Ernesto kelionė gražesnės šypsenos link

Ernestas yra mūsų super herojus, savo pozityvumu ir noru gyventi įkvepiantis visus aplinkinius. Aktyviai dalyvauja fondo bendruomenės renginiuose ir įkvepiantis savo aktyvumu bei pozityvumu.

Berniukui gyvenime teko sunkių išbandymų, o gydytojai ne kartą kartojo frazę – negalime pažadėti, kad viskas bus gerai… Kraujo vėžio įveikimas sustiprino kovotoją, suteikė galios judėti pirmyn ir siekti savo tikslų. 🚀

Dabar galime pasidžiaugti, kad Ernestas jaučiasi gerai, o liga primena apie save šalutiniais poveikiais, vienas iš jų – susilpnėję dantys. Berniukui reikėjo pašalinti protinius dantis ir sutvarkyti kelis dantis, pašalinti kariesą. Nuoširdus ir didžiulis ačiū MIR Tarptautinis Implantologijos Centras už profesionalų Ernesto gydymą ir priežiūrą. Kompetentingi ir geros širdies specialistai padarė didžiules nuolaidas berniuko būtinosioms odontologinėms procedūroms, padengdami didžiąją dalį gydymo išlaidų.

Nuostabu žinoti, kad mūsų fondo bendruomenėje yra tiek daug geros širdies žmonių, kurie prisideda prie mūsų herojų šypsenų ir sveikatos. Ačiū visai MIR Klinika komandai.

Berniuko kelionė į dar gražesnę ir platesnę šypseną vyksta sklandžiai, o pagal nustatytą gydymo programą lieka paskutinis etapas – ortodontinis gydymas, kurio metu Ernesto dantys bus tiesinami. Vaikinas jau nešioja kapus, reguliariai lankosi pas specialistus ir yra prižiūrimas. Jokių nemalonių pojūčių ar skausmo, kaip sako pats herojus, nejaučia, tad džiaugiamės, kad Ernesto gydymas žingsnis po žingsnio ir sklandžiai eina į pabaigą!

Norime padėkoti visiems aukojusiems labdaros koncerto “Už pergalę gyventi” metu – Jūsų dėka galime padėti mūsų herojui! 💙

Ernestai – linkime didžiausios sėkmės siekiant visų tikslų. Mylime, palaikome ir visada esame šalia! ✈️

Similar news

Show all
Help

Pagalba Adomui

Su Jumis sveikinasi Adomas, berniukas, kuriam beveik ketveri metai. Herojus turi įvairiapusių raidos sutrikimų, kurie jam trukdo gyventi kokybišką jo amžiui įprastą gyvenimą. Daugiausiai problemų kelia vaiko nekalbėjimas ir elgesys darželyje – ten Adomą užklumpa priepuoliai, kurių metu jis kandžioja ir muša kitus vaikus. Berniuko mama sako, kad situacija yra išties prasta, nes jau ne vienas darželis atgręžė nugarą šiai šeimai… Nepaisant to, jog Adomo mamai skauda širdį, kad sūnui sunku prisitaikyti šalia bendraamžių, ji stengiasi padėti vaikui visapusiškai stiprėti….

Read more
Help

Pagalba Kajui

Mūsų stipruolis Kajus, kurio istorija dalijomės ne kartą – berniuko išgyvenimai išties nevaikiški – daugybė dienų, savaičių ir mėnesių, praleistų ligoninėje, gydant nekviestą svečią – meduloblastomą. Herojui teko išverti ir sunkią operaciją bei ilgą gydymą, po kurio jau viskas, rodos, grįš į įprastas vėžes. Visgi, liga ir vėl buvo sugrįžusi, o tai pareikalavo dar daugiau jėgų ne tik berniukui, bet ir visai šeimai. Šiuo metu Kajaus gyvenimas yra neatsiejamas nuo reabilitacijos bei nuolatinio darbo su specialistais, kurie padeda herojui stiprėti….

Read more
Help

Pagalba Nojui

Susipažinkite su stipruoliu Nojumi – berniukui vos treji metai, tačiau jo patirtys – visiškai nevaikiškos… Mažylis gimė su negalia – abipuse klubo sąnario dislokacija, ,,arklio pėda”, vangiąja paraplegija. ,,Mūsų kelias kupinas iššūkių, tačiau niekada nenuleidžiame rankų” – sako Nojuko mama. Herojus jau žengė kelis savarankiškus žingsnius, tačiau tam, kad galėtų vaikščioti savarankiškai, reikalingos nuolatinės ir intensyvios reabilitacijos. Berniuko dienotvarkė yra išties įtempta – tris kartus per savaitę jis žygiuoja į darželį, kuriame būna iki pietų, o po to su mama…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.