Iniciatyvos ir projektai

Dalinkimės šiluma ir prisidėkime prie prasmingų iniciatyvų

paramos grupes

Džiaugiamės galėdami vykdyti jau tradicija tapusias iniciatyvas bei kasmet prisijungdami prie vis naujų projektų, kurių tikslas – pagalba tiems, kuriems dabar yra sunkiau.

BIODERMA projektas - pagalba pūsline epidermolize sergantiems vaikams

Su didžiuliu dėkingumu pristatome Jums jau vykstantį projektą, prie kurio galite prisidėti kiekvienas. Fondo bendruomenės nariai, prisidedantys prie mažųjų pacientų gerovės jau ne vienerius metus – BIODERMA– kviečia padėti pūsline epidermolize sergantiems vaikams.
Iki pat gruodžio mėnesio pabaigos bet kurioje vaistinėje arba vaistinių elektroninėse parduotuvėse pirkdami Atoderm linijos produktus prisidedate prie pagalbos herojams, sergantiems itin reta liga. Stiprieji kovotojai, sergantys „drugelio liga“ – Ramunė Barbora, Oskaras, Paulius ir Aivaras.
Suvieniję jėgas galime padėti sunkiai sergantiems vaikams, kuriems kiekviena diena atneša begalę iššūkių. Itin sparčiai progresuojanti liga pasireiškia skausmingomis žaizdomis ir pūslelėmis, kurios nusėja kūną, labai sunkiai gyja ir trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą. Tokiems pacientams reikalinga ne tik speciali odos priežiūra, brangus gydymas ir procedūros, tačiau ir specialūs natūralaus audinio drabužiai, pristabdantys naujų žaizdų atsiradimą.
Kviečiame prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams. 
Skaityti plačiau

3x3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Tai pats didžiausias fondo organizuojamas sporto renginys metuose, vienijantis įvairaus amžiaus krepšinio ir aktyvaus laisvalaikio entuziastus. Kasmet 3×3 krepšinio turnyre „Už pergalę gyventi!“ dalyvaujantieji savo pergales skiria sunkiai sergantiems vaikams. Prie šios idėjos, džiugu, prisijungia ir garsiausi Lietuvos krepšininkai, palaikantys fondo misiją – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Skaityti plačiau

Hope for Football

Stefano Piciulin įkurta labdaros organizacija rūpinasi vaikais, patiriančiais sunkumų šeimoje ir gyvenančiais vaikų namuose. Organizacija vienija ir globoja vaikus, besidominčius futbolu ir ne tik rengia treniruotes, tačiau ir stovyklas užsienyje, su galimybe pažinti kitas kultūras, išmokti naujų įgūdžių ir tobulėti. Branginame šią įkvepiančią draugystę ir džiaugiamės, kad vaikai turi galimybę žengti pirmyn, nepaisant kasdienių iššūkių.

Skaityti plačiau

Vilniaus maratonas

Vilniaus maratone fondo komanda „Aplenkime vėžį“ dalyvauja kasmet išreikšdama palaikymą sunkiai sergantiems vaikams. Nuostabu matyti su kiekvienais metais vis gausesnę palaikančiųjų ir bėgančių drauge komandą. Renginio metu kviečiame įsigyti fondo atributiką ir tokiu būdu prisidėti prie paramos mūsų globojamiems herojams.

Skaityti plačiau

Kalėdinis bėgimas

Su fondo komanda kasmet dalyvaujame Kalėdiniame bėgime ir atstovaujame komandą „Aplenkime vėžį“. Šventinį bėgimą įprasminame rinkdami aukas pasirinkto herojaus svajonės išpildymui ar reikiamos pagalbos suteikimui.

Skaityti plačiau

Velomaratonas

Su nekantrumu laukiame kiekvienų metų rugpjūčio mėnesio pabaigos, nes vasarą jau keletą metų palydime smagiu renginiu – Velomaratonu. Sostinės gatvėmis su dviračiais išrieda ir „Aplenkime vėžį“ komanda. Tai renginys, dovanojantis daug šypsenų ir geros nuotaikos. Kiekvienais metais turime fondo erdvę, kurioje laukiame visų renginio lankytojų bei kviečiame paaukoti fondo globojamiems herojams bei įsigyti mūsų atributikos.

