Kalėdinės dovanos mūsų herojams

Kalėdos – apie laiką kartu, džiugesį ir malonų šurmulį bei netikėtumo džiaugsmą, išpakavus dėžutę su dovanomis… Esame nepaprastai laimingi, kad kaip ir kasmet, taip ir šįmet galėjome nudžiuginti herojus, nusiųsdami jiems dalelę šilumos ir priminti sau patiems – kaip gera dalintis.

Norime tarti patį šilčiausią visiems fondo bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šventinių dovanų mūsų mažiesiems pacientams!

Didžiulis ir nuoširdus ačiū Deals On Wheels LT – Jūsų paaukotos sumos 3890,10 Eur dėka nupirkome dovanas vaikams, kurios juos pasiekė per Kalėdas. Esame dėkingi Jums už nuolatinį palaikymą ir rūpestį mūsų herojais.

Ačiū sakome BARBORA.LT ir šokoladams „Pergalė“ už šventinius ir įspūdingai įpakuotus šokoladus – kad mažųjų pacientų šventės būtų saldesnės.

Ačiū tariame BIODERMA už praktiškas ir itin aukštos kokybės priemones, kurios nugulė į dovanų maišelius mūsų globojamiems kovotojams, sergantiems genetinėmis ligomis.

Dėkojame įmonei „An Group“ už burbulines augaliniu pagrindu pagamintas arbatas!

Šiltas ačiū „Prabylantis Džiaugsmas“ už gražias apyrankes su prasmingais palinkėjimais sunkiai sergantiems vaikams.

Sparta Textile – dėkojame už gražias ir spalvingas kojines, kurias dovanojome herojams.

ERGO – esame dėkingi Jums už praktiškas dovanas, kurios atiteko vaikams. Dėkojame, kad dalinatės gerumu.

Tariame ačiū Lietuvos Bingo už padovanotus stalo žaidimus vaikams.

Šiltas apkabinimas mūsų fondo savanorei Žydrūnė Kaukėnienė ir jos mokiniams, kurie pagamino atvirukus su nuoširdžiausiais linkėjimais sveikti ir stiprėti.

Už kvapnius ir nuostabaus grožio muiliukus, kurie nugulė į dovanų dėžutes ačiū sakome Svetlanai Vasiljevai-Valentinovienei.

Ačiū sakome leidyklai „Jotema“, kurie padovanojo įvairias lietuviškas knygeles bei pasakas mūsų herojams.

Didžiulis kaip Kalėdų stebuklas ačiū mūsų fondo savanoriui Kęstutis Liubinas ir jo kolegoms už pagalbą pakuojant dovanas ir šypsenas!

Nuoširdus ačiū Omniva Lietuva, kurie pasirūpino, kad visos dovanos mažuosius pacientus pasiektų laiku. Dėkojame Jums!

Kviečiame pažiūrėti ir kartu pasidžiaugti – kokias pakilias emocijas pavyko sukurti mūsų herojams!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Masažo specialistė Nijolė kviečia herojų mamas skirti laiko sau

Džiaugsmas širdyje, jog labdaringa veikla mus suveda su nuostabiais žmonėmis, norinčiais pasidalinti gerumu ne tik su mūsų herojais, tačiau ir su jų mamomis. Būtent jos kasdien nepailsta tikėti, rūpintis ir dalinti šilumą savo vaikams. Gero masažo studija ir masažo specialistė Nijolė Petrauskienė pakvietė mūsų herojų mamytes skirti laiko sau ir pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu, kuris sumažintų įtampą raumenyse ir bent trumpam leistų pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Visos herojų mamos kaip susitarusios dalijosi įspūdžiais, jog masažuotojos Nijolės rankos tiesiog auksinės. Norime iš…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla švenčia Pyragų dieną

Pyragų diena suvienija neįtikėtinai daug bendruomenių ir geros širdies žmonių. Nuostabu matyti, kad pasidalijimas šiluma yra artimas mokiniams! Šiandien norime didžiausią ačiū tarti Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla bendruomenei, kurie Pyragų dieną šventė skirdami aukas mūsų fondo mažiesiems pacientams. Šiltai dėkojame visiems mokiniams, mokytojams ir bendruomenei už gerumui atvertas širdis ir paaukotus 1000 Eur, kurie virs spalvingiausiomis mūsų herojų svajonėmis. Siunčiame nuoširdžiausią ačiū visai šios mokyklos bendruomenei ir dėkojame, kad šią saldžią dieną įprasminote ištiesdami pagalbos ranką mažiesiems pacientams.

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Fondo bendruomenės nariai prasmingai mini Pyragų dieną!

Saldžios akimirkos tampa ypatingomis, kai jomis dalijamės… Šiandien norime pasidžiaugti saldžia draugyste su Elytės torčiukai! Skaniausi kepiniai ir desertai ne kartą džiugino mūsų mažuosius pacientus ligoninėse bei renginių metu, todėl džiaugiamės ir su dėkingumu priimame tokias dovanas, kurios džiugina širdį ir gomurį. Neseniai vykusios Pyragų dienos proga mūsų fondo bendruomenės nariai Elytės Torčiukai šią prasmingą iniciatyvą pavertė gerumo savaite, kurios metu kasdien skelbė aukcionus skaniausiems saldiems šedevrams įsigyti. Visos kasdienių aukcionų metu surinktos lėšos buvo paskirtos mūsų fondo globojamiems sunkiai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.