Dabar yra stebuklų metas – tuo įsitikino ir mažasis Deimantas. Šis mažylis gyveno vaikų namuose kiekvieną dieną svajodamas apie mamą ir tėtį. Berniukui labai pasisekė, nes šiuo metu jis gyvena gražioje šeimoje, kurioje jam nestinga šilumos ir meilės.

Tačiau, didelę laiko dalį Deimantui tenka praleisti ligoninėje, kur daktarai stengiasi išpančioti mažajį iš begalybės sveikatos problemų. Vaikučiui yra diagnozuotas fetalinis alkoholio sindromas, atopinis dermatitas, cista, berniukui yra suaugę du šonkauliai, dažnai berniukui trombocitai nukrenta iki nulio, būna statomos lašelinės. Vaikas turi ir daug kitų gretutinių sveikatos sutrikimų. Šiuo metu jo laukia dar viena labai rimta operacija.

Nepaisant alinančių ligų, vaikas yra be galo žaismingas ir meilus, mėgsta bendrauti su žmonėmis, išlieka dėmesingas kiekvienai detalei.

Užaugęs Deimantas svajoja apie krepšininko karjerą, daug laiko vaikas svarstė ir apie policininko profesiją, kuomet galėtų saugoti žmones važinėdamas keturračiu. Pasiekti šiems Deimanto tikslams, reikia ne tik didelio noro, bet ir tam tikrų priemonių, tad moterų krepšinio komanda  „Hoptrans-Sirenos“ nusprendė Deimanto svajones paversti realybe. Gruodžio 5 d. merginų treniruotėje skambėjo juokas ir džiaugsmas, Kalėdinė dovana Deimantui sukūrė stebuklingą emociją kiekvienam iš mūsų.

Norime nuoširdžiai padėkoti visai “Hoptrans-Sirenos” komandai už Deimanto svajonių išpildymą, už taip lauktą keturratį, krepšinio kamuolį ir pilną krepšį dovanų.

Nuotraukos ir video medžiaga: Vytautas Mikaitis