Kalėdinės dovanos mūsų herojams

Kalėdos – apie laiką kartu, džiugesį ir malonų šurmulį bei netikėtumo džiaugsmą, išpakavus dėžutę su dovanomis… Esame nepaprastai laimingi, kad kaip ir kasmet, taip ir šįmet galėjome nudžiuginti herojus, nusiųsdami jiems dalelę šilumos ir priminti sau patiems – kaip gera dalintis.

Norime tarti patį šilčiausią visiems fondo bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šventinių dovanų mūsų mažiesiems pacientams!

Didžiulis ir nuoširdus ačiū Deals On Wheels LT – Jūsų paaukotos sumos 3890,10 Eur dėka nupirkome dovanas vaikams, kurios juos pasiekė per Kalėdas. Esame dėkingi Jums už nuolatinį palaikymą ir rūpestį mūsų herojais.

Ačiū sakome BARBORA.LT ir šokoladams „Pergalė“ už šventinius ir įspūdingai įpakuotus šokoladus – kad mažųjų pacientų šventės būtų saldesnės.

Ačiū tariame BIODERMA už praktiškas ir itin aukštos kokybės priemones, kurios nugulė į dovanų maišelius mūsų globojamiems kovotojams, sergantiems genetinėmis ligomis.

Dėkojame įmonei „An Group“ už burbulines augaliniu pagrindu pagamintas arbatas!

Šiltas ačiū „Prabylantis Džiaugsmas“ už gražias apyrankes su prasmingais palinkėjimais sunkiai sergantiems vaikams.

Sparta Textile – dėkojame už gražias ir spalvingas kojines, kurias dovanojome herojams.

ERGO – esame dėkingi Jums už praktiškas dovanas, kurios atiteko vaikams. Dėkojame, kad dalinatės gerumu.

Tariame ačiū Lietuvos Bingo už padovanotus stalo žaidimus vaikams.

Šiltas apkabinimas mūsų fondo savanorei Žydrūnė Kaukėnienė ir jos mokiniams, kurie pagamino atvirukus su nuoširdžiausiais linkėjimais sveikti ir stiprėti.

Už kvapnius ir nuostabaus grožio muiliukus, kurie nugulė į dovanų dėžutes ačiū sakome Svetlanai Vasiljevai-Valentinovienei.

Ačiū sakome leidyklai „Jotema“, kurie padovanojo įvairias lietuviškas knygeles bei pasakas mūsų herojams.

Didžiulis kaip Kalėdų stebuklas ačiū mūsų fondo savanoriui Kęstutis Liubinas ir jo kolegoms už pagalbą pakuojant dovanas ir šypsenas!

Nuoširdus ačiū Omniva Lietuva, kurie pasirūpino, kad visos dovanos mažuosius pacientus pasiektų laiku. Dėkojame Jums!

Kviečiame pažiūrėti ir kartu pasidžiaugti – kokias pakilias emocijas pavyko sukurti mūsų herojams!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Iniciatyva „Pilni delnai gerumo”

  Kartu su pavasariu ir šviesiomis emocijomis grįžta jau penktus metus iš eilės organizuojama gerumo iniciatyva „Pilni delnai gerumo“, kurią inicijuoja Mary Kay Lietuva . Mūsų fondo bendruomenės nariai Mary Kay ne tik aktyviai prisideda prie mūsų herojų slapčiausių svajonių įgyvendinimo, pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, tačiau tai skatina daryti ir Jus. Šį kartą prisidėti prie kilnių darbų – ypač paprasta. Šiais metais akcijos „Pilni delnai gerumo“ ypatingas produktas – širdies formos makiažo pagrindo šepetėlis, kurį perkant 1 doleris skiriamas mūsų…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Susitikimas su Tirkiliškių darželio bendruomene

Taip jautru ir gražu matyti vaikus, nuo mažens mokomus šilumos, atjautos ir pagalbos kitiems vertybių. Vienas saulėtas rytas mūsų fondo komandai prasidėjo ypač jaukiai – lankėmės Tirkiliškių darželyje, kuriame susitikome su vaikučiais, perdavusiais pačius nuoširdžiausius linkėjimus mūsų herojams. Kaziuko mugė šio darželio bendruomenei šįmet buvo itin įsimintina – vaikai su tėveliais, pagaminę įvairiausius dirbinius ir skanumynus, juos įsigydami aukojo mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Ši šauni bendruomenė mugės metu surinko ir susitikimo metu mums perdavė 615 Eur! Norime nuoširdžiai…

Skaityti daugiau
10:00 - 18:00
Garliavos sporto centras, Vasario 16-osios g. 8, Garliava

Kyokushin karatė čempionatas Let’s join the fight together

Vienas laukiamiausių ir gausią karatistų bendruomenę sukviečiantis kyokushin karatė čempionatas LET’S JOIN THE FIGHT TOGETHER jau kovo 4 dieną! Stebėsime gražiausias kovas bei paskirsime simbolines pergales sunkiai sergantiems vaikams, kurie kasdien taip pat stoja į kovą už pergalę gyventi. Lėšos, surinktos renginio metu skiriamos vaikų svajonių išpildymui, taip pat reikalingiausių reabilitacijų bei pagalbos suteikimui.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.