Susitikimas su Tirkiliškių darželio bendruomene

Taip jautru ir gražu matyti vaikus, nuo mažens mokomus šilumos, atjautos ir pagalbos kitiems vertybių. Vienas saulėtas rytas mūsų fondo komandai prasidėjo ypač jaukiai – lankėmės Tirkiliškių darželyje, kuriame susitikome su vaikučiais, perdavusiais pačius nuoširdžiausius linkėjimus mūsų herojams.

Kaziuko mugė šio darželio bendruomenei šįmet buvo itin įsimintina – vaikai su tėveliais, pagaminę įvairiausius dirbinius ir skanumynus, juos įsigydami aukojo mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Ši šauni bendruomenė mugės metu surinko ir susitikimo metu mums perdavė 615 Eur! Norime nuoširdžiai padėkoti už visų mažų ir didelių širdelių gerumą ir prisidėjimą prie mūsų herojų šypsenų.

Susitikimo metu darželio auklėtiniai mums padovanojo jautrią ir nuostabiai gražią programą, kurios metu skambėjo dainos apie Lietuvą. Šiltą ačiū sakome už svetingą sutikimą ir gerumą, kuriuo pasidalinote. Esame labai laimingi, jog stebite ir palaikote mūsų fondo veiklą. Siunčiame pačius spalvingiausius linkėjimus visai Tirkiliškių lopšelio-darželio bendruomenei!

Panašios naujienos

Rodyti viską
10:00 - 18:00
Garliavos sporto centras, Vasario 16-osios g. 8, Garliava

Kyokushin karatė čempionatas Let’s join the fight together

Vienas laukiamiausių ir gausią karatistų bendruomenę sukviečiantis kyokushin karatė čempionatas LET’S JOIN THE FIGHT TOGETHER jau kovo 4 dieną! Stebėsime gražiausias kovas bei paskirsime simbolines pergales sunkiai sergantiems vaikams, kurie kasdien taip pat stoja į kovą už pergalę gyventi. Lėšos, surinktos renginio metu skiriamos vaikų svajonių išpildymui, taip pat reikalingiausių reabilitacijų bei pagalbos suteikimui.

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Einu, bėgu, būsiu sveikas 2022

Nuostabu žinoti, kad galime ne tik organizuoti, tačiau ir prisidėti prie kitų rengiamų akcijų ar iniciatyvų. Šį kartą turėjome galimybę dalyvauti renginyje ,,Einu, bėgu, būsiu sveikas”, organizuotame Kupiškio Povilo Matulio progimnazijos bendruomenės. Pačios įvairiausios rungtys, smagūs žaidimai ir aktyvacijos – toks renginys organizuojamas šios bendruomenės kasmet, su tikslu atkreipti aktyvaus gyvenimo ritmo jaunimui naudą ir paskatinti visus, išsirinkus mėgstamiausią sporto šaką, ja užsiimti. Džiaugiamės matydami tiek besišypsančių, aktyvių ir puikiai nusiteikusių moksleivių. ,,Einu, bėgu, būsiu sveikas” renginyje visose rungtyse dalyvavo…

Skaityti daugiau
19:00
Transliuojamas per LRT televiziją

Labdaros koncertas UŽ PERGALĘ GYVENTI

Kaip ir kiekvieną pavasarį per šv, Velykas, taip ir šiemet  kviečiame stebėti labdaringą koncertą „Už pergalę gyventi”. Šis koncertas ypatingas visai fondo bendruomenei, kadangi jo metu pristatome įkvepiančias mūsų herojų istorijas, o siužetus palydi jautriausios visiems gerai žinomų Lietuvos atlikėtų dainos ir pasirodymai.  Antrąją šv. Velykų dieną, transliacijos per televiziją metu visi žiūrintieji yra kviečiami prisidėti prie mažųjų pacientų gyvenimo pergalių ir aukoti tiems, kuriems mūsų pagalba reikalinga šiandien, dabar.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.