Matuko poilsis Druskininkuose

Kartą pabandžius nesinori sustoti! – tai geriausiai apibūna mūsų herojaus Matuko trauką vandeniui ir įvairiausioms vandens pramogoms. Pirmąjį kartą berniukas baseine lankėsi būdamas tik ketverių, prieš metus, kai įveikęs onkologinę ligą pagaliau galėjo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką su šeima. Tada pirmą kartą išbandė spalvingas čiuožyklas į vandenį – būtent jos padarė didžiausią įspūdį.
Šį rudenį herojus su šeima ir vėl leidosi į smagią kelionę bei poilsiavo Druskininkuose. Žinoma, ši kryptis Matuko pageidavimu pasirinkta nes… šalia yra Druskininkų Aqua parkas! Smagu matyti berniuko šypseną ir žinoti, jog turime galimybę tokius žemiškus ir vaikiškus norus įgyvendinti.
Norime tarti nuoširdų ačiū Jurgiui Adomavičiui už skirtą paramą mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Jūsų paaukotos paramos dalį (1083 Eur) skyrėme herojaus Mato ir jo tėvelių kelionei. Dėkojame Jums už gerumo kupiną širdį ir norą dalintis šiluma su mažaisiais pacientais.
Šiltą ačiū sakome Druskininkų vandens parkas kolektyvui už gerumui atvertas širdis kas kartą, kai atvyksta mūsų herojai su šeimomis. Dėkojame už jaukų priėmimą ir suteikiamas nuolaidas viešnagei.
Matydami spalvingas nuotraukas iš herojaus kelionės džiaugiamės, kad visi sunkiausi iššūkiai, tekę šiai šeimai yra praeitis. Matuko susidūrimas su onkologine liga įvyko, kai jam tebuvo 9 mėnesiai. Daug išgąsčio ir nerimo tada pasibeldė į šeimos gyvenimą, tačiau įveikęs sunkumus Matukas dabar šypsosi, drąsiai svajoja ir pramogauja. Linkime ir toliau daugybės spalvingų ir vaikystės skoniu pripildytų akimirkų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Luknės atostogos Rodo saloje

Mūsų herojė Luknė gimė 2022 vasario 17 dieną, į gyvenimą atsinešdama tikros kovotojos dvasią. Kai mergytei buvo 9 mėnesiai, tėveliai pastebėjo, jog mažylė nustojo ropoti, verstis ant šonų, mažiau judino kojytes. Pirminė diagnozė net iš tolo nepriminė onkologinės ligos ir herojė pradėta gydyti, tačiau gydymas nebuvo veiksmingas. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui šeima nusiųsta į onkohematologijos skyrių, kur buvo atliktas MRT tyrimas ir nustatyta neuroblastoma – tarpuplaučio navikas. Mažylei nedelsiant pradėtas gydymas – atliktas naviko šalinimo matomose ribose operacija bei…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Ukrainiečių šeimos poilsis Graikijoje

Vykdydami labdaringą veiklą sutinkame išties nuostabių, savo vidumi stiprių žmonių. Pažintis su močiute Jevgenija ir jos anūkais įvyko ketveriukei atvykus į Lietuvą. Jevgenija su trimis anūkais į Lietuvą atvyko prasidėjus karui Ukrainoje. Šeima atvyko iš Zaporožės srities, kur gyveno iki karo pradžios. Dar iki prasidedant karui šeimą ištiko tragedijos, kurios sekė viena po kitos – mirė abi Jevgenijos dukros, tad vaikai liko be mamų. Siūlymų atiduoti vaikus į globos namus, esą garbaus amžiaus moteriai bus per sunku juos užauginti, Jevgenija…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Lėjos atostogos Turkijoje

Kai už lango jau viskas rudens spalvomis nusidažę, labai smagu bent trumpam pasinerti į saulėtas akimirkas! Būtent tokiomis akimirkomis šiandien dalijasi mūsų herojė Lėja su šeima, kurie visai neseniai leido atostogas Turkijoje! Ketveriukė vyko į saulės kupiną kraštą, o vienintelis ir pats svarbiausias planas atostogų metu buvo – tiesiog pasimėgauti laiku visiems kartu. Dvynukės Lėja ir Iglė mamytės žodžiais „gyveno baseine“ visą atostogų laiką. Mergaitės drąsiai leidosi nuo vandens čiuožyklų pramogų parke ir išbandė net tokius nusileidimo takelius, kurie kai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.