2018 m. sausio 16 d. išsipildė tris metus laukta Milanos svajonė – sudalyvauti fotosesijoje, kurios metu būtų pasirūpinta jos makiažu.

Prieš kelerius metus, Milanos šeimą sukrėtė baisi žinia – mergaitei buvo diagnozuota aplastinė anemija. Milana yra iškentėjusi ilgai trukusius chemoterapijos kursus, jai buvo atlikta sudėtinga kaulų čiulpų transplantacija. Daug laiko mergaitė praleido tarp keturių palatos sienų, kur laikas ėjo labai lėtai. Milana neslėpė, kad jau buvo praradusi viltį, kad svajonės apie kurias ji kalbėdavo su mama, kada nors išsipildys. Gulėdama ligoninėje, mergaitė svajojo apie nuosavą pripučiamą baseiną, kuriame galėtų maudytis vasaros dienomis, nes vieši baseinai ir jūra Milanai buvo negalima pramoga. Laikui einant viena svajonė pakeitė kitą – šiandien Milana slaptai troško turėti gražių nuotraukų, kurias galėtų eksponuoti namuose.

Už šio noro išpildymą esame labai dėkingi restoranų tinklui “Grill London”, kurie pasirūpino fotosesijos eiga, surado nuostabų fotografą Giedrių Bubliauską, kuris noriai prisidėjo prie šios iniciatyvos. Už įspūdingą makiažą taip pat dėkojame visažistei Vikai Meslinaitei.

Visi kartu mes pavertėme šią Milanos dieną neužmirštama. Tikime, kad rezultatas bus nuostabus, juk Milana tokia graži mergina!