Kalėdinės dovanos mūsų herojams

Kalėdos – apie laiką kartu, džiugesį ir malonų šurmulį bei netikėtumo džiaugsmą, išpakavus dėžutę su dovanomis… Esame nepaprastai laimingi, kad kaip ir kasmet, taip ir šįmet galėjome nudžiuginti herojus, nusiųsdami jiems dalelę šilumos ir priminti sau patiems – kaip gera dalintis.

Norime tarti patį šilčiausią visiems fondo bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šventinių dovanų mūsų mažiesiems pacientams!

Didžiulis ir nuoširdus ačiū Deals On Wheels LT – Jūsų paaukotos sumos 3890,10 Eur dėka nupirkome dovanas vaikams, kurios juos pasiekė per Kalėdas. Esame dėkingi Jums už nuolatinį palaikymą ir rūpestį mūsų herojais.

Ačiū sakome BARBORA.LT ir šokoladams „Pergalė“ už šventinius ir įspūdingai įpakuotus šokoladus – kad mažųjų pacientų šventės būtų saldesnės.

Ačiū tariame BIODERMA už praktiškas ir itin aukštos kokybės priemones, kurios nugulė į dovanų maišelius mūsų globojamiems kovotojams, sergantiems genetinėmis ligomis.

Dėkojame įmonei „An Group“ už burbulines augaliniu pagrindu pagamintas arbatas!

Šiltas ačiū „Prabylantis Džiaugsmas“ už gražias apyrankes su prasmingais palinkėjimais sunkiai sergantiems vaikams.

Sparta Textile – dėkojame už gražias ir spalvingas kojines, kurias dovanojome herojams.

ERGO – esame dėkingi Jums už praktiškas dovanas, kurios atiteko vaikams. Dėkojame, kad dalinatės gerumu.

Tariame ačiū Lietuvos Bingo už padovanotus stalo žaidimus vaikams.

Šiltas apkabinimas mūsų fondo savanorei Žydrūnė Kaukėnienė ir jos mokiniams, kurie pagamino atvirukus su nuoširdžiausiais linkėjimais sveikti ir stiprėti.

Už kvapnius ir nuostabaus grožio muiliukus, kurie nugulė į dovanų dėžutes ačiū sakome Svetlanai Vasiljevai-Valentinovienei.

Ačiū sakome leidyklai „Jotema“, kurie padovanojo įvairias lietuviškas knygeles bei pasakas mūsų herojams.

Didžiulis kaip Kalėdų stebuklas ačiū mūsų fondo savanoriui Kęstutis Liubinas ir jo kolegoms už pagalbą pakuojant dovanas ir šypsenas!

Nuoširdus ačiū Omniva Lietuva, kurie pasirūpino, kad visos dovanos mažuosius pacientus pasiektų laiku. Dėkojame Jums!

Kviečiame pažiūrėti ir kartu pasidžiaugti – kokias pakilias emocijas pavyko sukurti mūsų herojams!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Už Pergalę Gyventi – krepšinio turas

  UŽ PERGALĘ GYVENTI krepšinio turas, sujungęs įvairių komandų žaidėjus ir bendruomenes, ištikimiausius sirgalius bei tuos, kuriems reikia pagalbos. Net devynios Betsafe-LKL komandos, sužaidusios namų aikštelėje su specialiomis šiam projektui kurtomis aprangomis, jas išstatė aukcione. Įsigyti unikalias kiekvieno žaidėjo aprangas komandos kvietė savo socialiniuose tinkluose, o visos lėšos, surinktos aukcione, jam pasibaigus, buvo skirtos kiekvienos komandos pasirinktai organizacijai, globojančiai tuos, kuriems mūsų pagalbos reikia šiandien. Viena iš komandų, kurios žaidėjai prisijungė prie gražių darbų – BC Jonava CBet. Po sužaistų…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Stelauto iniciatyva ,,Vaikai – vaikams”

,,Vaikai – vaikams” iniciatyva, kurią įgyvendina įmonė Stelauto , skirta ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į pagalbos sunkiai sergantiems vaikams svarbą, tačiau ir į kūrybinį procesą įtraukti mūsų herojus! Jau rytoj, fondo partnerių Stelauto įmonės erdvėje vyks graži šventė, kurios metu bus vykdomas aukcionas, o jame išstatomi vaikų piešiniai. Juos kūrė vaikai, o visos lėšos, surinktos aukcione atiteks taip pat vaikams – mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams. Visos aukos už su meile tapytus paveikslus bus skiriamos svarbiai pagalbai suteikti, taip…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Mary Kay gerumo iniciatyva „Pilni delnai gerumo”

Kartu su pavasario šiluma ir ryškiais saulės spinduliais atkeliauja ir kasmetinė gerumo iniciatyva, kurią organizuoja mūsų fondo draugai Mary Kay Lietuva . „Pilni delnai gerumo“ iniciatyva, kartu su Jūsų visų prisidėjimu kiekvieną pavasarį skleidžiasi pačiais gražiausiais žiedais! Kaip ir kasmet, iniciatyvai priskiriamas vienas produktas, o jį perkant 1 doleris keliauja mūsų mažiesiems pacientams, kovojantiems su pačiomis sunkiausiomis ligomis. Su Jūsų pagalba galime suteikti medicininę ir psichologinę pagalbą herojams bei jų tėvams, išpildyti pačias slapčiausias vaikų svajones, prisidėti prie reabilitacijos ar…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.