Rimantas Kaukėnas krepšininko karjeroje taško dar nededa. Ketvirtadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vykusioje spaudos konferencijoje 41-erių gynėjas pristatė artėjantį savo vardo turnyrą ir kalbėjo apie galimus savo karjeros vingius.

„Kitą šeštadienį, birželio 2 d, prie „Siemens“ arenos vyks didžiulė gatvės krepšinio turnyro 3×3 šventė, skirta Vilniaus „Lietuvos ryto“ taurei laimėti. Pagrindinis tikslas yra suburti visus žmones, kurie neabejingi sportui ir labdarai. Kviečiu visus ateiti, sportuoti, gerai praleisti laiką ir prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gydymo. Turnyre su savo komanda dalyvausiu ir aš. Savo komandos draugų kol kas neatskleisiu, nes tie veteranai šiek tiek jaudinasi. Jaudinuosi ir aš. Tikiuosi, mano seni kaulai nesubyrės. Taip pat viliuosi, kad krepšinio turnyras šiek tiek pravers akis ir įskiepys gerų šeimos vertybių, pagal kurias mes visi norime auginti savo vaikus – dalintis, užjausti vaiką, artimą, kuris yra nelaimėje. Tikslas yra ne tik tiesiogiai surinkti lėšas ir jas skirti sergantiems vaikams, bet ir ugdyti mūsų savimonę bei populiarinti krepšinį“, – kalbėjo R. Kaukėnas.

REGISTRACIJA Į TURNYRĄ

„Esu be galo dėkingas jau užsiregistravusioms komandoms ir labai kviečiu tai padaryti tuos žmones, kurie nori puikiai praleisti šeštadienį, pabūti ir pažaisti kartu su mumis. Tos pačios dienos vakarą „Lietuvos rytas“ „Siemens“ arenoje su Klaipėdos „Neptūnu“ žais Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pusfinalio rungtynes, tad sostinėje krepšinis karaliaus nuo pat ryto iki vakaro.  Noriu išskirtinai padėkoti generaliniam turnyro rėmėjui „Avia Solutions Group“, kuris mus ištikimai palaiko. Taip pat dėkoju „Siemens“ arenai, Lietuvos krepšinio federacijai (LKF) ir Sostinės krepšinio mokyklai (SKM), kuri atliko daugiausiai darbo besiruošiant šiam turnyrui“, – į gavės krepšinio turnyrą kvietė atletas.

Konferencijoje dalyvavęs „Lietuvos ryto“ žaidėjas Mindaugas Lukauskis atskleidė, kad sostinės klubas taip pat prisidės prie fondo veiklos:

„Sportas bei labdara yra neatskiriami dalykai. Mums labai pasisekė, kad galime žaisti krepšinį ir iš to pragyventi, todėl būtinai turime atiduoti kažką atgal bei padėti vaikams. Jų gyvenimas dar tik prasideda, o mes galime padėti jiems įveikti netikėtai anksti juos užklupusius iššūkius. Klubas džiaugiasi galėdamas įsteigti taurę šiam labdaringam turnyrui bei prisidėti prie fondo veiklos. Noriu labai pasidžiaugti, jog dalis lėšų nuo parduotų bilietų į pusfinalio dvikovas „Siemens“ arenoje bus skirti R. Kaukėno fondui, – kalbėjo 39-erių veteranas. – Klubo žaidėjai ketina apsilankyti šiame turnyre „Lietuvos ryto“ taurei laimėti. Taip pat norėčiau R. Kaukėno fondui padovanoti krepšinio kamuolį su visos komandos parašais bei Eurolygos jaunimo pirmenybių čempiono Deivido Sirvydžio marškinėlius. Pastarieji yra riboto leidimo bei tie patys, kuriuos jis vilkėjo Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT). Tai bus galima parduoti aukcione ir taip dar labiau padėti tiems vaikams, kuriems labiausiai to reikia.“

„Fondui visada svarbu būti šalia sporto ir padėti žmonėms prisidėti prie paramos įvairiais būdais. Kaip tik šiuo metu ruošiame metinį fondo balansą, kuris bus viešas. Praėjusiais metais bendros pajamos siekė apie 150 tūkst. eurų. Turnyro organizatoriai ir partneriai tikrai pasistengė, kad dalyvauti šiame turnyre būtų papildoma motyvacija. Tarp prizų – pasivažinėjimas „Lamborghini“ automobiliu, skrydis oro balionu ir begalė kitų gerų prizų“, – kalbėjo R. Kaukėno fondo direktorius Laimonas Šiaulys.

Nuotr. autorius: Ray Vyšniaukas

Informacija: SKM.lt

.