Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno (RK) paramos grupė, kartu su kitais partneriais, prie „Siemens arenos“ birželio 2 d. sukvietė krepšinio aistruolius ne tik varžytis gatvės krepšinio „3×3“ turnyre BC „Lietuvos ryto“ taurei laimėti, bet ir prisidėti prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Renginyje dalyvavo virš 80 komandų, ekipas sudarė 3-4 žaidėjai, o varžybos truko po 7 minutes iki 15 taškų. Dėl nugalėtojų titulo kovojo net septynių amžiaus grupių žaidėjai: 2010 + m., 2008-2009m., 2006-2007m., 2004-2005m., 2002-2003, 1999m. ir merginų grupė. Visi turnyro dalyviai gavo specialiai šiam turnyrui paruoštus RK fondo marškinėlius, o prizininkai buvo apdovanoti įspūdingais rėmėjų prizais.

„Tokį renginį mes organizuojame pirmą kartą, todėl nežinomybės išties nemažai, tačiau labai smagu matyti gausiai susirinkusius krepšinio aistruolius, kurie prisideda prie tokio kilnaus tikslo – surinktos lėšos atiteks vėžiu sergantiems mažiesiems. Džiaugiamės, kad vaikai žaidžia ne tik dėl savo pergalės, bet ir dėl sunkiai sergančių vaikų pergalių kovoje su sunkia liga”, – renginio metu kalbėjo labdaros ir paramos fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Žinomų žmonių palaikymas 

Čia netrūko ne tik gerų emocijų, šypsenų, azarto laimėti bet ir nuostabaus palaikymo. Į renginį apdovanoti nugalėtojų ir palaikyti visų žaidėjų suplūdo ne tik gausus skaičius dalyvių artimųjų ir draugų, bet ir krepšinio bei pramogų pasaulio žvaigždės. Dėmesiu dalyvius apdovanojo ir prizus nugalėtojams įteikė krepšininkas Donatas Motiejūnas ir automobilių sporto atstovas Benediktas Vanagas.

„Linkiu sekti Rimanto Kaukėno pavyzdžiu ir tapti tokiais gerais žmonėmis kaip jis“, – visiems susirinkusiems sakė krepšininkas Donatas Motiejūnas.

Benediktas Vanagas taip pat negailėjo gerų žodžių R. Kaukėno fondo komandai: “Mes, kaip tauta, kaip žmonės ir kaip visuomenė turėtume išmokti rūpintis tais, kuriems pagalbos reikia labiau, nei mums. Tai, ką daro Rimantas Kaukėnas su visa savo komanda, yra labai nuostabus dalykas. Jie suburia žmones drauge, suorganizuoja renginį, o aukas skiria mūsų mažiesiems kovotojams. Aš esu už ir visada stengsiuosi čia būti”, – gražių žodžių fondo veiklai nestokojo lenktynininkas B. Vanagas.

Savo muzikiniais pasirodymais susirinkusius taip pat džiugino atlikėjai Tadas Juodsnukis ir Baiba Skurstene-Serdiuke. Renginį atidarė ir Lietuvos himną giedojo fondo jaunoji savanorė ir įvairių TV projektų dalyvė Unė Dargė.

Svajonių komanda grįžo į aikštelę

Didžiausia labdaringo renginio staigmena – aikštelėje pasirodžiusi R. Kaukėno surinkta komanda, kurioje ne tik pats Rimantas Kaukėnas rodė meistriškus krepšinio įgūdžius, bet kartu prie jo prisijungė ir ne viena žinoma sporto ir pramogų žvaigždė: daininkas Donatas Montvydas, Utenos „Juventus“ krepšininkas Arvydas Šikšnius, krepšininkas Justas Sinica, Donatas Sabaliauskas ir Gintautas Vileita.

„Labai šaunu, kad Rimantas daro tokius gražius dalykus, jis atkreipia dėmesį į labai svarbias problemas, tai labai sveikintina ir aš labai džiaugiuosi, kad mane pakvietė dalyvauti tokiame kilniame projekte“, – džiaugiasi Utenos „Juventus“ krepšininkas Arvydas Šikšnius.

Po įtemptos kovos, Svajonių komanda iškovojo pergalę, tačiau trumpai pasidžiaugę, atidavė ją priešininkų komandai, kurie toliau kovojo dėl nugalėtojų titulo.

Renginio prizininkai

1999 ir vyresnių Naresta – 1 vieta Kas bus tas – 2 vieta SKM treneriai – 3 vieta
2002-2003 metų Bičiuliai – 1 vieta Ruki Bazuki – 2 vieta Suoliuko kronikos – 3 vieta
2004-2005 metų Drakonai’05 – 1 vieta VKM-Braškės – 2 vieta Grizliai-2 – 3 vieta
2006-2007 metų SKM United – 1 vieta Nesijaudink nepažįsti – 2 vieta Fortūna – 3 vieta
2008-2009 metų 4G (Four G) – 1 vieta Kašiorai – 2 vieta Fortena 2008 – 3 vieta
2010 ir jaunesnių Grizliai’10 – 1 vieta Tigrai – 2 vieta Auksiniai kariai – 3 vieta
Merginos Šok į kedus – 1 vieta Lengvai – 2 vieta Kirs – 3 vieta

Sveikiname visus prizininkus!

Padėka renginio rėmėjams ir partneriams

Ačiū R. Kaukėno fondo krepšinio turnyro 3×3 rėmėjams be kurių šis renginys nebūtų toks sėkmingas ir džiugus jo dalyviams!

Dėkojame pagrindiniam renginio rėmėjui “Avia Solutions Group” už galimybę įgyvendinti šią sporto šventę!

Organizaciniams parteriams už didelę pagalbą organizuojant renginį: “Siemens” arenai, BC “Lietuvos rytas”, Sostinės krepšinio mokyklai SKM, Sostinės krepšinio lygai “SKL”, Lietuvos krepšinio federacijai, RTA grupei ir Allparcels.com

Dėkojame “Lays Lietuva”, “Volfas Engelman” ir Ukrainietiškiems ledams “RUD” už skanėstus ir vitaminizuotus gėrimus, kuriais galėjo pasimėgauti renginio dalyviai!

Ačiū mūsų draugams “Gera dovana” už labai vertingus prizus, kurie sukėlė tikrą džiaugsmo pliūpsnį mūsų nugalėtojams!

Už puikias dovanas AČIŪ tariame: “Sportland”, “Mary Kay Lietuva”, “Kotas”, “Vytautas Mineral SPA”, “Apollo boulingas”, “Grill London”, “Baltic Stars Basketball Club”, “Impuls”, “Tiketa.lt”, “Gemma”

Didelis AČIŪ mūsų savanoriams Rimai, Žydrūnei, Daivai ir Svetlanai!

 

Video: Arminas Vareikia

Nuotraukos: Raymond Vyšniauskas