Kviečiame dalyvauti Vilniaus Kalėdiniame bėgime!

Kalėdos – stebuklų ir svajonių išsipildymo metas. Kviesdami dalyvauti spalvingame ir gerų emocijų kupiname Vilniaus Kalėdinis bėgimas , kviečiame susipažinti su mūsų heroje Melita, kuriai šias šventes norime paversti stebuklingomis!
Sausio 25 dieną herojė išgirdo diagnozę – osteosarkoma. Onkologinės ligos gydymas pradėtas nedelsiant – taikyta chemoterapija bei atliktos dvejos operacijos. Šiuo metu toliau vyksta gydymas chemoterapija. Melitos dienos ligoninėje įvairios, kartais mergina turi daugiau jėgų ir prisimena dienas, kai šokdavo, o kartais būna taip sunku, jog norisi tiesiog miegoti, kad laikas praeitų greičiau. Gydymo metu buvo situacijų, kai prireikė perpilti kraują ar esant pablogėjimui gerti stiprius antibiotikus.
Nepaisant sunkių išgyvenimų Melita drąsiai svajoja! Atsiuntusi mums savo svajonės laišką ji tyliai tikisi, jog pavyks mylimiausią grupę, „Coldplay“, išgirsti gyvai. Į koncertą ji norėtų vykti kartu su drauge ir ryškiasias emocijas, kurios įsimins ilgam, patirti kartu.
Visus Jus kviečiame dalyvauti Kalėdiniame bėgime ir registracijos metu paaukoti norimą sumą (10 Eur, 15 Eur, 20 Eur, 30 Eur arba 50 Eur) ir tokiu būdu prisidėti prie herojės svajonės išpildymo. Tikime, kad susivieniję galime sukurti patį tikriausią Kalėdinį stebuklą Melitai!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Įkvepianti fondų draugystė

Net ir patiems stipriausiems kovotojams reikalinga mūsų pagalba, padėsianti kasdien gyventi patogiau, ramiau ir su daugiau šviesos dienose. Nuoširdus noras padėti sunkiai sergantiems vaikams mus suveda su tais, kurie inicijuoja prasmingus projektus, siekdami padėti herojams. Visai neseniai sulaukėme skambučio iš labdaros fondo Rūpestinga širdelė , kurie rūpinasi mažaisiais pacientais, turinčiais gastrostomą ir maitinamais enteriniu būdu. Mūsų globojamiems vaikams jie pasiūlė prisijungti prie „Rūpestingos širdelės“ ir pasinaudoti galimybe gauti specialų maistelį, kurio tokiems mažyliams reikia kasdien. Visus metus šis labdaros fondas…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Masažo specialistė Nijolė kviečia herojų mamas skirti laiko sau

Džiaugsmas širdyje, jog labdaringa veikla mus suveda su nuostabiais žmonėmis, norinčiais pasidalinti gerumu ne tik su mūsų herojais, tačiau ir su jų mamomis. Būtent jos kasdien nepailsta tikėti, rūpintis ir dalinti šilumą savo vaikams. Gero masažo studija ir masažo specialistė Nijolė Petrauskienė pakvietė mūsų herojų mamytes skirti laiko sau ir pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu, kuris sumažintų įtampą raumenyse ir bent trumpam leistų pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Visos herojų mamos kaip susitarusios dalijosi įspūdžiais, jog masažuotojos Nijolės rankos tiesiog auksinės. Norime iš…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla švenčia Pyragų dieną

Pyragų diena suvienija neįtikėtinai daug bendruomenių ir geros širdies žmonių. Nuostabu matyti, kad pasidalijimas šiluma yra artimas mokiniams! Šiandien norime didžiausią ačiū tarti Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla bendruomenei, kurie Pyragų dieną šventė skirdami aukas mūsų fondo mažiesiems pacientams. Šiltai dėkojame visiems mokiniams, mokytojams ir bendruomenei už gerumui atvertas širdis ir paaukotus 1000 Eur, kurie virs spalvingiausiomis mūsų herojų svajonėmis. Siunčiame nuoširdžiausią ačiū visai šios mokyklos bendruomenei ir dėkojame, kad šią saldžią dieną įprasminote ištiesdami pagalbos ranką mažiesiems pacientams.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.