Luknės atostogos Rodo saloje

Mūsų herojė Luknė gimė 2022 vasario 17 dieną, į gyvenimą atsinešdama tikros kovotojos dvasią. Kai mergytei buvo 9 mėnesiai, tėveliai pastebėjo, jog mažylė nustojo ropoti, verstis ant šonų, mažiau judino kojytes. Pirminė diagnozė net iš tolo nepriminė onkologinės ligos ir herojė pradėta gydyti, tačiau gydymas nebuvo veiksmingas. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui šeima nusiųsta į onkohematologijos skyrių, kur buvo atliktas MRT tyrimas ir nustatyta neuroblastoma – tarpuplaučio navikas.
Mažylei nedelsiant pradėtas gydymas – atliktas naviko šalinimo matomose ribose operacija bei chemoterapija. Tų pačių metų rugpjūčio mėnesį, po ilgo ir sudėtingo gydymo, atnešusio daug nerimo ir baimės Luknytės tėvams, paskelbta remisija.
Luknės mama, rašydama mums laišką paminėjo, jog saulėtos rugpjūčio 24 dienos ryto, kai išgirdo džiugias naujienas, jog onkologinė liga įveikta, nepamirš niekada. Štai tada prasidėjo naujas ir šviesus etapas šiai šeimai – su kasdieniais laimėjimais, mažais žingsneliai pirmyn, link dar spalvingesnės vaikystės.
Šiai šeimai padovanojome galimybę pailsėti, pabūti kartu ir pamatyti nuostabaus grožio Rodo salą. Saulėtos atostogų dienos leido Luknei ir jos tėveliams praeityje palikti tai, kas išmokė daugiau tikėjimo ir vilties, o mažylei šios atostogos buvo ypač smagios – pirmą kartą ji paleido tėvų rankas ir tvirtu žingsniu žengė pirmuosius savo žingsnius! Tokios akimirkos – nepamirštamos, tad esame labai laimingi, jog galėjome dovanoti laiką kartu.
Šiltai dėkojame visiems žmonėms, skyrusiems savo 1,2 % GPM paramą mūsų fondo veiklai. Jūsų gerumas ir aukos (4469,98 Eur) šį kartą virto Luknytės šeimos atostogomis saulėtame krašte. Dėkojame už Jūsų šilumą ir rūpestį mažaisiais pacientais.
Nuoširdų ačiū sakome Glotera agentūrai ir kelionių agentei Julijai, kuri rūpinasi, jog visos mūsų herojų kelionių akimirkos būtų nuostabios ir nepamirštamos!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Matuko poilsis Druskininkuose

Kartą pabandžius nesinori sustoti! – tai geriausiai apibūna mūsų herojaus Matuko trauką vandeniui ir įvairiausioms vandens pramogoms. Pirmąjį kartą berniukas baseine lankėsi būdamas tik ketverių, prieš metus, kai įveikęs onkologinę ligą pagaliau galėjo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką su šeima. Tada pirmą kartą išbandė spalvingas čiuožyklas į vandenį – būtent jos padarė didžiausią įspūdį. Šį rudenį herojus su šeima ir vėl leidosi į smagią kelionę bei poilsiavo Druskininkuose. Žinoma, ši kryptis Matuko pageidavimu pasirinkta nes… šalia yra Druskininkų Aqua parkas!…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Ukrainiečių šeimos poilsis Graikijoje

Vykdydami labdaringą veiklą sutinkame išties nuostabių, savo vidumi stiprių žmonių. Pažintis su močiute Jevgenija ir jos anūkais įvyko ketveriukei atvykus į Lietuvą. Jevgenija su trimis anūkais į Lietuvą atvyko prasidėjus karui Ukrainoje. Šeima atvyko iš Zaporožės srities, kur gyveno iki karo pradžios. Dar iki prasidedant karui šeimą ištiko tragedijos, kurios sekė viena po kitos – mirė abi Jevgenijos dukros, tad vaikai liko be mamų. Siūlymų atiduoti vaikus į globos namus, esą garbaus amžiaus moteriai bus per sunku juos užauginti, Jevgenija…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Lėjos atostogos Turkijoje

Kai už lango jau viskas rudens spalvomis nusidažę, labai smagu bent trumpam pasinerti į saulėtas akimirkas! Būtent tokiomis akimirkomis šiandien dalijasi mūsų herojė Lėja su šeima, kurie visai neseniai leido atostogas Turkijoje! Ketveriukė vyko į saulės kupiną kraštą, o vienintelis ir pats svarbiausias planas atostogų metu buvo – tiesiog pasimėgauti laiku visiems kartu. Dvynukės Lėja ir Iglė mamytės žodžiais „gyveno baseine“ visą atostogų laiką. Mergaitės drąsiai leidosi nuo vandens čiuožyklų pramogų parke ir išbandė net tokius nusileidimo takelius, kurie kai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.