Kai vaikui diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdieninės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti.

Mes siekiame palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Norime jiems padėti išgyventi diagnozės traumą, sušvelninti gijimo kelionę bei pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.

Visus metus RK paramos grupė renka lėšas, kurios yra skiriamos nupirkti infuzines tūrines pompas, kurios padeda reguliuoti lašinamų vaistų kiekį bei nustatyti jų koncentraciją organizme ir taip užtikrina veiksmingesnį gydymą. Ši įranga palengvina ligoniukų gydymą Vilniaus universiteto Santariškių klinikų vaikų ligonėje.

Kviečiame visus prisidėti prie lengvesnės ligoniukų kasdienybės ir paremti šią iniciatyvą. Tai galite padaryti susisiekdami su mūsų komanda el. paštu info@kaukenoparama.lt arba pervesdami auką į mūsų fondo sąskaitą (daugiau informacijos apie galimą paramą rasite skiltyje “Piniginė parama”). Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite “Parama infuzinėms pompoms”.

 

Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!