Renginys ĖJIMAS

Mūsų fondo bendruomenės sekmadienis buvo kupinas saulės ir nuostabių emocijų!
Dalyvavome renginyje ėjimas ir turėjome galimybę susitikti su mūsų fondo veiklą palaikančiais žmonėmis, taip pat sutikti mylimus savanorius, kurie atvyko padėti bei praleisti dieną drauge.
Norime tarti nuoširdų ir patį šilčiausią ačiū visiems, kurie aukojo registracijos į renginį metu bei tokiu būdu prisidėjo prie paramos mažiesiems pacientams. Taip pat didelį ačiū sakome tiems, kurie renginio metu atvyko į mūsų erdvę ir už auką kovotojams įsigijo produkcijos. Visų Jūsų dėka herojams paaukota 1892,69Eur.
Renginio metu visą dieną kvietėme mažuosius lankytojus į fondo palapinės erdvę, kurioje nuostabiosios GrimeRena merginos piešė spalvingiausius piešinėlius ant veidų, taip pat – vaišino cukraus vata. Esame dėkingi Jums, kad prisidėjote prie šio renginio ir mūsų prasmingos veiklos savo šypsenomis, spalvomis ir blizgučiais!
Ačiū sakome visiems mylimiems mūsų fondo savanoriams, kurie buvo šalia. Kokia didžiulė laimė kas kartą Jus visus sutikti, apsikabinti.
Nuoširdžiai dėkojame renginio sumanytojui ir mūsų fondo bendruomenės nariui Benediktas Vanagas už galimybę dalyvauti Jūsų organizuojamuose renginiuose!
Už galimybę atsigaivinti vandeniu ir juo pavaišinti į mūsų fondo erdvę atvykusius, dėkojame ilgamečiams fondo draugams Akvilė

Panašios naujienos

Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Oktavijaus kelionė į Disneylandą

Vos prieš kelias dienas dalinomės gražiomis Oktavijaus svajonės įgyvendinimo akimirkomis ir šiandien su džiaugsmu kviečiame Jus pasinerti drauge į spalvingą Disneylando pasaulį! Herojus su šeima leidosi į ilgai lauktą ir išsvajotą Disney pasaulį, apipintą spalvų, šviesų ir magijos. Emocijos, kurios užplūdo įžengus į tą erdvę – tiesiog neapsakomos! Šeima drąsiai leidosi į įvairiausius atrakcionus, po kurių, tiesą pasakius, šiek tiek net kojos drebėjo… Herojaus mama mums rašė: „mūsų patarimas – prieš einant į kažkokį atrakcioną, pasidomėti juo, nes po keli…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.