Oktavijaus atostogos

Jei užduotume klausimą mūsų herojui Oktavijui – kokios atostogos yra pačios geriausios, pirmas atsakymas būtų – tokios, kai visi artimiausi žmonės kartu! Kovotojo Oktavijaus šeima leidosi į saulėtas ir gerų emocijų kupinas atostogas Egipte.

Maudynės jūroje, skanus maistas ir smagi kompanija – visi svarbiausi kelionės aspektai,- dalijosi įspūdžiais herojaus mama ir pridūrė: ,,Mums nuostabiai leidžiant laiką telefono ekrane ,,iššoko” nuotraukos, darytos prieš metus. Tada Oktavijus kovojo su onkologine liga ir nuotaikos buvo labai slogios, o dabar pakėlusi akis į sūnų pamačiau jo plačią šypseną”.

Esame nepaprastai laimingi matydami Oktavijaus šypseną ir žinodami, kad dabar jis turi jėgų džiaugtis, užsiimti smagiomis veiklomis ir leisti laiką su šeima ne ligoninėje. Nuostabu žinoti, kad sunkiausi išbandymai kovotoją tik sustiprino ir dabar jis drąsiai svajoja, žengia pirmyn ir iš atostogų grįžo su pačiais gražiausiais prisiminimais.

Nuoširdų ir patį šilčiausią, kaip Egipto saulė ačiū tariame fondo bendruomenės nariams Anna Mesha. Butas . Jūsų labdaros vakaro metu surinktų lėšų dalis – 2200 Eur – buvo skirta Oktavijaus nepamirštamoms atostogoms su šeima. Didžiulis ačiū visiems, kurie prisidėjo prie prasmingos iniciatyvos ir aukojo mūsų fondo globojamiems stipriesiems herojams. Kiekvienas iš Jūsų prisidėjote prie pačių geriausių Oktavijaus atostogų.

Didelį ačiū sakome Glotera už pagalbą ir patarimus planuojant mūsų herojaus svajonę.

Oktavijau, linkime tau dar daugybės spalvingų akimirkų tose vietose, kurias svajoji aplankyti ir norime priminti – savo stiprybe esi pavyzdys kitiems!

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.