Renginys ĖJIMAS

Mūsų fondo bendruomenės sekmadienis buvo kupinas saulės ir nuostabių emocijų!
Dalyvavome renginyje ėjimas ir turėjome galimybę susitikti su mūsų fondo veiklą palaikančiais žmonėmis, taip pat sutikti mylimus savanorius, kurie atvyko padėti bei praleisti dieną drauge.
Norime tarti nuoširdų ir patį šilčiausią ačiū visiems, kurie aukojo registracijos į renginį metu bei tokiu būdu prisidėjo prie paramos mažiesiems pacientams. Taip pat didelį ačiū sakome tiems, kurie renginio metu atvyko į mūsų erdvę ir už auką kovotojams įsigijo produkcijos. Visų Jūsų dėka herojams paaukota 1892,69Eur.
Renginio metu visą dieną kvietėme mažuosius lankytojus į fondo palapinės erdvę, kurioje nuostabiosios GrimeRena merginos piešė spalvingiausius piešinėlius ant veidų, taip pat – vaišino cukraus vata. Esame dėkingi Jums, kad prisidėjote prie šio renginio ir mūsų prasmingos veiklos savo šypsenomis, spalvomis ir blizgučiais!
Ačiū sakome visiems mylimiems mūsų fondo savanoriams, kurie buvo šalia. Kokia didžiulė laimė kas kartą Jus visus sutikti, apsikabinti.
Nuoširdžiai dėkojame renginio sumanytojui ir mūsų fondo bendruomenės nariui Benediktas Vanagas už galimybę dalyvauti Jūsų organizuojamuose renginiuose!
Už galimybę atsigaivinti vandeniu ir juo pavaišinti į mūsų fondo erdvę atvykusius, dėkojame ilgamečiams fondo draugams Akvilė

Panašios naujienos

Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Gerumo iniciatyva Ilunch restoranuose

Atverti širdis gerumui kartais reikia tiek nedaug – tik patikėti, jog kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra ypač svarbus. Šiandien, drauge su fondo bendruomenės nariais ilunch pristatome gerumo iniciatyvą, kurios metu kviečiame prisidėti prie fondo mažosios pacientės Laimintės sveikimo kelio. Pietaudami bet kuriame Ilunch restorane, atsiskaitant už maistą, tuo pat metu patogiai ir greitai galėsite paaukoti ir herojei. Kviečiame susipažinti su mažosios pacientės istorija. Mažylei dabar vos vieneri, o pirmąjį gimtadienį ji sutiko kaip stipriausia kovotoja – jai buvo atlikta sudėtinga…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.