Paramos grupė

Subūrėme gausią bendraminčių grupę, norinčią prisidėti prie sergančių vaikų gerovės įgyvendinant įvairius projektus bei iniciatyvas

paramos grupes

Paramos fondas

“Rimanto Kaukėno paramos grupė” yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje nuo 2012 m., tačiau nuo įkūrimo pradžios glaudžiai bendradarbiaujantis su JAV įsikūrusiomis organizacijomis, siekiančiomis padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Nuo 2022 metų fondas įregistruotas ir oficialiai veikia Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Skaityti plačiau

Paramos grupės asociacija

Asociacija įkurta siekiant vystyti ilgalaikius ir tęstinius projektus renkant paramą fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Vienas iš tęstinių projektų, kuriais didžiuojamės – drauge su Southwestern Ventures studentais, kurie pasakoja žmonėms apie periodinės paramos teikimo fondui galimybes ir kviečia tokiu būdu prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikams.

Skaityti plačiau

Kauno hospisas

Kauno Hospisas – nepaprastai reikalingas ir prasmingas projektas, kurio tikslas – patogiai įrengtas stacionaras, o jame teikiama paliatyvioji slauga žmonėms, kuriems gydytojai padėti nebegali. Tai sunkiai sergantys ligoniai, kuriems reikia nuolatinės rūpybos, o namuose jos suteikti nėra galimybių.

Skaityti plačiau

Let's join

LET‘S JOIN asociacija įkurta dviejų kyokushin karatė klubų vadovų iniciatyva, viejinanti daugybę sportininkų. Šūkis LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER jungia kyokushin karatė bendruomenę ir mūsų herojus – kasdien kovojančius už galimybę gyventi ir už stiprybę sveikti. Tikime, kad susivieniję esame stipresni ir pajėgūs įveikti net ir sunkiausias kovas.

Skaityti plačiau

Gerumo taškas

Gerumo taško produkcija sukurta siekiant skleisti dalijimosi gerumu žinią. Įsigydami gerumo taškeliu pažymėtus produktus prisidedate prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, nes visos lėšos skiriamos mūsų herojams. Esame laimingi, kad gerumo taškelis keliauja plačiai po pasaulį, primindamas – net ir mažas mūsų prisidėjimas gali virsti didžiule pagalba jos laukiančiajam.

Skaityti plačiau

Iniciatyvos ir projektai

Džiaugiamės galėdami vykdyti jau tradicija tapusias iniciatyvas bei kasmet prisijungdami prie vis naujų projektų, kurių tikslas – pagalba tiems, kuriems dabar yra sunkiau…

Skaityti plačiau
 

Norite prisidėti?

Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas įmanoma.

Kontaktai

+370 699 58 944

     

    Naujienlaiškio prenumerata

    Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.