Šiandien Evitos ir jos mamos veidus puošia šypsena, tačiau, už jų slepiasi ir skaudi patirtis. Mergaitei buvo diangnozuota leukemija. Tuo metu atliekant gydymą, Evitą užpuolė sepsis. Mergaitė buvo labai nusilpusi, tad tuo metu vilčių gyventi buvo likę labai mažai. Nepaisant to, Evita nepasidavė ir į gyvenimą įsikibo taip tvirtai, kad šiandien ji gali džiaugtis gera savijauta ir įveikta liga! Sveikatos specialistai dar tęsia gydymą, seka mergaitės buklę, tad į mokyklą Evita dar neina. Mokykloje įgyjamas žinias, mergaitė kol kas iškeičia į kryžiažodžių sprendimą ir loginius žaidimus.

Po daug dienų praleistų ligoninėje, Evita turėjo labai nuoširdžią svajonę – šiltai ir saldžiai miegoti savo lovytėje namuose. Esame labai laimingi, kad mūsų draugo Dariaus Bivainio dėka, ši mergaitės svajonė tapo tikrove.

Nesumeluosime pasakę, kad Darius yra vaikų stebuklas, kuris dažnai atsiranda jų gyvenimuose ir atneša nesuvaidintas emocijas, džiaugsmą ir svarbiausia, viltį pasveikti. Būtent už tai ir norime ištarti didelį AČIŪ Dariui!

Tikimės, kad Evita išsirinks jai labiausiai patinkančią lovytę bei prieš miegą galės pažaisti jai dovanota lėle bei loginiu žaidimu!

Už šiltą priėmią savo namuose, dėkojame vaikų žaidimų kambariui Lobio sala!

Video medžiaga ir nuotraukos: Laimonas Paulauskis