Oktavijaus atostogos

Jei užduotume klausimą mūsų herojui Oktavijui – kokios atostogos yra pačios geriausios, pirmas atsakymas būtų – tokios, kai visi artimiausi žmonės kartu! Kovotojo Oktavijaus šeima leidosi į saulėtas ir gerų emocijų kupinas atostogas Egipte.

Maudynės jūroje, skanus maistas ir smagi kompanija – visi svarbiausi kelionės aspektai,- dalijosi įspūdžiais herojaus mama ir pridūrė: ,,Mums nuostabiai leidžiant laiką telefono ekrane ,,iššoko” nuotraukos, darytos prieš metus. Tada Oktavijus kovojo su onkologine liga ir nuotaikos buvo labai slogios, o dabar pakėlusi akis į sūnų pamačiau jo plačią šypseną”.

Esame nepaprastai laimingi matydami Oktavijaus šypseną ir žinodami, kad dabar jis turi jėgų džiaugtis, užsiimti smagiomis veiklomis ir leisti laiką su šeima ne ligoninėje. Nuostabu žinoti, kad sunkiausi išbandymai kovotoją tik sustiprino ir dabar jis drąsiai svajoja, žengia pirmyn ir iš atostogų grįžo su pačiais gražiausiais prisiminimais.

Nuoširdų ir patį šilčiausią, kaip Egipto saulė ačiū tariame fondo bendruomenės nariams Anna Mesha. Butas . Jūsų labdaros vakaro metu surinktų lėšų dalis – 2200 Eur – buvo skirta Oktavijaus nepamirštamoms atostogoms su šeima. Didžiulis ačiū visiems, kurie prisidėjo prie prasmingos iniciatyvos ir aukojo mūsų fondo globojamiems stipriesiems herojams. Kiekvienas iš Jūsų prisidėjote prie pačių geriausių Oktavijaus atostogų.

Didelį ačiū sakome Glotera už pagalbą ir patarimus planuojant mūsų herojaus svajonę.

Oktavijau, linkime tau dar daugybės spalvingų akimirkų tose vietose, kurias svajoji aplankyti ir norime priminti – savo stiprybe esi pavyzdys kitiems!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Oktavijaus kelionė į Disneylandą

Vos prieš kelias dienas dalinomės gražiomis Oktavijaus svajonės įgyvendinimo akimirkomis ir šiandien su džiaugsmu kviečiame Jus pasinerti drauge į spalvingą Disneylando pasaulį! Herojus su šeima leidosi į ilgai lauktą ir išsvajotą Disney pasaulį, apipintą spalvų, šviesų ir magijos. Emocijos, kurios užplūdo įžengus į tą erdvę – tiesiog neapsakomos! Šeima drąsiai leidosi į įvairiausius atrakcionus, po kurių, tiesą pasakius, šiek tiek net kojos drebėjo… Herojaus mama mums rašė: „mūsų patarimas – prieš einant į kažkokį atrakcioną, pasidomėti juo, nes po keli…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Emos kelionė į Turkiją

Kviečiame pasinerti į saulėtas atostogas su mūsų heroje Ema ir jos sesute bei mama! Mergaitės pirmą kartą skrido lėktuvu, tad nepamirštamos emocijos aplankė vos prasidėjus kelionei ir įžengus pro oro uosto duris. „Skristi lėktuvu visai nebaisu, tik labai labai keista“- sakė Ema, kai merginos nusileido Turkijoje, Kemer mieste. Tai buvo pirmosios tokios saulėtos, nuostabios ir kaip herojės mama sako – „tinginio“ atostogos, kurios nepaprastai patiko visoms šeimos merginoms! Nesuskaičiuojamas kiekis akimirkų prie jūros ir baseine, maudynės, nuolat šviečianti saulė ir…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Darijos kelionė į Graikiją

Kviečiame pasimėgauti saulės spinduliais ir leistis į saulėtą kelionę po Graikiją! Herojė Darija su šeimos nariais leidosi į atostogas po Heraklioną. Laikas kartu buvo ypatingas ne vien dėl mylimų žmonių šalia, saulės spindulių ir kvapą gniaužiančio karštovaizdžio – tai pirmosios šeimos atostogos nuo tada, kai Darijai buvo diagnozuota onkologinė liga. Išvykti nebuvo nei jėgų, nei finansinių galimybių – tuo metu visa herojės šeima buvo susitelkusi į patį svarbiausią tikslą – jog Darija pasveiktų ir kuo greičiau grįžtų į įprasta paauglišką…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.