Oktavijaus atostogos

Jei užduotume klausimą mūsų herojui Oktavijui – kokios atostogos yra pačios geriausios, pirmas atsakymas būtų – tokios, kai visi artimiausi žmonės kartu! Kovotojo Oktavijaus šeima leidosi į saulėtas ir gerų emocijų kupinas atostogas Egipte.

Maudynės jūroje, skanus maistas ir smagi kompanija – visi svarbiausi kelionės aspektai,- dalijosi įspūdžiais herojaus mama ir pridūrė: ,,Mums nuostabiai leidžiant laiką telefono ekrane ,,iššoko” nuotraukos, darytos prieš metus. Tada Oktavijus kovojo su onkologine liga ir nuotaikos buvo labai slogios, o dabar pakėlusi akis į sūnų pamačiau jo plačią šypseną”.

Esame nepaprastai laimingi matydami Oktavijaus šypseną ir žinodami, kad dabar jis turi jėgų džiaugtis, užsiimti smagiomis veiklomis ir leisti laiką su šeima ne ligoninėje. Nuostabu žinoti, kad sunkiausi išbandymai kovotoją tik sustiprino ir dabar jis drąsiai svajoja, žengia pirmyn ir iš atostogų grįžo su pačiais gražiausiais prisiminimais.

Nuoširdų ir patį šilčiausią, kaip Egipto saulė ačiū tariame fondo bendruomenės nariams Anna Mesha. Butas . Jūsų labdaros vakaro metu surinktų lėšų dalis – 2200 Eur – buvo skirta Oktavijaus nepamirštamoms atostogoms su šeima. Didžiulis ačiū visiems, kurie prisidėjo prie prasmingos iniciatyvos ir aukojo mūsų fondo globojamiems stipriesiems herojams. Kiekvienas iš Jūsų prisidėjote prie pačių geriausių Oktavijaus atostogų.

Didelį ačiū sakome Glotera už pagalbą ir patarimus planuojant mūsų herojaus svajonę.

Oktavijau, linkime tau dar daugybės spalvingų akimirkų tose vietose, kurias svajoji aplankyti ir norime priminti – savo stiprybe esi pavyzdys kitiems!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Matuko poilsis Druskininkuose

Kartą pabandžius nesinori sustoti! – tai geriausiai apibūna mūsų herojaus Matuko trauką vandeniui ir įvairiausioms vandens pramogoms. Pirmąjį kartą berniukas baseine lankėsi būdamas tik ketverių, prieš metus, kai įveikęs onkologinę ligą pagaliau galėjo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką su šeima. Tada pirmą kartą išbandė spalvingas čiuožyklas į vandenį – būtent jos padarė didžiausią įspūdį. Šį rudenį herojus su šeima ir vėl leidosi į smagią kelionę bei poilsiavo Druskininkuose. Žinoma, ši kryptis Matuko pageidavimu pasirinkta nes… šalia yra Druskininkų Aqua parkas!…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Luknės atostogos Rodo saloje

Mūsų herojė Luknė gimė 2022 vasario 17 dieną, į gyvenimą atsinešdama tikros kovotojos dvasią. Kai mergytei buvo 9 mėnesiai, tėveliai pastebėjo, jog mažylė nustojo ropoti, verstis ant šonų, mažiau judino kojytes. Pirminė diagnozė net iš tolo nepriminė onkologinės ligos ir herojė pradėta gydyti, tačiau gydymas nebuvo veiksmingas. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui šeima nusiųsta į onkohematologijos skyrių, kur buvo atliktas MRT tyrimas ir nustatyta neuroblastoma – tarpuplaučio navikas. Mažylei nedelsiant pradėtas gydymas – atliktas naviko šalinimo matomose ribose operacija bei…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Ukrainiečių šeimos poilsis Graikijoje

Vykdydami labdaringą veiklą sutinkame išties nuostabių, savo vidumi stiprių žmonių. Pažintis su močiute Jevgenija ir jos anūkais įvyko ketveriukei atvykus į Lietuvą. Jevgenija su trimis anūkais į Lietuvą atvyko prasidėjus karui Ukrainoje. Šeima atvyko iš Zaporožės srities, kur gyveno iki karo pradžios. Dar iki prasidedant karui šeimą ištiko tragedijos, kurios sekė viena po kitos – mirė abi Jevgenijos dukros, tad vaikai liko be mamų. Siūlymų atiduoti vaikus į globos namus, esą garbaus amžiaus moteriai bus per sunku juos užauginti, Jevgenija…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.