DANSKE BANK VILNIAUS MARATONAS 2020

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Rimanto Kaukėno paramos fondas dalyvaus viename laukiamiausių bėgimų Lietuvoje – Danske Bank Vilniaus maratone. Šiemet dėl susiklosčiusių koronaviruso aplinkybių renginys keičia formą – atskiros distancijos galimai turės po du startus, o ir pats maratonas vyks net dvi dienas! Rugsėjo 12-13 dienomis vyksiantis bėgimo renginys išplėstas į dvi dienas, kad būtų laikomasi saugaus dalyvių kiekio kiekvienos distancijos metu atskiruose startuose. Bėgimo miestelis bus įrengtas Katedros aikštėje, kurioje startuos ir pasibaigs visos distancijos.

Kaip ir kasmet, maratonas siūlo pasirinkti vieną iš 6 bėgimo distancijų –  Danske Bank maratonas (42 km 195 m), „Rimi“ pusmaratonis (21 km 98 m), „Visi mes žmonės“ 10 km bėgimas, „Rimi“ „Rinkis sveikiau“ 5km bėgimas, „Vilnius sveikiau“ 1 km bėgimas ir „BeActive“ vaikų bėgimas (200 m). Rinktis tikrai yra iš ko, tad savo jėgas čia gali išbandyti tiek profesionalai, tiek mėgėjai, tiek patys mažiausi dalyviai!

SAUGUMO PALAIKYMAS

Palaikant dalyvių sveikatos saugumą renginio metu, bus vykdomi šie veiksmai:
-Kiekvienai distancijai, išskyrus maratoną, bus rengiami du startai skirtingu metu.
-Renginio dienomis Katedros aikštė, kurioje vyks startai bei finišai, bus aptverta;
-Į Katedros aikštę bus įleidžiami tik renginio dalyviai;
-Patenkant į renginio zoną dalyviams rekomenduojama dėvėti savo kaukes ar kitas veidą dengiančias priemones;
-Dalyviai, patekę į starto koridorių, privalės laikytis renginio dienai valstybės numatyto saugaus atstumo;
-Prie patekimo į aikštę bus įrengtos dezinfekcinės stotelės;
-Prie patekimo į aikštę budės aptarnaujantis personalas, kuris tikrins visus, norinčius patekti.
-Žiūrovai ir sirgaliai bus nukreipiami stebėti bėgimus iš zonos šalia trąsos, o ne iš bėgimo miestelio ar starto bei finišo zonos;

 

PRISIJUNKITE PRIE „APLENKIME VĖŽĮ“ KOMANDOS

Nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie mūsų  „Aplenkime vėžį“ komandos ir savo bėgimu, mintimis ir pozityviomis nuotaikomis junkimės bendrai kovai prieš vėžį, bendram bėgimui, ir bendrai pagalbai sunkiai sergantiems vaikams! Mes tikime, kad kartu esame stipresni ir kuo daugiau mūsų žaižaruos maratono minioje – tuo daugiau išliksime žmonių atmintyse ir paskatinsime juos prisijungti prie mūsų gražios bendruomenės!

Dalyvius kviesime apsilankyti maratono miestelyje įsikurusioje mūsų fondo palapinėje, kurioje „Megami“ kineziterapeutų komanda, už auką sunkiai sergantiems vaikams, pasiūlys atgauti jėgas ir pasimėgauti masažo malonumais. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet mūsų poilsio zonoje galėsite pasivaišinti kava ir užkandžiais, pabendrauti su mūsų fondo savanoriais, nusifotografuoti su mūsų bičiuliais ir žymiais svečiais bei pasilabinti su fondo galva ir širdimi – Rimantu Kaukėnu.

Mūsų palapinėje, galėsite įsigyti ir fondo atributikos – pasakas vaikams, spec. fondo marškinėlius, visą #uždėkkarmostašką kolekciją ir Sharejoy atvirutes bei knygutę.

 

REGISTRACIJA

Registracija galima tik puslapyje www.vilniausmaratonas.lt ! Visi norintys bėgti už „Aplenkime vėžį“ komandą ir palaikyti sunkiai sergančius vaikus, tai gali padaryti registracijos formoje prie laukelio Klubas nurodydami „Aplenkime vėžį“ komandos pavadinimą bei paaukoję 10 ir daugiau eurų prie mūsų fondo laukelio.

Atlikę šiuos veiksmus, renginio dieną kviečiame apsilankyti mūsų fondo palapinėje, kur Jums bus padovanoti specialūs „Aplenkime vėžį“ bėgimo marškinėliai.

Svarbūs laikai rugsėjo 12 dieną (šeštadienį):

13.10 val. bendra „Aplenkime vėžį“ komandos nuotrauka prie Vilniaus Arkikatedros.1

14.15 val. bendra „Aplenkime vėžį“ komandos nuotrauka ant apdovanojimų pakylos!

Distancijos ir laikai:

RUGSĖJO 12 D., ŠEŠTADIENIS

12:30 RENGINIO PRADŽIA

13:30 Pirmas „Rimi „Rinkis sveikiau“ 5 km startas

13:45-15:45 „#BEACTIVE“ vaikų bėgimo pagal amžiaus grupes startai:
13:45 – 2 m. amžiaus grupė
14:00 – 3 m. amžiaus grupė
14:15 – 4 m. amžiaus grupė
14:30 – 5 m. amžiaus grupė
14:45 – 6 m. amžiaus grupė
15:00 – 7 m. amžiaus grupė
15:15 – 8 m. amžiaus grupė
15:30 – 9-12 m. amžiaus grupė

15:00 Antras „Rimi“ „Rinkis sveikiau“ 5 km startas

16:30 Pirmas „Vilnius sveikiau“ 1 km startas

17:00 Antras „Vilnius sveikiau“ 1 km startas

RUGSĖJO 13 D., SEKMADIENIS

08:30 Maratono  startas

09:50 Pirmas „Rimi“ pusmaratonio startas

10:30 Antras „Rimi“ pusmaratonio startas

15:00 Pirmas „Visi mes žmonės“ 10 km startas

17:15 Antras „Visi mes žmonės“ 10 km startas

Visi užsiregistravę bėgti su R. Kaukėno paramos fondo komanda ar paaukoję 10 ir daugiau eurų, gaus ir specialius „Aplenkime vėžį“ bėgimo marškinėlius! Juos atsiimti galėsite renginio dieną fondo palapinėje. Renginio dieną su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kurį turėsite pateikti maratono organizatorių punkte bei atsiimti dalyvio paketą ir numerį.

Daugiau informacijos apie maratoną: www.vilniausmaratonas.lt/