Kauno mokslo ir technologijų parko bendruomenė kiekvienais metais kartu susiburia gražiai “Pyragų dienos” popietei, kurios metu ne tik skanauja savo iškeptus pyragus, bet ir įprasmina šią gražią tradiciją aukodami vaikams ir šeimoms, kuriems yra labai reikalinga visokeriopa pagalba.

Šį kartą “Pyragų dienos” metu surinktas aukas Kauno MTP komanda skyrė ir Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamam vaikinui Šarūnui Vonžodui. Šiandien Kaune esančiame “Girstučio” baseine, Kauno MTP  direktorius Vygintas Grinis įteikė Šarūnui dovaną – metinį abonementą lankytis baseine.

25 metų jaunuolio gyvenimo patirtis yra skaudi, bet kartu ir labai įkvepianti bei motyvuojanti niekada nepasiduoti. 2011 metais Šarūnas patyrė sunkią traumą – Norvegijoje iškrito iš 10 metru aukščio. Šio įvykio pasekmės buvo labai sukrečiančios – vaikinas III lygio komoje išgulėjo net 24 paras. Vėliau Š. Vonžodui teko iš naujo mokytis sėdėti, kalbėti ir vaikščioti, daug laiko vaikinas negalėjo judėti. Tačiau, praėjus daugiau nei šešeriems metams, vaikinas pagaliau stovi ant kojų. Pasak sveikatos specialistų, įvykio pasekmės vis dar matomos ir šiandien, bet Šarūnas nepasiduoda, mėgaujasi gyvenimu aktyviai dalyvaudamas įvairiuose projektuose bei daug laiko skirdamas reikalingai reabilitacijai baseine, kuri leidžia jam fiziškai tvirtėti. Apsilankymai baseine Šarūnui yra tiesiog būtini, siekiant sumažinti po įvykio likusius fizinius sutrikimus.

“Stengiuosi kuo rečiau lankytis ligoninėje, nes žinau, kad kas kart išgirsiu atsakymą, kuris mane nuliūdins. Žinau, kad sutrikimai ir įvykio “židinys” vis dar matomas, tad koncentruojuosi į reabilitaciją ir tikiu, kad vieną dieną būsiu visiškai sveikas. Labai nuoširdžiai dėkoju ir vertinu jūsų pastangas padėti, tai man yra labai svarbu norint pilnai pasveikti”, – Kauno MTP bendruomenei ir RK paramos grupei dėkojo Šarūnas.

Susitikimo metu V. Grinis linkėjo vaikinui kuo didžiausios sveikatos ir stiprybės įveikiant sveikatos problemas. 

Nuoširdžiai dėkojame visai Kauno mokslo ir technologijų parko bendruomenei už galimybes, kurias suteikiate – už galimybę Šarūnui toliau tvirtai žengti žingsnius.