Pagalba Austėjai

„Austėja nėra tas vaikas, kurio reikia gailėti. Ji yra tas vaikas, kuris įrodo visiems, jog visų pirma, stebuklai tikrai yra, visų antra – darbas, darbas ir dar kartą darbas nuo pat gimimo yra labai svarbus“, – rašo herojės mama Goda. Moteris atvirai sako, jog pagalbos dėl savo vaiko prašyti jai nebekelia nepatogumo – norint užtikrinti, jog Austėja kasdien būtų vis stipresnė, reikia begalės finansų ir nuolatinių užsiėmimų su specialistais. 2020 metais pasaulį išvydo neišnešiota mergytė. Ji gimė vos 23 savaičių ir svėrė 515 gramų. Pagrindinės Austėjos diagnozės šeimai pasakytos visai netrukus: spazminis cerebrinis paralyžius, mišrūs specifiniai raidos sutrikimai, neišnešiotų kūdikių retinopatija, žvairumas, astigmatizmas, lėtinė naujagimių plaučių liga, stemplės obstrukcija. Kovotojos tėvai sako, jog iškart supratę, kiek daug iššūkių teks praeiti auginant tiek diagnozių turintį vaiką, tad nieko nelaukę užsirašė į privačias reabilitacijas, kurias pradėjo vos grįžę iš ligoninės. Austėja intensyviai dirba su kineziterapeutais, bent tris kartus per savaitę, du kartus per savaitę lanko ergoterapiją, taip pat muzikos terapiją ir netrukus pradės dirbti su logopedu. Pertrauka nuo tokios aktyvios reabilitacijos, kuri trunka visą mergaitės gyvenimą, yra tik tuo atveju, jei ji suserga. Turėdama dvi sesutes, kurios eina į darželį ir mokyklą, „pasigauti“ virusus ir apsirgti Austėjai ypač lengva, tačiau šeima vieningai sako – kasdien matome Austėjos tobulėjančią raidą. Smalsiai mergaitei tėvai labai nori suteikti galimybę dar labiau sustiprėti ir paprašė mūsų suteikti galimybę užsiėmimams Lenkijoje, Olinek reabilitacijos centre. Herojė čia lankėsi jau ne pirmą kartą – tėveliai siekia, jog tokias intensyvias reabilitacijas dukra gautų bent keturis kartus per metus, o dviejų savaičių intensyvaus kurso kaina čia siekia kelis tūkstančius… Pagalbos prašymą išgirdo fondo bendruomenės nariai @Inchcape Lietuva ir @Krasta Auto, kurie suteikė 2100 Eur paramą Austėjos reabilitacijoms Varšuvoje. Dėkojame Jums iš visos širdies už pačią didžiausią ir prasmingiausią dovaną, įteiktą šiai šeimai bei mergaitei. Dabar Austėja ir jos tėveliai džiaugiasi pasiekimais, kuriuos pavyko įgyvendinti reabilitacijoje – mergaitės eisena neįtikėtinai pagerėjo, atsirado daugiau stabilumo ir drąsos, bei ypač pagerėjo herojės nuotaika – juk neįmanoma nesidžiaugti tokiomis pergalėmis! Linkime ir toliau aktyviai siekti savo svajonių ir linkime daug daug jėgų reabilitacijose.

Similar news

Show all
Help

Pagalba Adomui

Su Jumis sveikinasi Adomas, berniukas, kuriam beveik ketveri metai. Herojus turi įvairiapusių raidos sutrikimų, kurie jam trukdo gyventi kokybišką jo amžiui įprastą gyvenimą. Daugiausiai problemų kelia vaiko nekalbėjimas ir elgesys darželyje – ten Adomą užklumpa priepuoliai, kurių metu jis kandžioja ir muša kitus vaikus. Berniuko mama sako, kad situacija yra išties prasta, nes jau ne vienas darželis atgręžė nugarą šiai šeimai… Nepaisant to, jog Adomo mamai skauda širdį, kad sūnui sunku prisitaikyti šalia bendraamžių, ji stengiasi padėti vaikui visapusiškai stiprėti….

Read more
Help

Pagalba Kajui

Mūsų stipruolis Kajus, kurio istorija dalijomės ne kartą – berniuko išgyvenimai išties nevaikiški – daugybė dienų, savaičių ir mėnesių, praleistų ligoninėje, gydant nekviestą svečią – meduloblastomą. Herojui teko išverti ir sunkią operaciją bei ilgą gydymą, po kurio jau viskas, rodos, grįš į įprastas vėžes. Visgi, liga ir vėl buvo sugrįžusi, o tai pareikalavo dar daugiau jėgų ne tik berniukui, bet ir visai šeimai. Šiuo metu Kajaus gyvenimas yra neatsiejamas nuo reabilitacijos bei nuolatinio darbo su specialistais, kurie padeda herojui stiprėti….

Read more
Help

Pagalba Nojui

Susipažinkite su stipruoliu Nojumi – berniukui vos treji metai, tačiau jo patirtys – visiškai nevaikiškos… Mažylis gimė su negalia – abipuse klubo sąnario dislokacija, ,,arklio pėda”, vangiąja paraplegija. ,,Mūsų kelias kupinas iššūkių, tačiau niekada nenuleidžiame rankų” – sako Nojuko mama. Herojus jau žengė kelis savarankiškus žingsnius, tačiau tam, kad galėtų vaikščioti savarankiškai, reikalingos nuolatinės ir intensyvios reabilitacijos. Berniuko dienotvarkė yra išties įtempta – tris kartus per savaitę jis žygiuoja į darželį, kuriame būna iki pietų, o po to su mama…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.