Puodelių dažymo dirbtuvėlės Vilniaus Santaros klinikose

Akimirkos iš jaukios popietės Vilniaus Santaros klinikose, vaikų onkohematologijos skyriaus, kuriame sukvietėme mažuosius pacientus į kūrybines dirbtuvėles. Jų metu kiekvienas herojus specialiais dažais galėjo marginti puodelius – įvairiausiomis figūromis, užsirašant savo vardą arba tiesiog naudojant mylimiausias savo spalvas.
Šį veikla buvo ypač raminanti, atpalaiduojanti todėl šiltas emocijas, kuriomis galėjome dalintis popietės metu – jaučiame iki šiol. Kai kurie herojai į dirbtuvėles pasikvietė ir savo tėvelius. Šie, pradžioje stebėję veiksmą per atstumą, vėliau neatsispyrė norui išmarginti puodelį.
Norime šiltai padėkoti darbštiesiems vaikams, kurie prisijungė prie šios kūrybiškos veiklos ir pabuvo drauge. Nuoširdų ačiū sakome Švenčių namai ir Kristinai, kuri pasidalijo spalvų magija ir sujungė mus bendrai veiklai. Puošti ir dekoruoti puodelius išmokome visi, todėl dabar arbatą gersime dar skaniau!
Didžiulį ir garsų ačiū tariame linksmąjam lėktuvėliui iš Gyvi Žaislai , kuris užkrėtė gera nuotaika ir smagiais pokštais sukūrė dar šaunesnę atmosferą. Siunčiame glėbį šilumos animatorei Ritai!
Iš visos širdies dėkojame Valiutos keitykla – Top Exchange , kurie labdaringą veiklą ir mūsų fondo organizuojamas iniciatyvas palaiko jau ne vienerius metus. Esame dėkingi, kad skyrėte 925,47 Eur paramą, jog visiems herojams po kūrybinių dirbtuvėlių būtų įteiktos dovanos – mylimiausios LEGO dėlionės. Ačiū sakome visam Jūsų kolektyvui, kad rūpinatės mūsų mažaisiais pacientais ir stengiatės, jog šviesių ir džiugų akimirkų jų dienose būtų kuo daugiau.
Visiems vaikučiams linkime skanios arbatos ar sulčių, mėgaujantis gėrimu iš pačių dekoruotų puodelių.

 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Gerumo iniciatyva Ilunch restoranuose

Atverti širdis gerumui kartais reikia tiek nedaug – tik patikėti, jog kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra ypač svarbus. Šiandien, drauge su fondo bendruomenės nariais ilunch pristatome gerumo iniciatyvą, kurios metu kviečiame prisidėti prie fondo mažosios pacientės Laimintės sveikimo kelio. Pietaudami bet kuriame Ilunch restorane, atsiskaitant už maistą, tuo pat metu patogiai ir greitai galėsite paaukoti ir herojei. Kviečiame susipažinti su mažosios pacientės istorija. Mažylei dabar vos vieneri, o pirmąjį gimtadienį ji sutiko kaip stipriausia kovotoja – jai buvo atlikta sudėtinga…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Mikrobangų krosnelė Panevėžio infekcinei ligoninei, vaikų skyriui

Tik veikdami bendrystėje ir nuoširdume galime įgyvendinti prasmingas idėjas, kurios įvairiapusiškai prisideda prie mažųjų pacientų sveikimo kelio ir gerovės. Kartais tai nebūtinai daug lėšų kainuojantis gydymas ar brangi medicininė apartūra, kartais tai paprasčiausi daiktai, palengvinsiantys herojų ir jų tėvelių kasdienybę. Galime pasidžiaugti, jog turime glaudų ir šiltą ryšį su fondo globojamų vaikučių šeimomis ir visais, kurie vienu ar kitu būdu prisideda prie mūsų veiklos. Vieno iš mažųjų pacientų mama mums prasitarė, jog ilgas dienas būdami ligoninėje Panevėžyje, neturi kur pasišildyti…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Aprangos medicinos darbuojams

Kasdien šalia mažųjų pacientų yra ne tik šeimos nariai, tačiau ir visas medicinos darbuotojų personalas, siekiantis, jog vaikų širdelėms tektų išjausti kuo mažiau skausmo. Glaudžiai bendradarbiaujame su Santaros klinikomis, vaikų ligoninės onkohematologijos skyriumi, tad išgirdę prašymą, jog darbuotojams būtų reikalinga atnaujinti kasdien dėvimas darbo aprangas, suskubome padėti. Prieš kurį laiką buvo atlikti primatavimai, taip pat visas skyriaus kolektyvas galėjo išsirinkti norimas spalvas bei modelius. Ir štai šiandien dalijamės pačiomis nuoširdžiausiomis šypsenomis, kurios papuošė gydytojų, slaugytojų ir kitų medicinos darbuotojų veidus,…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.