Aukštaitijos Sporto Grupė, Panevėžio Krepšinio Lyga ir Rimanto Kaukėno paramos grupė kviečia krepšinio mėgėjus dalyvauti labdaringame sporto renginyje “Žvaigždžių diena”, kuris vyks š.m. sausio 20 d. 16.00 val. Panevėžyje esančiuose Aukštaitijos sporto rūmuose.

Renginio metu krepšinio talentai varžysis tritaškių konkurse ir žaidėjų slalome bei surengs išskirtinį krepšinio šou – PKL krepšinio varžybas. Žiūrovų laukia ir daugybė staigmenų, konkursų ir rėmėjų prizų.

Šio renginio tikslas yra ne tik parodyti aistruoliams stulbinantį krepšinį, bet ir padėti onkologine liga sergančiai Aušrai.

Aušrai šiuo metu yra 16 metų. Šeima gyvena Panevėžyje. Visai neseniai šią šeimą sukrėtė baisi žinia – mergaitei buvo diagnozuota aukštos rizikos onkologinė liga – Hočkino limfoma. Aušra yra iškentusi chemoterapijos kursus, daug laiko mergina praleido tarp keturių palatos sienų. Šiandien mergaitė yra remisijoje, sveikatos specialistai akylai stebi sveikatos būklę, tenka dažnai lankytis ligoninėje, kur yra atliekami reikalingi tyrimai. Susidūrus su šia liga, šeimos finansinė padėtis tapo labai kebli, daug santaupų tėvai investavo į Aušros gydymą.

Išgirdę šią skaudžią istoriją,  “Žvaigždžių dienos”organizatoriai ir jos rėmėjai net neabejodami sutiko padėti šiai šeimai, išpildyti Aušros svajonę turėti telefoną bei kitaip prisidėti prie jų gerovės.

Todėl, kviečiame visus panevėžiečius bei miesto svečius dalyvauti artėjančiame renginyje ir ne tik gerai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo. Iki pat sausio 20 d. visuose Panevėžyje esančiuose kavos ir kokteilių baruose “Cosmos” rasite RK paramos grupės aukų dėžutes, kuriose paliktos aukos atiteks sunkiai sergančiai Aušrai.

Renginys NEMOKAMAS.