Artėjančių žiemos švenčių nuotaikos neaplenkė ir Santaros ligoninės onkologiniame vaikų skyriuje esančių pacientų. Čia gruodžio 6 d. sugužėjo daug šventiškai nusiteikusių personažų, kurie dovanojo vaikams geras emocijas, puikią programą ir glėbius dovanų. Prie Rimanto Kaukėno paramos grupės savanorės Daivos Kanopkienės inicijuoto renginio prisidėjo ir daug paramai ir labdarai neabejingų organizacijų.

Nuostabią programą ir linksmus užsiėmimus vaikams dovanojo “Linksmasis lagaminas” personažai, kurie dvi valandas bendravo ir žaidė su mažaisiais ligoniukais. Tiek vaikai, tiek jų tėveliai galėjo pasivaišinti skaniais “Kichen me” ir “Lapino puota” paruoštais užkandžiais, o Kalėdų senelis įteikė vaikams daug dovanų, kurios pradžiugino mažuosius.

Fondo viena pagrindinių misijų yra suteikti sunkiai sergantiems vaikams kuo daugiau džiugių akimirkų ligoninėje, kurias būtų smagu ir gera prisiminti grįžus namo po sunkaus gydymo!

Linkime šiems vaikams sveikų ir gražių artėjančių švenčių, kurias jie galėtų sutikti kartu su šeima namuose.

FONDO PADĖKA BENDRUOMENEI

Rimanto Kaukėno paramos grupė siunčia didelę ir nuoširdžią padėką visiems, kurie prisidėjo prie šio gražaus ir šilto renginio vaikams:

“Linksmasis lagaminas” ir jo atstovei Gerdai Būtaitei už programą vaikams,  “Lapino puota” ir “Kitchen me” už vaišes, užkandžius bei už dovanas ligoniukams ir jų tėveliams, “Bioderma” ir “LEGO” atstovui Edgarui Račinskui už dovanas mažiesiems, “Megami Beauty Clinic” ir jos atstovei, fondo savanorei Dianai Bekasėnei už mamoms įteiktus kuponus grožio procedūroms, “Ačiū” tariame ir siuntų įmonei www.expresstrip.lt, kuri neatlygintinai atgabeno dėžes “LEGO” dovanų net iš pačios Danijos!

Ačiū fondo savanorei Daivai Kanopkienei už nuoširdų dėmesį, kurį kas kart skiriate Lietuvos ligoniukams.

Džiaugiamės, kad kartu su visų Jūsų pagalba mes galime daryti didelius ir mažus stebuklus bei atnešti vaikams Kalėdas, kurių jie taip laukia!

Nuotraukos ir video medžiaga: LXM media

.