Pirmadienį Panevėžyje įsikūrusiame kavos ir kokteilių bare „Cosmos“ nuoširdžiai pabendrauti susirinko būrys žmonių. Į susitikimą atvykusi žinomo krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovė Rusnė Šermukšnytė pasidžiaugė, kad plečiasi žmonių ratas, padedantis sunkiomis ligomis sergantiems vaikams.

„Džiugu, kad daugėja žmonių, kurie nėra svetimi kitų skausmui ir rūpesčiams. R. Kaukėno paramos fondas stengiasi išpildyti sunkiai sergančių vaikų svajones ir suteikti jiems kuo daugiau teigiamų emocijų“, – tokiais žodžiais į susirinkusius kreipėsi R. Šermukšnytė.

Aštuonmetis panevėžietis Dominykas, sirgo sunkia onkologine liga – leukemija, daug laiko berniukui reikėjo praleisti ligoninėje, kur jam buvo suteiktas ilgas ir alinantis gydymas. Laimei, šiandien Dominykas gali džiaugtis gera savijauta – vaikas pasveiko. Gerų emocijų šeimai šiandien nestinga, o prie to prisidėjo ir daugelis Panevėžio sporto organizacijų ir įmonių. Berniukas ilgai svajojo turėti virtualius realybės akinius, o tai sužinojusi Aukštaitijos Sporto Grupė suskubo pasirūpinti, kad vaiko noras išsipildytų. Susitikimo metu berniukui buvo padovanotas žaidimų kompiuteris ir virtualūs realybės akiniai, kuriais pasirūpino įmonės „Videogame.lt‘ ir „Hotfix.lt“. Vertingą prizą Dominykui įteikė Aukštaitijos sporto grupės (ASG) vadovas Mantas Svidenis. Firminius futbolo klubo „Panevėžys“ marškinėlius berniukui padovanojo Panevėžio futbolo apskrities federacijos (PFAF) prezidentas Darius Butkus. Be to, savo dovanas į susitikimą atvežė ir futbolo klubo „Kupiškis‘ atstovai.

ASG ir PAFF iniciatyva buvo surengti futbolo turnyrai, kurių metu surinktos lėšos ir buvo skirtos Dominyko svajonės išpildymui.

Berniukas į susitikimą atvyko su savo tėveliais ir dviem broliukais. Jaunesniajam dar tik devyni mėnesiai, o vyresnysis, kuriam trylika metų, jau ketverius metus lanko rankinio treniruotes ir labai sėkmingai rungtyniauja gindamas vartus tiek savo bendraamžių, tiek ir vyresniųjų komandose.

Neabejingas sportui ir Dominykas. „Anksčiau apie metus laiko lankiau šachmatų būrelį. Dabar iš visų sporto šakų labiausiai patinka tenisas. Treniruočių nelankau, bet mėgstu žaisti tenisą. Tai pat patinka paspirtuku važinėti kliūtimis“ – sakė Dominykas.

Kas gali būti smagiau nei teigiamos emocijos ir plati šypsena Dominyko veide? Už tai labai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie labdaringo sporto renginio: Aukštaitijos Sporto Grupei, Panevėžio apskrities futbolo federacijai, Panevėžio miesto savivaldybei, “Lithuanian Snacks”, kavos ir kokteilių barui “Cosmos”, Aukštaitijos implantologijos klinikai, grožio ir terapijos kabinetui “Royal”, “Hummel”, UAB “Sporto kalvė”, Panevėžio Eglė, “Service Line”, A.V. Čimolonskių ūkiui ir visoms futbolo komandoms.

 

Informacija: reporteris.lt, Gintaras Brazdžionis