Kalėdinės dovanos mūsų herojams

Kalėdos – apie laiką kartu, džiugesį ir malonų šurmulį bei netikėtumo džiaugsmą, išpakavus dėžutę su dovanomis… Esame nepaprastai laimingi, kad kaip ir kasmet, taip ir šįmet galėjome nudžiuginti herojus, nusiųsdami jiems dalelę šilumos ir priminti sau patiems – kaip gera dalintis.

Norime tarti patį šilčiausią visiems fondo bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šventinių dovanų mūsų mažiesiems pacientams!

Didžiulis ir nuoširdus ačiū Deals On Wheels LT – Jūsų paaukotos sumos 3890,10 Eur dėka nupirkome dovanas vaikams, kurios juos pasiekė per Kalėdas. Esame dėkingi Jums už nuolatinį palaikymą ir rūpestį mūsų herojais.

Ačiū sakome BARBORA.LT ir šokoladams „Pergalė“ už šventinius ir įspūdingai įpakuotus šokoladus – kad mažųjų pacientų šventės būtų saldesnės.

Ačiū tariame BIODERMA už praktiškas ir itin aukštos kokybės priemones, kurios nugulė į dovanų maišelius mūsų globojamiems kovotojams, sergantiems genetinėmis ligomis.

Dėkojame įmonei „An Group“ už burbulines augaliniu pagrindu pagamintas arbatas!

Šiltas ačiū „Prabylantis Džiaugsmas“ už gražias apyrankes su prasmingais palinkėjimais sunkiai sergantiems vaikams.

Sparta Textile – dėkojame už gražias ir spalvingas kojines, kurias dovanojome herojams.

ERGO – esame dėkingi Jums už praktiškas dovanas, kurios atiteko vaikams. Dėkojame, kad dalinatės gerumu.

Tariame ačiū Lietuvos Bingo už padovanotus stalo žaidimus vaikams.

Šiltas apkabinimas mūsų fondo savanorei Žydrūnė Kaukėnienė ir jos mokiniams, kurie pagamino atvirukus su nuoširdžiausiais linkėjimais sveikti ir stiprėti.

Už kvapnius ir nuostabaus grožio muiliukus, kurie nugulė į dovanų dėžutes ačiū sakome Svetlanai Vasiljevai-Valentinovienei.

Ačiū sakome leidyklai „Jotema“, kurie padovanojo įvairias lietuviškas knygeles bei pasakas mūsų herojams.

Didžiulis kaip Kalėdų stebuklas ačiū mūsų fondo savanoriui Kęstutis Liubinas ir jo kolegoms už pagalbą pakuojant dovanas ir šypsenas!

Nuoširdus ačiū Omniva Lietuva, kurie pasirūpino, kad visos dovanos mažuosius pacientus pasiektų laiku. Dėkojame Jums!

Kviečiame pažiūrėti ir kartu pasidžiaugti – kokias pakilias emocijas pavyko sukurti mūsų herojams!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Aukojimas nuo šiol – dar ir kripto valiutomis!

Prisidėti prie prasmingų mūsų fondo veiklų ir paramos mažiesiems pacientams galima pačiais įvairiausiais būdais. Šiuo metu galimybių aukoti, atverti širdis gerumui ir dovanoti šypsenas tereikia noro! Žengdami į priekį su naujovėmis pristatome Jums dar vieną būdą paremti sunkiai sergančius vaikus – aukojant kripto valiutomis. Nuo šiol mūsų svetainėje rasite skiltį, kurioje patogiai galėsite atlikti pavedimą kripto valiuta ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų herojų slapčiausių svajonių įgyvendinimo bei reabilitacijų, medikamentų ir slaugos priemonių. Norime nuoširdžiai padėkoti įmonei CoinGate , kurie…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Gerumo iniciatyva Ilunch restoranuose

Atverti širdis gerumui kartais reikia tiek nedaug – tik patikėti, jog kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra ypač svarbus. Šiandien, drauge su fondo bendruomenės nariais ilunch pristatome gerumo iniciatyvą, kurios metu kviečiame prisidėti prie fondo mažosios pacientės Laimintės sveikimo kelio. Pietaudami bet kuriame Ilunch restorane, atsiskaitant už maistą, tuo pat metu patogiai ir greitai galėsite paaukoti ir herojei. Kviečiame susipažinti su mažosios pacientės istorija. Mažylei dabar vos vieneri, o pirmąjį gimtadienį ji sutiko kaip stipriausia kovotoja – jai buvo atlikta sudėtinga…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Mikrobangų krosnelė Panevėžio infekcinei ligoninei, vaikų skyriui

Tik veikdami bendrystėje ir nuoširdume galime įgyvendinti prasmingas idėjas, kurios įvairiapusiškai prisideda prie mažųjų pacientų sveikimo kelio ir gerovės. Kartais tai nebūtinai daug lėšų kainuojantis gydymas ar brangi medicininė apartūra, kartais tai paprasčiausi daiktai, palengvinsiantys herojų ir jų tėvelių kasdienybę. Galime pasidžiaugti, jog turime glaudų ir šiltą ryšį su fondo globojamų vaikučių šeimomis ir visais, kurie vienu ar kitu būdu prisideda prie mūsų veiklos. Vieno iš mažųjų pacientų mama mums prasitarė, jog ilgas dienas būdami ligoninėje Panevėžyje, neturi kur pasišildyti…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.