Ukrainiečių šeimos poilsis Graikijoje

Vykdydami labdaringą veiklą sutinkame išties nuostabių, savo vidumi stiprių žmonių. Pažintis su močiute Jevgenija ir jos anūkais įvyko ketveriukei atvykus į Lietuvą. Jevgenija su trimis anūkais į Lietuvą atvyko prasidėjus karui Ukrainoje.
Šeima atvyko iš Zaporožės srities, kur gyveno iki karo pradžios. Dar iki prasidedant karui šeimą ištiko tragedijos, kurios sekė viena po kitos – mirė abi Jevgenijos dukros, tad vaikai liko be mamų. Siūlymų atiduoti vaikus į globos namus, esą garbaus amžiaus moteriai bus per sunku juos užauginti, Jevgenija tiesiog neklausė. Ėmėsi auklėti ir rūpinti keturiais anūkais, kurių vienas jau studentas, šiuo metu likęs Ukrainoje, mokosi karo akademijoje.
Ieškodama saugesnio prieglobsčio, karo pradžioje šeima atvyko į Lietuvą – tai prilygo nežinomybei, tačiau laikui bėgant gyvenimas kiek aprimo – vyresnėliai anūkai pradėjo lankyti mokyklą, stropiai mokytis. Nuolat palaikydami ryšį su Jevgenija bei jos anūkais matome, jog ši kukli šeima kaip įmanydama, surėmę pečius, stengiasi, jog gyvenimas kiekvienam šeimos nariui čia, kitoje šalyje, būtų sklandus.
Sugalvojome, jog šiai šeimai norime suteikti galimybę pabūti kartu, šiek tiek pailsėti ir pasigrožėti egzotiškais vaizdais, kurių akys dar nei karto nėra regėjusios. Močiutė su anūkais vyko į Graikiją! Vaikus žavėjo viskas – pirmasis skrydis lėktuvu, šiltas klimatas bei niekada neragauti patiekalai. Vieną iš atostogų dienų ketveriukė leidosi į ekskursiją, kurios metu ne tik grožėjosi nuostabia Graikijos gamta bei kraštovaizdžiais, tačiau ir sužinojo šios šalies tradicijas, turėjo galimybę labiau pažinti kultūrą.
Džiaugiamės galimybe šiai šeimai padovanoti laiką kartu ir nepamirštamus įspūdžius, tad dėkojame visiems žmonėms, aukojusiems labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir prisidėjusiems prie šypsenų, kurias matote nuotraukose. Dalį Jūsų aukų (3242,17 Eur) skyrėme ukrainičių šeimos atostogoms, kurių akimirkas jie visi širdyse nešiosis dar labai ilgai.
Šiltai dėkojame kelionių agentūrai Glotera , kurie suorganizavo kelionę bei pasirūpino viskuo ypač nuodugniai – Jevgenijai ir jos anūkams beliko mėgautis nuostabiu oru, išskirtiniu viešbučiu ir visais kitais nuostabiais atostogų privalumais.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Matuko poilsis Druskininkuose

Kartą pabandžius nesinori sustoti! – tai geriausiai apibūna mūsų herojaus Matuko trauką vandeniui ir įvairiausioms vandens pramogoms. Pirmąjį kartą berniukas baseine lankėsi būdamas tik ketverių, prieš metus, kai įveikęs onkologinę ligą pagaliau galėjo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką su šeima. Tada pirmą kartą išbandė spalvingas čiuožyklas į vandenį – būtent jos padarė didžiausią įspūdį. Šį rudenį herojus su šeima ir vėl leidosi į smagią kelionę bei poilsiavo Druskininkuose. Žinoma, ši kryptis Matuko pageidavimu pasirinkta nes… šalia yra Druskininkų Aqua parkas!…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Luknės atostogos Rodo saloje

Mūsų herojė Luknė gimė 2022 vasario 17 dieną, į gyvenimą atsinešdama tikros kovotojos dvasią. Kai mergytei buvo 9 mėnesiai, tėveliai pastebėjo, jog mažylė nustojo ropoti, verstis ant šonų, mažiau judino kojytes. Pirminė diagnozė net iš tolo nepriminė onkologinės ligos ir herojė pradėta gydyti, tačiau gydymas nebuvo veiksmingas. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui šeima nusiųsta į onkohematologijos skyrių, kur buvo atliktas MRT tyrimas ir nustatyta neuroblastoma – tarpuplaučio navikas. Mažylei nedelsiant pradėtas gydymas – atliktas naviko šalinimo matomose ribose operacija bei…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Lėjos atostogos Turkijoje

Kai už lango jau viskas rudens spalvomis nusidažę, labai smagu bent trumpam pasinerti į saulėtas akimirkas! Būtent tokiomis akimirkomis šiandien dalijasi mūsų herojė Lėja su šeima, kurie visai neseniai leido atostogas Turkijoje! Ketveriukė vyko į saulės kupiną kraštą, o vienintelis ir pats svarbiausias planas atostogų metu buvo – tiesiog pasimėgauti laiku visiems kartu. Dvynukės Lėja ir Iglė mamytės žodžiais „gyveno baseine“ visą atostogų laiką. Mergaitės drąsiai leidosi nuo vandens čiuožyklų pramogų parke ir išbandė net tokius nusileidimo takelius, kurie kai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.