Taisyklės ir sąlygos

Prieš naudodamiesi svetaine, atidžiai perskaitykite šias taisykles ir sąlygas. Visos čia esančios nuorodos į „mes“, „mus“ ir „mūsų“ laikomos nuorodomis į „Rimanto Kaukėno paramos fondo“, o nuorodos į „Jus“ ir „Jūsų“ laikomos nuorodomis į asmenis, pateikiančius užsakymą per šią svetainę.

Toliau pateiktos sąlygos taikomos visiems „Rimanto Kaukėno paramos fondo“ svetainės naudotojams. Pateikdami užsakymą mums, Jūs patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su šiomis sąlygomis. Taisyklės ir sąlygos gali būti keičiamos bet kuriuo metu, be išankstinio įspėjimo, todėl Jūs privalote patikrinti šią informaciją prieš svetainės naudojimą ar užsakymo pateikimą. Jei turite kokių nors klausimų dėl mūsų sąlygų ir taisyklių, prašome susisiekti su mumis prieš pateikiant savo užsakymą.

 • Pateikdami užsakymą, Jūs sutinkate, kad visi duomenys, kuriuos teikia www.kaukenoparama.lt dėl prekių įsigijimo yra tikslūs ir išsamūs visais atžvilgiais.
 • Jūs patvirtinate, kad visos prekės, kurias užsakote per www.kaukenoparama.lt, yra skirtos tik asmeniniam ir privačiam naudojimui ir nėra skirtos perparduoti.
 • Prekių ar paslaugų pasiūla pateikta www.kaukenoparama.lt priklauso nuo galimybės tuo metu pasiūti produktą, todėl viso asortimento galite nematyti.
 • Produktas ar paslauga gali būti bet kuriuo metu pašalinta, be išankstinio įspėjimo.
 • Mes pasiliekame teisę atsisakyti priimti užsakymus, gaminamus pagal išmatavimus, arba užsakymus pamergėms, visiškai arba iš dalies. Jei Jūs jau sumokėjote už savo užsakymą ir dėl gamybos mastų mes negalime jo patenkinti Jums bus grąžinta visa už atšauktą prekę sumokėta suma.
 • Prekių kainos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Už prekes mokama yra kaina, kuri galioja prekės užsakymo ir mokėjimo momentu.
 • Reklaminiai pasiūlymai, kuponai ir kodai negali būti sumuojami perkant produktus, jei nenurodyta kitaip. Visi pasiūlymai priklauso nuo gamybos proceso užimtumo ir gali būti atšaukti bet kuriuo metu be įspėjimo.
 • Užsakymas pradedamas gaminti gavus pilną apmokėjimą už prekes.
 • Jei Jūsų užsakymas dėl bet kokių priežasčių vėluos (-ja) ar negali būti pagaminamas, mes su Jumis susieksime užsakyme nurodytu el.paštu.
 • Jei vienu metu užsakote kelis to pačio audinio tos pačios spalvos produktus mes įsipareigojame užtikrinti, kad tos pačios spalvos audinio atspalviai nesiskirs. Jei užsakymai pateikiami atskirai, skirtingu metu, užtikrinti to paties atspalvio negalime.
 • Neatsiimti užsakymai saugomi du mėnesius, per kuriuos užsakymą galima atsiimti. Praėjus šiam terminui, užsakymas laikomas nebegaliojančiu.

„Rimanto Kaukėno paramos fondas“ pasilieka teisę nutraukti bet kokį susitarimą su Jumis ir sustabdyti arba iš karto ir be išankstinio įspėjimo nutraukti Jūsų prieigą prie svetainės, jei:

 • laiku neapmokate už pateiktą užsakymą;
 • pažeidžiate bet kurį, čia pateiktų taisyklių ir sąlygų punktą;
 • jei mums prašant, laiku nepateikiate pakankamai informacijos, kad galėtume nustatyti Jūsų pateikto užsakymo ar Jūsų tapatybės tikslumą ir pagrįstumą;
 • mes įtariame, kad Jūs užsiimate, ar ketinate užsiimti, arba įsitraukti į nesąžiningą ar neteisėtą veiklą, susijusią su www.kaukenoparama.lt

Mes stengiamės užtikrinti, kad visų mūsų tinklalapyje ir mūsų kataloguose nurodytų produktų aprašymai, specifikacijos ir kainos būtų teisingos. Pateikta informacija apie gaminį ir jo specifikaciją nėra privaloma, tačiau Jūsų patogumui yra  pateikta bendrame kiekvieno produkto aprašyme.

„Rimanto Kaukėno paramos fondo“ puslapyje pastebėję neatitikimus nedelsiant sieks ištaisyti klaidą, tačiau nėra teisiškai įpareigoti keisti klaidingai rodomą kainą.

