Puodelių dažymo dirbtuvėlės Vilniaus Santaros klinikose

Akimirkos iš jaukios popietės Vilniaus Santaros klinikose, vaikų onkohematologijos skyriaus, kuriame sukvietėme mažuosius pacientus į kūrybines dirbtuvėles. Jų metu kiekvienas herojus specialiais dažais galėjo marginti puodelius – įvairiausiomis figūromis, užsirašant savo vardą arba tiesiog naudojant mylimiausias savo spalvas.
Šį veikla buvo ypač raminanti, atpalaiduojanti todėl šiltas emocijas, kuriomis galėjome dalintis popietės metu – jaučiame iki šiol. Kai kurie herojai į dirbtuvėles pasikvietė ir savo tėvelius. Šie, pradžioje stebėję veiksmą per atstumą, vėliau neatsispyrė norui išmarginti puodelį.
Norime šiltai padėkoti darbštiesiems vaikams, kurie prisijungė prie šios kūrybiškos veiklos ir pabuvo drauge. Nuoširdų ačiū sakome Švenčių namai ir Kristinai, kuri pasidalijo spalvų magija ir sujungė mus bendrai veiklai. Puošti ir dekoruoti puodelius išmokome visi, todėl dabar arbatą gersime dar skaniau!
Didžiulį ir garsų ačiū tariame linksmąjam lėktuvėliui iš Gyvi Žaislai , kuris užkrėtė gera nuotaika ir smagiais pokštais sukūrė dar šaunesnę atmosferą. Siunčiame glėbį šilumos animatorei Ritai!
Iš visos širdies dėkojame Valiutos keitykla – Top Exchange , kurie labdaringą veiklą ir mūsų fondo organizuojamas iniciatyvas palaiko jau ne vienerius metus. Esame dėkingi, kad skyrėte 925,47 Eur paramą, jog visiems herojams po kūrybinių dirbtuvėlių būtų įteiktos dovanos – mylimiausios LEGO dėlionės. Ačiū sakome visam Jūsų kolektyvui, kad rūpinatės mūsų mažaisiais pacientais ir stengiatės, jog šviesių ir džiugų akimirkų jų dienose būtų kuo daugiau.
Visiems vaikučiams linkime skanios arbatos ar sulčių, mėgaujantis gėrimu iš pačių dekoruotų puodelių.

 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Už Pergalę Gyventi – krepšinio turas

  UŽ PERGALĘ GYVENTI krepšinio turas, sujungęs įvairių komandų žaidėjus ir bendruomenes, ištikimiausius sirgalius bei tuos, kuriems reikia pagalbos. Net devynios Betsafe-LKL komandos, sužaidusios namų aikštelėje su specialiomis šiam projektui kurtomis aprangomis, jas išstatė aukcione. Įsigyti unikalias kiekvieno žaidėjo aprangas komandos kvietė savo socialiniuose tinkluose, o visos lėšos, surinktos aukcione, jam pasibaigus, buvo skirtos kiekvienos komandos pasirinktai organizacijai, globojančiai tuos, kuriems mūsų pagalbos reikia šiandien. Viena iš komandų, kurios žaidėjai prisijungė prie gražių darbų – BC Jonava CBet. Po sužaistų…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Stelauto iniciatyva ,,Vaikai – vaikams”

,,Vaikai – vaikams” iniciatyva, kurią įgyvendina įmonė Stelauto , skirta ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į pagalbos sunkiai sergantiems vaikams svarbą, tačiau ir į kūrybinį procesą įtraukti mūsų herojus! Jau rytoj, fondo partnerių Stelauto įmonės erdvėje vyks graži šventė, kurios metu bus vykdomas aukcionas, o jame išstatomi vaikų piešiniai. Juos kūrė vaikai, o visos lėšos, surinktos aukcione atiteks taip pat vaikams – mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams. Visos aukos už su meile tapytus paveikslus bus skiriamos svarbiai pagalbai suteikti, taip…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Mary Kay gerumo iniciatyva „Pilni delnai gerumo”

Kartu su pavasario šiluma ir ryškiais saulės spinduliais atkeliauja ir kasmetinė gerumo iniciatyva, kurią organizuoja mūsų fondo draugai Mary Kay Lietuva . „Pilni delnai gerumo“ iniciatyva, kartu su Jūsų visų prisidėjimu kiekvieną pavasarį skleidžiasi pačiais gražiausiais žiedais! Kaip ir kasmet, iniciatyvai priskiriamas vienas produktas, o jį perkant 1 doleris keliauja mūsų mažiesiems pacientams, kovojantiems su pačiomis sunkiausiomis ligomis. Su Jūsų pagalba galime suteikti medicininę ir psichologinę pagalbą herojams bei jų tėvams, išpildyti pačias slapčiausias vaikų svajones, prisidėti prie reabilitacijos ar…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.