Dar 2018 metų vasarą Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su jos įkurėju, krepšininku Rimantu Kaukėnu lankėsi Kauno Klinikose, kur susipažino su žavia mergaite vardu Milena. Tą kartą iš pajūrio kilusi paauglė pasidalino savo pomėgiais bei užsiminė, kad labai svajoja apie naują augintinį – mopso veislės šviesios spalvos kalytę. Tą kartą pašto dėžutėje radome ir jos laišką su prašymu padovanoti šuniuką, kurio labai laukia visa Milenos šeima.

Internetinio projekto “Pravalturas” įkūrėjas Vytautas Mikaitis kartu su savo sekėjais susivienijo ir kartu aukojo šios nuoširdžios svajonės išpildymui. Vasario 16 d. Milena atšventė savo gimtadienį, tad praėjus kelioms dienoms, mergaitei nieko neįtariant kartu nuvykome į jos namus Klaipėdoje ir padarėme staigmeną!

Nors mergaitė yra ištvėrusi net kelias operacijas galvos srityje, chemoterapijos ir radioterapijos kursus, ji atrodo švytinti ir visada su šypsena.

Šuniuko kelionė pas naujus šeimininkus

Nors iš pradžių Milenos mama Tatjana gan atsargiai žiūrėjo į šį mergaitės norą, bet ligoninėje leidžant laiką su mergaite ir pasidomėjus šia veisle, Milenos mama pati taip užsinorėjo šuniuko, kad visa šeima pradėjo jo labai laukti. Tiesa, tėtis visai neprieštaravo, kuomet juokavome, jog atvešime DU! Šiam įvykiui tiek fondas, tiek pats Vytautas Mikaitis ruošėsi labai atsakingai. Į nekaltą melą buvo įtraukta ir pati Milenos mama, ir tėtis, kurie rūpinosi, jog mergatė nieko neįtartų apie artėjačią dovaną. Ankstų antradienio rytą nuskubėjome pas žmones, kurie veisia šiuos šuniukus – ten susirinkome visą informaciją apie šuniuką, jo dokumentus. Veisėjai sužinoję fondo veiklą, šiam šunyčiui nuo savęs skyrė dalį pinigėlių, kuriuos sakė išleisti aprūpinant šuniukui reikalingomis priemonėmis. Nuskubėjome į gyvunėlių parduotuvę – rinkome lovą, maistą, žaislus, indus, matavomės pavadėlius ir rūbus, pirkome palutes. Na, o kaip gi gimtadienis be baliono ir kaspino, prigriebėme ir juos. Kelionė į Klaipėdą – šuniukas ramiai ir kantriai gulėjo, spėjo išsimiegoti ir apseilėti svajonės išpildymo iniciatorių Vytautą. Atvykome prie Milenos namų. Tik išlipus iš mašinos, prie mūsų priėjo vyras, pasidomėjo šuniuku, pradėjo jį fotografuoti, tad pasijutome, kad turime tikrą žvaigždę rankose. Kur dėti šuniuką, kad Milena jo iš karto nepamatytų – nepasirūpinome! Ech… Mašinoje radome paprastą dėžę, kurią plėšėme, kad galėtume įdėti šuniuką bei pristatyti, kaip dovaną, kurią reiktų išpakuoti. Balionas, kaspinas ir mes pasirengę. Įeiname į Milenos namus, šeima pasak mamos istorijos, laukė mamos bendradarbės. Kažkas čia ne taip, mes nepanašūs į bendradarbius. Milenos tėtis grįžo iš darbo. Paliko namuose telefoną, nors Milena matė, kad telefonas jo kišenėje. Kažkas čia irgi buvo ne taip. Na, bet visa tai buvo nebesvarbu… Tada mūsų prisistatymas ir dovanos įteikimas. Kas vyko toliau sunku apsakyti žodžiais. Laimės akimirkas galite išvysti video reportaže.

Padėka

Didelis ir nuoširdus AČIŪ Vytautui Mikaičiui ir visiems “Pravalturas” sekėjams, kurie neliko abejingi vaikų svajonėms ir suteikė galimybę išpildyti nuostabų Milenos norą. Tikime, kad šis šuniukas bus apsuptas besąlygiškos meilės ir rūpesčio!

Nuotraukos ir video medžiaga: LXM media

.