Mes siekiame atvaizduoti relias produktų spalvas savo svetainėje, tačiau dėl skirtingų kompiuterių, telefonų ar kitų elektroninių prietaisų ekranų, spalvos gali šiek tiek skirtis. Dėl šios priežasties mes nepriimame grąžinimų dėl spalvos neatitikimų, nuotoliniu būdu užsakytoms prekėms.

Mūsų produkciją siunčiama visame pasaulyje. Visos siuntos išsiunčiamos iš Lietuvos. Siuntimo terminai skiriasi, priklausomai nuo gavėjo šalies:

Pristatymas į OMNIVA terminalus Lietuvoje Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos
Pristatymas OMNIVA kurjeriu Lietuvoje Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Lietuvos pašto skyrius Pristatymo terminas 3-6 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Europą Pristatymo terminas 6-9 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Ameriką Pristatymo terminas 15-30 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Australiją Pristatymo terminas 15-30 darbo dienos
Standartinis pristatymas į kitus regionus Pristatymo terminas 15-30 darbo dienos

SVARBU: šventinio laikotarpio metu standartinis siuntų pristatymas ir pristatymas per kurjerį gali vėluoti.

Jūs esate atsakingas už visus tarptautinius importo, muitinės ar kitus gavėjo šalyje paskaičiuotus mokesčius. Mes neatsakome už šiuos mokesčius.

Mes taip pat neatsakome už siuntų vėlavimą dėl trečiųjų šalių kaltės.

 • Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, grąžinimas negalimas apatiniams drabužiams ir daiktams, pagamintiems pagal kliento asmeninius išmatavimus, arba pagal užsakymą pagamintiems daiktams.
 • Jei Jums netiko ar nepatiko bet kokia kita prekė – mes siūlome prekės vertės (kuri buvo sumokėta pirkimo metu) parduotuvės kreditą.

Nedėvėtą, nenaudotą prekę, originalioje būsenoje, tokią pat kokia jums buvo atsiųsta (be jokių dėvėjimo ženklų: makiažo, netikro įdegio, dezodorantų dėmių ir kvapų) galite grąžinti ir išsirinkti kitą, tokios pat vertės, tuo metu esančią mūsų asortimente preke. Jei keičiant prekę susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo primokėti pardavėjui kainų skirtumą. Jei pardavėjas neturi pirkėjui tinkamos prekės, pirkėjas turi užpildyti laisvos formos prašymą, paaiškindamas, kodėl gauta prekė jo netenkino ir, pageidautina, ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo prekių gavimo grąžinti gautą prekę su pridėta forma. Tokiu atveju pirkėjas atgaus sumokėtą įsigytos prekės kainą.

Pagal ES reglamentus, galite grąžinti gautas prekes per 14 dienų, tačiau mes skatiname klientus grąžinti netikusias prekes, per 1 darbo dieną nuo gavimo.

Pardavėjas atsako už grąžinimo* išlaidas. Jei prekė grąžinama sugadinta – pirkėjas yra atsakingas už bet kokį prekės vertės sumažėjimą.

Suma už grąžintą, įsigytą prekę pirkėjui grąžinama po prekės patikrinimo ir įsitikinimo, kad ši atitinka savo originalią būseną. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu.

Grąžinimas gali užtrukti iki 14dienų, skaičiuojant nuo prekės gavimo ir patikrinimo, taip pat priklausomai nuo mokėjimo sistemų ir bankų veiklos.

*Grąžinimas vykdomas  per OMNIVA paštomatus arba Lietuvos paštą.

Norėdami grąžinti ar pakeisti prekę(-es) paštomatu, susisiekite su mumis – info@kaukenoparama.lt

Maloniai prašome mūsų klientų pasidalinti įsigytos „Rimanto Kaukėno paramos fondo“ produkcijos nuotraukomis. Dalindamiesi nuotraukomis su mumis, klientai sutinka, kad šios gali būti naudojamos oficialiuose „Rimanto Kaukėno paramos fondo“ socialiniuose tinkluose („Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“) ir šioje svetainėje.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios sukuriamos bei saugomos Jūsų kompiuteryje siekiant užtikrinti Jums patogesnes naršymo galimybes.

Slapukais vadinami maži tekstiniai informacijos failai, turintys unikalius identifikacijos numerius, kurie yra perduodami iš interneto svetainės į lankytojo kompiuterio standųjį diską. Šių failų naudojimas leidžia “Rimanto Kaukėno paramos fondo” užtikrinti patogesnę naršymo galimybę bei daugiau sužinoti apie “Rimanto Kaukėno paramos fondo” naudotojų elgesį, analizuoti poreikius bei taip gerinti svetainę ir lankytojų aptarnavimą. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia “Rimanto Kaukėno paramos fondo” teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, pirkinių krepšelius, registracijos duomenis, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis).

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad “Rimanto Kaukėno paramos fondo” svetainė veiktų kaip dera.