Kalėdos yra svajonių išsipildymo metas. Tuo įsitikino ir onkologine liga sirgusi Roberta. Prieš didžiąsias žiemos šventes į Kauno klinikas tyrimams atvykusi Roberta su mama buvo namo išlydėta su dovanomis – UAB “Sargasas” atstovai ir fondo savanorė Patricija Paužaitė įteikė mergaitei planšetę apie kurią Roberta labai ilgai svajojo.

Ilga gydymo kelionė

Dar 2015 metais Robertai buvo diagnozuota Clyvus Chondroma – auglys supratentorinėje galvos smegenų dalyje. Vėliau mergaitei teko gultis į operacinę, kur jai buvo atliktas chirurginis gydymas, navikas buvo pašalintas dalinai. Praėjus pusmečiui po operacijos buvo pastebėta, kad naviko likutis pradėjo vėl augti, todėl buvo skirtas ir spindulinis gydymas, kuris pristabdė naviko augimą. Šiandien Roberta su šeima yra namuose ir į ligoninę grįžta tik tyrimams, vyksta stebėjimas.

Aistra – futbolas
Iki negailestingos diagnozės Roberta lankė futbolą, tai buvo jos hobis ir aistra, bet atsiradus rimtoms sveikatos problemoms, turėjo nutraukti futbolo treniruotes ir su liūdesiu iš šono tik stebėti šį žaidimą. Savo laiške fondui mergaitė buvo užsiminusi apie kelias svajones – ji turėjo didelį norą susitikti su profesionalia futbolo komanda, paspausti žaidėjams rankas, su jais susipažinti, tad fondas kartu su Lietuvos futbolo federacija dar vasaros pabaigoje suorganizavo susitikimą su Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjais iš karto po svarbių rungtynių, kurias ji su visa šeima taip pat stebėjo. Tą kartą Roberta į namus grįžo pilna įspūdžių ir labai laiminga. Kupiškyje gyvenanti mergaitė taip pat labai svajojo turėti planšetę, o tėveliai taip ir neturėjo galimybės ją nupirkti. 

UAB “Sargasas” staigmena

Džiaugiamės, kad su fondo draugų pagalba galime išpildyti visas vaikų svajones. Pirmiausia futbolo rungtynės ir susitikimas su žaidėjais, o dabar UAB “Sargasas” bendruomenės iniciatyva Robertos laukė dar viena staigmena, po kurios mergaitė nesulaikė ašarų. Rodos paprasti dalykai, bet kuomet jie tampa netikėti, tai tampa tikru stebuklu. Norime nuoširdžiai padėkoti šios įmonėms atstovams, kad jie ne tik išpildė Robertos svajonę turėti planšetę, bet ir atvyko susitikti, pabendrauti ir palinkėti jaukių ir šiltų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų šiai gražiai šeimai! To linkime ir mes!

Nuotraukos ir video medžiaga: LXM media