Skaityti plačiau

Herojaus "Pinknygė" - Vilniaus knygų mugė

Knygų mugėje fondo komanda dalyvauja jau daugiau nei penkerius metus. Visus šiuos metus drauge su Kaune įsikūrusia Herojaus mokykla vykdome prasmingą akciją, perskaitytas knygas prikeldami naujam gyvenimui. „Aprengia“ senas knygas ir jas dekoruoja Herojaus mokyklos bendruomenė, o už auką fondo globojamiems mažiesiems pacientams mugės lankytojai gali įsigyti unikalias pinknyges. Idėja gimė Andriui Pelegrimui, mokyklos įkūrėjui – apvilkti rožiniais viršeliais knygas, kurias mokiniai jau perskaitė. Taip ir gimė žodis pinkinti.

Skaityti plačiau

Spalvotas pleistriukas

Spalvoto pleistriuko iniciatyva – nepaprastai prasminga ir spalvinga. Onkologinėmis ligomis sergantys vaikai kasdien susiduria su pačiais skausmingiausiais adatų dūriais. Kiekvienam mažyliui tai kelia stresą, baimę ir skausmą. Amerikoje gyvenanti lietuvė Aistė Furajevaitė sugalvojo ypatingą idėją – kiekvieną skausmingą adatos dūrį užklijuoti spalvingu pleistriuku. Kiekvienais metais vykdoma iniciatyva suvienija visame pasaulyje gyvenančius žmones ir akcijos pabaigoje vaikų onkohematologijos skyrius Vilniuje ir Kaune pasiekia tūkstančiai spalvingiausių pleistriukų su animacinių filmų veikėjais, gyvūnėliais, princesėmis. Paklausus herojaus – kokio pleistriuko norėsi, kai suleisime vaistus – niekada neišgirsite atsakymo „man nesvarbu“.

Skaityti plačiau

Koncertas UŽ PERGALĘ GYVENTI!

Kiekvieną pavasarį organizuojamas vienas didžiausių fondo renginių – koncertas „Už pergalę gyventi!“ – ypatingas visai fondo bendruomenei tuo, jog kasmet pristatomos įkvepiančios herojų istorijos, o siužetus palydi jautrausios visiems gerai žinomų Lietuvos atlikėjų dainos ir pasirodymai. Kiekvienas koncertas turi temą, kuri atsispindi vizualikoje, dainininkų pasirodymuose bei filmukuose apie herojus. Transliacijos per televiziją metu visi žiūrintieji yra kviečiami prisidėti prie mažųjų pacientų gyvenimo pergalių ir aukoti tiems, kuriems mūsų pagalba reikalinga šiandien, dabar.

Skaityti plačiau

Kęstučio Navicko labdaringas badmintono turnyras

Labdaringas badmintono turnyras organizuotas kelerius metus iš eilės ir sulaukęs didžiulio šio sporto aistruolių susidomėjimo. Viena smagiausių renginio dalių – fondo herojų ir žinomų Lietuvos žmonių turnyras. Renginio metu dalyviai gali aukoti sunkiai sergantiems vaikams ir savo pergales paskirti kilniam tikslui.

Skaityti plačiau

Kyokushin karatė čempionatas LETS JOIN THE FIGHT TOGETHER

Let‘s join asociacija, įkurta dviejų kyokushin karate trenerių ir vienijanti daugybę sportininkų, drauge su Rimanto Kaukėno paramos fondu atgimė bendru kilniu tikslu – padėti sunkiai sergantiems vaikams. Kasmet organizuojamame kyokushin karate čempionate dalyvauja įvairaus amžiaus sportininkai, o savo pergales skiria fondo herojams, kasdien besigrumiantiems kovoje už pergalę gyventi. Lėšos, surinktos renginio metu skiriamos vaikų svajonių išpildymui, taip pat reikalingiausių reabilitacijų bei pagalbos suteikimui.

Skaityti plačiau

ĖJIMAS, kuris keičia

Ilgametis fondo draugas ir žymus lenktyninkas Benediktas Vanagas kartu su komanda organizuoja renginį, kviesdamas visus būti fiziškai aktyvesniais ir daugiau vaikščioti. Renginio metu organizatoriai pasirūpina vaizdingais maršrutais, gera nuotaika ir papildomomis pramogomis bei kviečia visus palaikyti mūsų fondo globojamus herojus, skiriant jiems pasirinktą paramą. 

Skaityti plačiau

Labdaringas teniso turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI!

Labdaringas teniso turnyras kartu su partneriais „Manvesta” 2022 metais organizuotas pirmą, tačiau tikrai ne paskutinį kartą. Gausi tenisininkų bendruomenė dalinasi geromis emocijomis, skiria savo simbolines pergales sunkiai sergantiems vaikams ir prisideda prie mūsų globojamų herojų svajonių išsipildymo.

Skaityti plačiau
 

Norite prisidėti?

Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas įmanoma.

Kontaktai

+370 699 58 944

     

    Naujienlaiškio prenumerata

    Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.