Gruodžio 20 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su “Southwestern Advantage Lietuva” mentoriumi Karoliu Budriu aplankė mūsų globojamą Eliją ir jos mamą Birutę.

Elijai yra penki metukai. Mergaitė sunkiai susirgo būdama tik 4,5 mėnesio. Kūdikiui buvo diagnozuota policitinė astrocitoma – smegenų auglys, esantis ties regos nervų kryžmeniu ir plintantis į gilesnes smegenų struktūras. Dėl ligos Elija nejaučia alkio, jai, vos pusės metų amžiaus kūdikėliui, chirurginiu būdu buvo įstatyta gastrostoma. Vos diagnozavus ligą, mažylei buvo pradėtas taikyti ilgas ir alinantis gydymas. Mergaitės sveikatos būklė yra labai sudėtinga, tad RK paramos grupė stengiasi, kad kiekviena diena Elijai būtų kupina gražių emocijų, kurios tarsi vaistai leistų mergaitei sveikti.

Šį kartą mūsų vizito misija buvo pristatyti mergaitei Kalėdų senelio dovanas bei perduoti jai skirtą pusiausvyros kamuolį, kuris Elijai padės tvirčiau stovėti ant žemės.

Džiaugiamės galėdami nors šiek tiek prisidėti prie šios šeimos gerovės ir už tai labai dėkojame visiems “Southwestern Advantage Lietuva” studentams bei mokyklai “Herojus”, kurie dėjo visas pastangas, kad mergaitė šiandien galėtų džiaugtis tokiomis šiltomis akimirkomis.