Spalio 28 d. (sekmadienį) Siemens arenoje vyks jau trečiasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras, kurio socialiniais partneriais tradiciškai tampa krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė padedanti su gyvybiškai pavojingomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams.

Vienas pagrindinių turnyro organizatorių ir šios idėjos iniciatorių Kęstutis Navickas džiaugiasi, kad prie šių metų sporto renginio prisijungia dar daugiau organizacijų ir žmonių: „Džiaugiamės, kad prieš daugiau nei keturis metus gimusi idėja pritraukia vis daugiau sportui ir labdarai neabejingų žmonių. Šį kartą į savo namus mus priima „Siemens arena“, o tai istorinė proga pirmą kartą sužaisti turnyrą vienoje didžiausių Lietuvos arenų“.

Organizatoriai pasakoja, kad turnyro metu žaidėjai bus suskirstyti į 5 grupes, kuriose galėsime išvysti vaikus, saugusiųjų grupes: A kategoriją, B kategoriją, „Pirmą kartą žaidžiu“ kategoriją bei Lietuvoje gerai žinomų žmonių turnyrą.

Pasak organizatorių, šio renginio idėja yra ne tik visiems kartu gerai praleisti laiką, bet taip pat prisidėti prie kilnios Rimanto Kaukėno fondo veiklos. Tikimasi, kad visi dalyviai patirs šio žaidimo teikiamą azartą ir gerą nuotaiką. Čia galės dalyvauti tiek pažengę, tiek norintys pirmą kartą išbandyti šią sporto šaką. Bene svarbiausia šio renginio dalis yra tai, kad visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos mažiesiems Lietuvos pacientams, kurie kas kart kovoja dėl savo gyvybės.

„Daug metų keliavau po pasaulį, atstovavau Lietuvą žaizdamas daugelyje šalių, o patyrus sunkią traumą ir grįžus į Lietuvą, turėjau galimybę sustoti ir pagalvoti apie tai, kas man yra svarbu, kaip galėčiau savo patirtį išnaudoti prasmingai. Su Rimantu buvome pažystami jau seniai, mačiau jo ryžtą ir kryptingą darbą fondo veikloje. Pasikalbėjus gimė turnyras, o vėliau ir geri darbai – po paskutinių dviejų turnyrų važiavome pas vaikus į atokiausius Lietuvos kampelius, kad už turnyre surinktus pinigus išpildytume jų svajones. Matant vaikų džiaugsmą, norisi dar labiau stengtis ir tobulėti” , – sakė visų laikų geriausias Lietuvos badmintono atstovas Kęstutis Navickas.

Renginio metu dalyvių ir žiūrovų lauks užkandžiai, kava ir puiki programa, kurios metu svečiai galės išvysti savo mylimus aktorius, muzikos atlikėjus ir sportininkus, pabendrauti su jais ir net susirungti badmintono aikštelėje.

„Džiaugiamės, kad su visų fondo draugų pagalba mes galime tęsti šią gražią tradiciją ir išreikšti paramą sunkiai sergantiems vaikams per sportą. Šis Kęstučio Navicko inicijuotas renginys kas kart suteikia gražių emocijų dalyviams, o vėliau ir vaikams, kuriems mūsų paramos ir palaikymo labai reikia. Noriu nuoširdžiai padėkoti Kęstučiui, Siemens arenai ir visiems, kurie bus šio gražaus renginio dalimi. Tai didelis mūsų veiklos įvertinimas ir neišmatuojama pagalba mažyliams“ , – sakė fondo steigėjas, neseniai krepšininko karjeros pabaigą paskelbęs Rimantas Kaukėnas.

Labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras lauks dalyvių ir žiūrovų jau spalio 28 d. (sekmadienį) Siemens arejone. Renginio pradžia 10 val. Įėjimas nemokamas.

PRELIMINARŪS TURNYRO LAIKAI

http://www.badminton.lt/index.php?m=10&tid=1066&tnid=7313&nuot=0 

REGISTRACIJA

Vaikų kategorija (vaikai iki 15 m.)

Suaugusiųjų grupės:

A kategorija (pažengę žaidėjai)

B kategorija (žaidžiantys mažiausiai metus)

„Pirmą kartą žaidžiu“ kategorija

Lietuvoje gerai žinomų žmonių turnyras

 

Viena kategorija –  kaina asmeniui: 10 eurų

Dvi kategorijos –  kaina asmeniui:  15 eurų

Vaikams – 8 eurai

 

Rekomenduojama turėti partnerį. Galima komandos sudėtis vyras/vyras, moteris/moteris, vyras/moteris.

Neturintiems partnerio bus sudarytos komandos.

 

Išankstinė registracija vyksta iki spalio 25 d. el. paštu info@kaukenoparama.lt arba academy@navickasbadminton.lt (vardas, pavardė, gimimo data, kategorija, tel. nr.).

Registracija bus galima ir renginio dieną.

Visos už registraciją surinktos lėšos bus skiriamos su sunkiomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams!

Su savimi turėti: patogią aprangą ir avalynę bei gerą nuotaiką!