Mažoji Viltė – kukli, labai graži ir miela mergaitė. Su šeima namuose atšventusi Kalėdas, ji su tėveliu iš karto grįžo atgal į ligoninę. Šį kartą vizitas ligoninėje mergaitei nebuvo toks liūdnas, čia ją aplankė Samanta Vaitkutė su tėčiu Tomu, kurie perdavė Viltei dovaną paliktą po jų šeimos Kalėdų eglute.

Atkakli kova su onkologine liga
Dar visai neseniai Viltė džiaugėsi draugų kompanija darželyje ir mėgavosi pilnaverte vaikyste. Tačiau, išgirsta diagnozė apvertė viską aukštyn kojomis, o smagiausios dienos praleistos namuose ir darželyje virto sunkia kova su onkologine liga. Šiandien dieną mergaitės ligos gydymo istorija ilga – Viltei buvo atlikta dalinė galvos auglio šalinimo operacija, atlikti spinduliavimai, o chemoterapija tęsiasi iki šios dienos.  

Meilė žaislams
Viltės vienas didžiausių pomėgių yra rūpintis savo žaislais. Mergaitė dovanoja jiems labai daug savo dėmesio ir meilės, rūpinasi kiekviena lėle esančia namuose, todėl nenuostabu, kad paklausus mergaitės apie ką ji svajoja, ji vardijo visas priemones reikalingas rūpintis lėlėmis – nuo lovytės iki vežimėlio, kuriuo galėtų jas vežioti. Šią nuoširdžią mergaitės svajonę išgirdo Vaitkūnų šeima, kuri šias Kalėdas sutiko neįprastai. 

“Šiais metais pasiūliau savo tėvams paprastą idėją – nesikeisti Kalėdinėmis dovanomis, o tiesiog visiems kartu pradžiuginti vaiką ir pamatyti tas emocijas, kuriu negali pamatyti kiekvieną dieną” , – sakė šeimos Kalėdų tradicijas pakeitusi Samanta. 

“Mūsų dukros mintis buvo labai geras mūsų pačių, kaip tėvų įvertinimas” , – dukros vertybėmis džiaugėsi Tomas V.

Sulaukusi svečių su dovanomis, Viltė kukliai, bet labai nuoširdžiai džiaugėsi – iš karto apsikabino jai padovanotą pliušinį meškutį, kuris po kelių akimirkų buvo paguldytas į naują vežimėlį. 

Rimanto Kaukėno paramos grupė nuoširdžiai dėkoja Samantai, jos tėčiui ir mamai, už Kalėdinę dovaną ir geras emocijas, kurias dovanojote Viltei. Linkime gražaus ir jaukaus švenčių laikotarpio šioms abiems nuostabioms šeimoms!

Video medžiaga ir nuotraukos: LXM media