Finansinė parama

Pervesdami piniginę paramą į Rimanto Kaukėno paramos grupės sąskaitą, Jūs tiesiogiai prisidedate prie pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Aukojama suma

Kiti aukojimo būdai

Jūsų paramos dėka

Pildome vaikų svajones

Tikime, kad geros emocijos padeda bent trumpam atitrūkti nuo sunkios kasdienybės ir pasijusti geriau. Pildome sunkiai sergančių vaikų svajones, pačius slapčiausius ir netikėčiausius norus paversdami realybe.

teikiame-tiesiogine-pagalba

Teikiame tiesioginę pagalbą

Teikiame paramą sunkiai sergančių vaikų šeimoms, visokeriopai aprūpindami reikalingiausiomis slaugos priemonėmis, vaistais, reabilitacija. Padedame išgyventi emociškai sunkų ir nežinomybės kupiną laikotarpį.

bendradarbiaujame-su-gydymo-istaigomis

Bendradarbiaujame su gydymo įstaigomis

Siekdami pagerinti daugelio pacientų gydymo kokybę bendradarbiaujame su Nacionaliniu vėžio institutu (NVI), VUL Santaros klinikomis, LSMU Kauno klinikomis. Džiaugiamės, kad glaudi draugystė padeda žengti pirmyn modernesnių, patogesnių ir tikslesnių tyrimų bei gydymo link.

organizuojame-renginius

Organizuojame renginius ir projektus

Fondo veikla neatsiejama nuo renginių, kurių metu ne tik susitinkame su gausia fondo bendruomene, mūsų herojais ir jų tėveliais, tačiau ir skatiname aktyviai leisti laisvalaikį, būti drauge ir tuo pat metu prisidėti prie prasmingų iniciatyvų, dalijantis šiluma su kitais.

Ataskaitos

Kaip panaudojama parama

Fondo veikla, vykdoma virš 10 metų, kasmet pasipildo naujais projektais, iniciatyvomis ar renginiais, tačiau nuo pat įkūrimo pradžios nesikeičia vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien priimdami sprendimus, bendraudami su fondo partneriais ir vienas kitu. Vertiname ir branginame nuoširdžią fondo bendruomenę ir komandą – Jūsų atsidavimas leidžia veikti kryptingai, koncentruotai, kasmet padedant vis daugiau sergančiųjų. Vertiname skaidrų judėjimą pirmyn, todėl visomis suteiktomis pagalbomis, išpildytomis svajonėmis ir igyvendintomis idėjomis dalinamės su Jumis.

 • 55% – Parama vaikų svajonėms įgyvendinti
 • 25% – Gydymo išlaidų padengimas
 • 20% – Projektinės veiklos
Ataskaitos ir dokumentai
gpm-paskirstymas

Kitos paramos formos

Rodyti viską
 

Norite prisidėti?

Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas įmanoma.

Kontaktai

+370 699 58 944

  Rėmėjai

  Žiūrėti visus

  Naujienlaiškio prenumerata

  Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.