2018 m. sausio 15 d. Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovai aplankė mergaitę vardu Goda ir perdavė jai Jolitos ir Kęstučio Faktorovičių skirtą dovaną – išsvajotą planšetę.

5 -rių metų Goda mus pasitiko šilta šypsena ir širdį glostančiu apsikabinimu. Daug laiko Kauno klinikose gyvenusi mergaitė vėl sugrįžo čia tyrimams. Prieš metus Godutei buvo diagnozuotas inksto auglys. Mergaitė iškentė 3 mėnesius trukusius chemoterapijos kursus ir operaciją, kurios metu jai buvo pašalintas inkstas. Šiandien mažoji turi labai silpną imuninę sistemą, ligos pasekmės dabar matomos ir mergaitės kvėpavimo takuose, plaučiuose.

Mama kas kart pakirsta nerimo laukia tyrimų rezultatų ir tikisi, kad mergaitės sveikatos būklė nepablogėjo, kad blogos naujienos vėl nevirstų ilgomis savaitėmis ligoninėje.

Nepaisant sunkių išgyvenimų ir fizinio bei psichologinio skausmo, Goda nenustoja šypsotis, be galo šiltai priima kiekvieną žmogų, kuris ją aplanko. Mergaitė nebuvo pamiršusi ir svajonių pašte palikto savo noro – mėgstamus filmukus ir žaidimus žaisti savo nuosavos planšetės ekrane.

Už šio slapto noro išpildymą, nuoširdžiai dėkojame jau ne vieno vaikučio svajonę išpildžiusiems Jolitai ir Kęstučiui, kurie gerumu ir dovanomis dalinasi su vaikais, kurių šiais metais Kalėdų senelis aplankyti tiesiog neturėjo galimybės…

Tai tikras stebuklas mažajai Godai! Linkime jai ir toliau džiaugtis kiekviena akimirka ir nepasiduoti!