Skirkite 1,2% GPM

Šiuo būdu prisdėsite prie Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamų vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymo bei slapčiausių svajonių išsipildymo.

gpm-1-2

Norint skirti 1,2% GPM, Jūs tai galite padaryti elektroniniu būdu.

Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2 % GPM (gyventojų pajamų mokesčio) mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Aukodami tokiu būdu prisidėsite prie įvairiapusiškos pagalbos  mūsų herojams. Jums tereikia prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės ir užpildyti reikiamą deklaravimo formą, o kad būtų dar paprasčiau, turime paruošę išsamią instrukciją.

1.

Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės elektroninėje deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

2.

Dalyje „Deklaravimas“ suraskite ir spauskite „Pildyti formą“. Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų” sąraše. 

3.

Jei parama už 2023 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti”.

Jei paramą už 2023 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti” galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis

 

4.

Skirdami paramą Rimanto Kaukėno paramos grupei nepamirškite nurodyti gavėjo identifikacinio numerio: 302721009. Mokesčio dalies paskirtis – Parama fondo veiklai.

5.

Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą ir spauskite „Tęsti”. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate.

Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti”.

6.

Jei daugiau gavėjų pridėti nenorite/baigėte redagavimą, peržiūrėkite, ar duomenys teisingi, ir spauskite „Taip, teisingi”.

7.

Atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą”.

8.

Norėdami pateikti prašymą, spauskite Pateikti.

Jūsų suteiktos paramos dėka

Pildome vaikų svajones

Tikime, kad geros emocijos padeda bent trumpam atitrūkti nuo sunkios kasdienybės ir pasijusti geriau. Pildome sunkiai sergančių vaikų svajones, pačius slapčiausius ir netikėčiausius norus paversdami realybe.

teikiame-tiesiogine-pagalba

Teikiame tiesioginę pagalbą

Teikiame paramą sunkiai sergančių vaikų šeimoms, visokeriopai aprūpindami reikalingiausiomis slaugos priemonėmis, vaistais, reabilitacija. Padeda išgyventi emociškai sunkų ir nežinomybės kupiną laikotarpį.

bendradarbiaujame-su-gydymo-istaigomis

Bendradarbiaujame su gydymo įstaigomis

Siekdami pagerinti daugelio pacientų gydymo kokybę bendradarbiaujame su Nacionaliniu vėžio institutu (NVI), VUL Santaros klinikomis, LSMU Kauno klinikomis. Džiaugiamės, kad glaudi draugystė padeda žengti pirmyn modernesnių, patogesnių ir tikslesnių tyrimų bei gydymo link.

organizuojame-renginius

Organizuojame renginius ir projektus

Fondo veikla neatsiejama nuo renginių, kurių metu ne tik susitinkame su gausia fondo bendruomene, mūsų herojais ir jų tėveliais, tačiau ir skatiname aktyviai leisti laisvalaikį, būti drauge ir tuo pat metu prisidėti prie prasmingų iniciatyvų, dalijantis šiluma su kitais.

Ataskaitos

Kaip panaudojama parama

Fondo veikla, vykdoma virš 10 metų, kasmet pasipildo naujais projektais, iniciatyvomis ar regniniais, tačiau nuo pat įkūrimo pradžios nesikeičia vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien – priimdami sprendimus, bendraudami su fondo partneriais ir vienas kitu. Vertiname ir branginame nuoširdžią fondo bendruomenę ir komandą – Jūsų atsidavimas leidžia veikti kryptingai, koncentruotai, tačiau kasmet padedant vis daugiau sergančiųjų. Vertiname skaidrų judėjimą pirmyn, todėl visomis suteiktomis pagalbomis, išpildytomis svajonėmis ir igyvendintomis idėjomis dalinamės su Jumis.

 • 55% – Parama vaikų svajonėms įgyvendinti
 • 25% – Gydymo išlaidų padengimas
 • 20% – Projektinės veiklos
Ataskaitos ir dokumentai
gpm-paskirstymas

Norite prisidėti?

Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas įmanoma.

Kontaktai

+370 699 58 944

  Rėmėjai

  Žiūrėti visus

  Naujienlaiškio prenumerata

  Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.