Pirmąjį birželio penktadienį įvykęs 11-asis TOP EXCHANGE laimingų kvitų traukimo renginys buvo neeilinis. Ne tik dėl to, kad jis pradėjo Didžiosios TOP kvitų loterijos 2-ųjų metų sezoną – jis buvo pirmas, kuriame dalyvavo pagalbą vėžiu sergantiems vaikams teikiantis Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas „Rimanto Kaukėno paramos grupė“.

Erdvioje Stoties keityklos klientų aptarnavimo salėje gausiai susirinkusiems renginio dalyviams fondo direktorius Laimonas Šiaulys pristatė fondo veiklą ir šių metų birželio 1-ąją – vaikų gynimo dieną – prasidėjusį bendradarbiavimą su didžiausiu Vilniaus valiutos keityklų tinklu. Nuo šiol tūkstančiai šio keityklų tinklo klientų automatiškai tampa fondo rėmėjais, nes kiekvienos atliktos valiutos keitimo operacijos sumos dalis bus pervedama fondui ir tiesiogiai atiteks pagalbai, teikiamai vėžiu sergantiems vaikams.

Na, o ištikimuosius keityklų klientus ir fondo rėmėjus dosniai apdovanojo visur spėjanti Natalija Bunkė, laimingų kvitų savininkams dalinusi nemenkas anksčiau kvitų loterijoje laimėtas sumas, traukusi naujausius laimingus gegužės mėnesio kvitus, kurių bendra suma pasiekė net 2695,05 €, ir visų taip laukiamą galingąjį super traukimą.

Valiutos keityklos operatoriaus UAB „Konversita“ rengiamoje Didžioji TOP kvitų loterijoje galima laimėti visą sumą, nurodytą valiutos keitimo operacijos kvite, arba net 10 kartų didesnę sumą, – nurodoma viešai skelbiamose šios loterijos taisyklėse.

Padėka

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori nuoširdžiai padėkoti UAB “Konversita” už pasitikėjimą ir tikėjimą, kad kartu galime padėti daugeliui šeimų, kurios susiduria su klastinga liga – vėžiu. Ši graži partnerystė virs viltimi vaikams sveikti ir stiprėti bei džiaugtis pilnaverte vaikyste.