Pyragų diena ugdymo įstaigose

Yra diena metuose, kai mokyklų koridoriai, ofisų erdvės ir įvairiausios kitos vietos pakvimpa gardžiausiais kepiniais. Šiais metais nuostabiausi pyragų kvapai pasklido daugelyje mūsų fondo bendruomenės narių darbo erdvių, suvienydami bendram, gražiam tikslui. Su didžiuliu dėkingumu norime pasidžiaugti, jog prie saldžios „Pyragų dienos“ iniciatyvos ir paramos mūsų mažiesiems pacientams prisidėjo ugdymo įstaigos.
Šiltai dėkojame visai A. Kulviečio klasikinės gimnazijos bendruomenei už ne pirmus metus atveriamas širdis gerumui ir prisidėjimą prie labdaringos veiklos. Ačiū tariame visiems, paaukojusiems už skaniausius pyragus 311,58 Eur mūsų herojų svajonėms. Šiais metais prie kvapnios iniciatyvos prisijungė 2-3 klasių mokiniai! Nuoširdų ačiū sakome ilgametei fondo savanorei Žydrūnei Kaukėnienei, kuri inicijuoja mokykloje šią kvapnią dieną kasmet!
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vykusi „Pyragų dienos“ akcija subūrė visą mokyklos bendruomenę. Mokiniai ir mokytojai pradžioje būrėsi į oficialią renginio dalį, kurios metu kiekvienas galėjo išsamiau susipažinti su fondo veikla ir sužinoti – kokius prasmingus darbus vykdome bei kokiomis formomis teikiame pagalbą sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams. Vėliau bendruomenė buvo kviečiama vaišintis įvairiausiais pyragais už auką mūsų herojams. Norime tarti nuoširdžiausią ačiū visiems prisidėjusiems prie paramos vaikams – Jūsų dėka aukų dėžutė papildyta 1007, 47 Eur. Šios Jūsų aukos netrukus virš sunkiai sergančių vaikų šypsenomis bei išpildytomis pačiomis spalvingiausiomis svajonėmis!
Nuostabu matyti bendruomenes, kuriose vaikai nuo pat mažens ugdomi būti empatiškais ir padedančiais žmonėmis. Nuoširdų ačiū norime tarti Vilniaus Lopšelio darželio „Nykštukas“ auklėtiniams, tėveliams ir personalui už šilumos kupinas širdis ir prasmingą „Pyragų dienos“ minėjimą savo įstaigoje. Gera žinoti, kad turime Jūsų palaikymą ir dėkojame už skirtas 379 Eur aukas mūsų herojų svajonėms įgyvendinti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Įkvepianti fondų draugystė

Net ir patiems stipriausiems kovotojams reikalinga mūsų pagalba, padėsianti kasdien gyventi patogiau, ramiau ir su daugiau šviesos dienose. Nuoširdus noras padėti sunkiai sergantiems vaikams mus suveda su tais, kurie inicijuoja prasmingus projektus, siekdami padėti herojams. Visai neseniai sulaukėme skambučio iš labdaros fondo Rūpestinga širdelė , kurie rūpinasi mažaisiais pacientais, turinčiais gastrostomą ir maitinamais enteriniu būdu. Mūsų globojamiems vaikams jie pasiūlė prisijungti prie „Rūpestingos širdelės“ ir pasinaudoti galimybe gauti specialų maistelį, kurio tokiems mažyliams reikia kasdien. Visus metus šis labdaros fondas…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Masažo specialistė Nijolė kviečia herojų mamas skirti laiko sau

Džiaugsmas širdyje, jog labdaringa veikla mus suveda su nuostabiais žmonėmis, norinčiais pasidalinti gerumu ne tik su mūsų herojais, tačiau ir su jų mamomis. Būtent jos kasdien nepailsta tikėti, rūpintis ir dalinti šilumą savo vaikams. Gero masažo studija ir masažo specialistė Nijolė Petrauskienė pakvietė mūsų herojų mamytes skirti laiko sau ir pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu, kuris sumažintų įtampą raumenyse ir bent trumpam leistų pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Visos herojų mamos kaip susitarusios dalijosi įspūdžiais, jog masažuotojos Nijolės rankos tiesiog auksinės. Norime iš…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla švenčia Pyragų dieną

Pyragų diena suvienija neįtikėtinai daug bendruomenių ir geros širdies žmonių. Nuostabu matyti, kad pasidalijimas šiluma yra artimas mokiniams! Šiandien norime didžiausią ačiū tarti Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla bendruomenei, kurie Pyragų dieną šventė skirdami aukas mūsų fondo mažiesiems pacientams. Šiltai dėkojame visiems mokiniams, mokytojams ir bendruomenei už gerumui atvertas širdis ir paaukotus 1000 Eur, kurie virs spalvingiausiomis mūsų herojų svajonėmis. Siunčiame nuoširdžiausią ačiū visai šios mokyklos bendruomenei ir dėkojame, kad šią saldžią dieną įprasminote ištiesdami pagalbos ranką mažiesiems pacientams.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.