Pagalba Žanetai

Šiandien su Jumis ir vėl dalijamės herojės Žanetos istorija bei jos didžiule stiprybe, kovojant su onkologine liga, kuri pirmą kartą moterį aplankė prieš 11 metų. Tada buvo rastas auglys galvoje, kurį reikėjo skubiai operuoti. Tuo metu buvo per daug rizikinga pilnai šalinti darinį, tačiau medikai vylėsi, jog jis nebeaugs. Visgi, po dviejų metų priepuolis, kuris buvo nutikęs ligos pradžioje, vėl pasikartojo ir šį kartą diagnozuota jau trečioji onkologinės ligos stadija.

Antroji operacija buvo dar sudėtingesnė, tačiau jos metu pavyko pašalinti visą auglį. Visgi, ilgos operacijos metu pažeisti emociniai smegenų centrai, kurie pooperacinį laikotrapį moteriai ištęsė iki metų laiko. Praėjus 9 metams moteris vėl patyrė priepuolį, o liūdną diagnozę – mutavęs, kitoje vietoje ataugęs 4 stadijos vėžys – ji išgirdo tuo metu, kai turėjo būti paskelbta remisija… Skirtas gydymas spinduline terapija bei chemoterapija. Taikyti metodai netiko, todėl buvo pasirinktas imunoterapinis gydymas.

Dabar Žanetai padedame įsigyti reikalingus OYAVOS vaistus, kurie padeda moteriai labiau koordinuotai judinti ranką, kadangi ilgą laiką viena pusė kone sustingusi. Vaistai padeda mažinti įtampas, atpalaiduoja, o visa tai veikia ir emocinę pacientės būklę – tampa vis lengviau į situaciją žiūrėti optimistiškai.

Žaneta šiuo metu pati nevaikšto, jai yra priskirta slauga, tačiau didžiulis noras gyventi ir nepasiduoda veda moterį vis pirmyn. Norime prisidėti prie pačių nuoširdžiausių žodžių herojei ir palinkėti dar ir dar atrasti savyje stiprybės žengti toliau. Taip pat dėkojame visiems nuostabiems žmonėms, kurie labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu aukojo fondo globojamiems pacientams ir tokiu būdu prisidėjo prie net 6 dozių OYAVOS vaistų nupirkimo Žanetai, kurių kaina 1354,50 Eur. Dėkojame, kad esate šalia.

Similar news

Show all
Help

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Read more
Help

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Read more
Help

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.