Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia savo bendruomenę į sezono atidarymo šventę. Spalio 6 d., sekmadienį, geriausia Lietuvoje krepšinio mokykla savo nariams kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe bei sporto baru ir restoranu O’Learys rengia išskirtinį vakarą. Naujutėliame Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusiame sporto bare ir restorane vyks SKM šeimų protmušis, o jo metu visi dalyviai turės galimybę laimėti unikalų prizą – BOHEMA Travel organizuojama kelionė į Italiją visai šeimai.

REGISTRACIJA Į SKM PROTMŪŠĮ 

Tai jau antrasis sezonas, kuomet geriausiai protmūšyje pasirodžiusiai šeimai kelionių organizatorius BOHEMA Travel dovanoja įspūdžių kupiną kelionę į kultūros ir maisto lopšiu pelnytai vadinamą Italiją. Praėjusiais metais šia dovana džiaugėsi Žukų šeima.

Šventės dalyvių laukia ir kitos atrakcijos – interaktyvus snaiperio konkursas, žinomų krepšininkų ir pramogų pasaulio atstovų apsilankymas, asmenukės prie specialiai šventei sukurtos fotosienelės ir kitos netikėtos pramogos. SKM vadovai pristatys 13-ojo sezono tikslus, o sporto baro ir restorano O’Learys virtuvės šefas visus protmūšio dalyvius vaišins bostonietiškais užkandžiais.

Tai puiki proga ne tik gerai praleisti laiką kartu su šeima, pabendrauti su SKM bendruomene, bet ir galimybė prisidėti prie kilnaus tikslo. Visos startinio mokesčio metu surinktos lėšos keliaus tiesiai į R. Kaukėno paramos fondą ir pasieks onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. R. Kaukėno fondo globojamiems vaikams taip pat atiteks dalis pajamų nuo visos renginio apyvartos.

Protmūšio metu vyks ir aukcionas, kuriame bus galima įsigyti vertingų „O’Learys“ dovanų kuponų, Lietuvos krepšinio prizų. Aukciono metu visos surinktos lėšos taip pat keliaus į R. Kaukėno paramos grupės fondą. Už surinktus pinigėlius paramos grupė prisideda prie sergančiųjų gydymo, pildo jų svajones.

Staliukų rezervacijų kainos (tai jūsų registracija į protmūšį ir auka R. Kaukėno paramos grupei) priklauso nuo šeimos narių ir draugų kiekio.

Staliuko iki 4 asmenų rezervacija – iš viso 20 Eur (rugsėjo 30 d. kainos brangs)

Staliuko iki 6 asmenų rezervacija – iš viso 25 Eur (rugsėjo 30 d. kainos brangs)

Staliuko iki 8 asmenų rezervacija – iš viso 30 Eur (rugsėjo 30 d. kainos brangs)

Registracijos mokestis pervedamas:

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖS SĄSKAITOS NR. : LT984010042502981574

BANKAS – LUMINOR

MOKĖJIMO PASKIRTIS: AUKA VAIKAMS – SKM ŠVENTĖ

Maloniai prašome užpildyti registracijos anketą ir pervesti staliuko rezervavimo mokestį į nurodytą sąskaitą (apmokėjimą prašome atlikti per 24 val. nuo registracijos momento). Gavus jūsų pavedimą, informuosime jus laišku apie sėkmingą registraciją ir suteiksime jums visą reikalingą informaciją.

Dėmesio. Rekomenduojame nelaukti ir savo šeimai staliuką rezervuoti jau dabar. Vietų skaičius ribotas, o nuo rugsėjo 30 d. staliukų rezervacijos kainos atitinkamai brangs 5 Eur., o paskutinę registracijos dieną, spalio 4-ąją, rezervacijos kaina atitinkamai paaugs dar 5 Eur.

Renginio organizatoriai pasirūpins gera nuotaika, aktualia ir naudinga šventės programa bei, žinoma, partnerių prizais. Laukiame jūsų šeimos ar draugų registracijos jau dabar!

REGISTRACIJA Į SKM PROTMŪŠĮ