Didelį pasitikėjimą turinčios krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės veikla šį kartą sulaukė ir dar vienos pasaulinio lygio sportininkės palaikymo. Pirmadienio rytą iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą grįžusi mišrių kovos menų pasaulio čempionė Rožė Namajūnaitė aplankė onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Prie fondo iniciatyvos ji prisijungė režisieriaus ir prodiuserio Mariaus Markevičiaus kvietimu. Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos onkologinio skyriaus vaikai turėjo progą ne tik įsiamžinti su Rože ir fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, bet ir pasimokyti kovos meno, pabendrauti bei puikiai praleisti laiką su gerai žinomais veidais.

Čempioniškame susitikime dalyvavo ir kitų kovos menų atstovai, ir daininkai – palaikyti vaikų ir prisidėti prie gražios iniciatyvos atvyko kikbokso daugkartinis čempionas Sergėjus Maslobojevas, karate čempionė Erika Žeburtovič, dainininkas Merūnas Vitulskis su žmona Erika ir daugelis kitų. Susitikimo metu vaikai ir jų tėveliai nestokojo Rožei įdomių klausimų – vieniems buvo įdomu išgirsti apie sunkiausias patirtas traumas, kitiems, kiek kartų lietuviško kraujo turinti sportininkė yra viešėjusi Lietuvoje. Renginio vedėjas Karolis Tiškevičius įtraukė MMA pasaulio čempionę bei vaikus į linksmą žaidimą, kuriame vaikai tikrino R. Namajūnaitės lietuvių kalbos žinias.

Pati R. Namajūnaitė neslepė, kad šis vizitas buvo tikrai įkvepiantis ir jautrus, o tuo pačiu ir be galo šiltas ir smagus. Vaikų emocijas žymi sportininkė lygino su savosiomis, kuomet tenka ruoštis svarbioms kovoms.

Beveik dvi valandas trukęs uždaras apsilankymas ligoninėje tiek svečiams, tiek vaikams buvo labai įsimintinas. Fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas taip pat nestokojo gerų žodžių fondą palaikantiems sportininkams ir pabrėžė tokių akimirkų svarbą ilgame vaikų gyjimo kelyje.

„Tokie vizitai, tiek mūsų fondui, tiek čia esantiems vaikams yra labai svarbūs. Mums didelė garbė turėti tokių iškilių sportininkų palaikymą. Nuoširdžiai dėkojame ir vertiname Jūsų indėlį į vaikų gerovę, ačiū, kad skiriate savo laiką pacientams, apdovanojate juos savo dėmesiu. Tai yra tikra dovana mums visiems“ , – susitikime kalbėjo Rimantas Kaukėnas.

PADĖKA

Rimanto Kaukėno paramos grupė nuširdžiai dėkoja režisieriui ir prodiuseriui Mariui Markevičiui ir MMA pasaulio čempionei Rožei Namajūnaitei bei jos broliui už nuoširdų vizitą pas vaikus. Ačiū Karoliui Tiškevičiui už puikius žaidimus vaikams ir svečiams. Ačiū tariame”Balionų karaliams” už spalvingus balionus. Už dovanas pacientams dėkojame Soterai Sveikauskaitei, ‘Fisher price” bei visiems, kurie aukoja ir taip prisideda prie didelių ir mažų stebuklų! Ačiū visiems, kurie esate kartu!

Video medžiaga: LXM Media