Susikibkime rankomis ir padėkime šioms svajonėms tapti realybe!

Vaikų svajonėmis puošti “Citybee” automobiliai

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, į Vilniaus gatves išriedėjo vaikų piešiniais išmarginti ir specialiais QR kodais pažymėti “Citybee” automobiliai!

Ant automobilių esantys piešiniai vaizduoja įvairiausias vaikų svajones – norą turėti šuniuką, gauti naują dviratį, nuvykti prie jūros, skirsti oro balionu ar pamatyti Ameriką! Prie šių gražių svajonių išsipildymo, esate kviečiami prisidėti ir Jūs pervesdami auką žemiau nurodytais būdais!

Vaikai į šiuos piešinius sudėjo visą savo kūrybiškumą, meilę ir šilumą, o žinojimas, kad jų piešiniai bus perkelti ant realių automobilių sukėlė ir didžiulį teigiamų emocijų pliūpsnį!

“Esame nepaprastai laimingi, kad mūsų prieš devynerius metus gimęs noras būti tarpininkais tarp geradarių ir tų, kuriems reikia pagalbos realizavosi ir kasmet atsiranda vis daugiau žmonių ir įmonių su gražiomis idėjomis vardan kilnaus tikslo! Kai į mus kreipėsi “Citybee” komanda su šio projekto idėja, nedvejodami sutikome jos imtis ir paversti vaikų svajones "važinėjančiomis žinutėmis". Labai smagu, kad nemažai vaikų įsitraukė, siuntė mums savo piešinius, kurie jau išriedėjo į Vilniaus gatves! Ačiū “Citybee” komandai už gražią projekto idėją ir iš anksto dėkojame visiems, kurie prisijungs, kad važinėjančios vaikų svajonės taptų realybe. – šiltomis emocijomis apie projektą dalinosi Rimantas Kaukėnas.”

Rimantas KaukėnasFondo steigėjas

Susikibkime rankomis ir padėkime šioms svajonėms tapti realybe!

Paysera

Paaukokite viena populiariausių mokėjimo platformų - Paysera. Nuo šiol galima ir naudojantis mobiliąją programėlę

Paremti

Paypal

Paaukokite viena populiariausių pasaulinių mokėjimo platformų - Paypal. Surinktos lėšos patenka tiesiai į labdaros organizaciją ir taikomi mažesni mokesčiai.

Atliekant pavedimą į fondo sąskaitą

Rimanto Kaukėno paramos grupė
Teisinė forma: Labdaros ir paramos fondas
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT147290099086499744
Bankas - Citadele
SWIFT: INDULT2X
PVM kodas LT100011960710

Atliekant pavedimą iš užsienio banko

Name of organization: Rimantas Kaukėnas Charity Group
Rimantas Kaukėnas charity group address: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Legal form: Charity and Support Foundation
Code of organization: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT147290099086499744
Bankas - Citadele
SWIFT: INDULT2X
Bank address: Savanoriu pr. 68, Kaunas 44147, Lithuania