Pilietiškai aktyvūs gyventojai Prezidento rinkimų kampanijos metu prisidėti prie pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams galės ir kandidatų štabuose. Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas kviečia šeimas įsigyti pasakų knygų ir savo auka paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Knygų stendai ir aukų dėžutės, tikimasi, pasieks visų kandidatų štabus. Pirmoji vieta, kurioje galima įsigyti knygų, yra kandidato Gitano Nausėdos štabas.

Pagalbos ir aukos onkologiniams ligoniams simbolis – knygų autorės ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės sukurtos pasakos vaikams „Taškuota pasaka“, „Gauruota pasaka“ ir „Taip tyčia“. Vanda Padimanskaitė yra fondo savanorė.

„Mūsų vienintelė misija ir tikslas – padėti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, tad ne tik vykdome tęstines kampanijas, tačiau ir reaguojame į šalies aktualijas. Šiuo metu didžiausias dėmesys sukoncentruotas į artėjančius Prezidento rinkimus – kandidatų rinkimų štabai ne tik įsikūrę patogiose vietose, tačiau ir sulaukia lankytojų. Vos vieną kvadratinį metrą užimantis stendas ir aukų dėžutė tampa realia galimybe prisidėti prie pokyčių tų vaikų gyvenime, kuriems pagalbos šiuo metu reikia labiausiai“, – sako Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo direktorius Laimonas Šiaulys.

Pasak L. Šiaulio, fondas proaktyviai kreipėsi į visus kandidatus ir iš karto pradėjo kampaniją su atsiliepusiu kandidatu. „Ši paramos kampanija – dar viena galimybė prisidėti prie negailestingos ligos paliestų vaikų gerovės, tad kviečiame ir kitus kandidatus atverti štabų duris, kad piliečiai ne tik galėtų pabendrauti su kandidatais, tačiau ir padaryti realių gerų darbų“, – teigia L. Šiaulys.

Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas jau 7 metus padeda sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. Fondas jau bendradarbiavo su įvairiomis verslo kompanijomis bei įgyvendinimo skirtingų projektų, siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį.