Praėjus gražiausiai pavasario šventei Šv. Velykoms ir nušvitus šiltai pavasarinei saulei, Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su būriu draugų aplankė Santariškių ligoninėje besigydančius vaikus. Padovanoti pavasariškos šilumos, šypsenų ir dovanų mažiesiems ligoniukams tampa gražia tradicija, kuri kas kart ryškesnėmis spalvomis nušviečia ilgas dienas ligoninėje.

Šį kartą fondas surengė linksmą ir spalvingą renginį, kurio metu vaikus savo paslaptingais triukais stebino ir žaismingu pasirodymu linksmino nuostabus stebukladarys Jurijus Majauskas. Apie 20 susirinkusių vaikų negalėjo atitraukti dėmesio nuo ypatingos magijos, kuri kiekvieno veide nupiešė šypsenas. Viso renginio metu vaikai ir jų mamos galėjo vaišintis labai skaniomis vaišėmis, kuriomis pasirūpino restoranų tinklas “Grill London”.

Vėliau, kiekvienas vaikas buvo apdovanotas glėbiu dovanų – sveikuoliškais “ledinukas.lt” saldainiais, “Tupperware” gertuvėmis, žaidimais ir žaislais.

Šventišką nuotaiką sukūrė ir mūsų draugai “Balionų karaliai” – 30 ore skraidančių spalvingų balionų kas kart tampa tikru šventės simboliu.

“Manau, kad tokios šventės labai padeda vaikams sveikti, jie geriau jaučiasi. Kiekvienos dovanėlės ir jiems skirtas dėmesys labai praskaidrina jiems dieną ir tiesiog palengvina ėjimą sveikimo link”, – apie tokias iniciatyvas kalbėjo vėžiu sergančio Gyčio mama.

Norime padėkoti visiems, kurie buvo kartu ir prisidėjo prie šios iniciatyvos. Didžiausia dovana mums – vaikų šypsenos, juokas ir nesuvaidintas džiaugsmas, kuris lyg vaistai padeda jiems išgyventi sunkias diagnozes.

Video medžiaga: Arminas Vareika

Nuotrakos: Vilmantas Morkvėnas

.