Finansinė parama

Pervesdami piniginę paramą į Rimanto Kaukėno paramos grupės sąskaitą, Jūs tiesiogiai prisidedate prie pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Aukojama suma

  Kiti aukojimo būdai

  Jūsų paramos dėka

  Pildome vaikų svajones

  Tikime, kad geros emocijos padeda bent trumpam atitrūkti nuo sunkios kasdienybės ir pasijusti geriau. Pildome sunkiai sergančių vaikų svajones, pačius slapčiausius ir netikėčiausius norus paversdami realybe.

  teikiame-tiesiogine-pagalba

  Teikiame tiesioginę pagalbą

  Teikiame paramą sunkiai sergančių vaikų šeimoms, visokeriopai aprūpindami reikalingiausiomis slaugos priemonėmis, vaistais, reabilitacija. Padedame išgyventi emociškai sunkų ir nežinomybės kupiną laikotarpį.

  bendradarbiaujame-su-gydymo-istaigomis

  Bendradarbiaujame su gydymo įstaigomis

  Siekdami pagerinti daugelio pacientų gydymo kokybę bendradarbiaujame su Nacionaliniu vėžio institutu (NVI), VUL Santaros klinikomis, LSMU Kauno klinikomis. Džiaugiamės, kad glaudi draugystė padeda žengti pirmyn modernesnių, patogesnių ir tikslesnių tyrimų bei gydymo link.

  organizuojame-renginius

  Organizuojame renginius ir projektus

  Fondo veikla neatsiejama nuo renginių, kurių metu ne tik susitinkame su gausia fondo bendruomene, mūsų herojais ir jų tėveliais, tačiau ir skatiname aktyviai leisti laisvalaikį, būti drauge ir tuo pat metu prisidėti prie prasmingų iniciatyvų, dalijantis šiluma su kitais.

  Ataskaitos

  Kaip panaudojama parama

  Fondo veikla, vykdoma virš 10 metų, kasmet pasipildo naujais projektais, iniciatyvomis ar renginiais, tačiau nuo pat įkūrimo pradžios nesikeičia vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien priimdami sprendimus, bendraudami su fondo partneriais ir vienas kitu. Vertiname ir branginame nuoširdžią fondo bendruomenę ir komandą – Jūsų atsidavimas leidžia veikti kryptingai, koncentruotai, kasmet padedant vis daugiau sergančiųjų. Vertiname skaidrų judėjimą pirmyn, todėl visomis suteiktomis pagalbomis, išpildytomis svajonėmis ir igyvendintomis idėjomis dalinamės su Jumis.

  • 55% – Parama vaikų svajonėms įgyvendinti
  • 25% – Gydymo išlaidų padengimas
  • 20% – Projektinės veiklos
  Ataskaitos ir dokumentai
  gpm-paskirstymas

  Kitos paramos formos

  Rodyti viską
   

  Norite prisidėti?

  Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas įmanoma.

  Kontaktai

  +370 699 58 944

   Rėmėjai

   Žiūrėti visus

   Naujienlaiškio prenumerata

   Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.