Dovanos cistine fibroze sergantiems vaikams

Esame labai laimingi, kad su nuostabiais fondo bendruomenę palaikančiais žmonėmis galime suteikti džiugesį sunkiai sergantiems vaikams į jų gyvenimus atnešti daugiau spalvų. Praėjusiais metais mūsų fondo veiklą papildė prasminga ir reikalinga draugystė su cistinės fibrozės diagnozę turinčių vaikų šeimomis. Esame laimingi, kad šia sunkia genetine liga sergantiems kovotojams galėjome dovanoti šventiškesnes Kalėdas! Norime tarti šiltą ačiū mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie rūpinasi visais mažaisiais pacientais. ❤🙏 ❄️Nuoširdus ačiū skrieja Deals On Wheels LT už Jūsų skiriamą paramą mūsų herojams – visų gerų Jūsų kolektyvo širdžių dėka nupirkome vaikams dovanas, kurios, tik pažiūrėkite, įžiebė nuoširdžiausias šypsenas jų veiduose. Dėkojame, kad esate šalia. ❄️Šiltas ačiū BARBORA.LT ir Pergalė už didžiulius šokoladus, kuriuos gavo kiekvienas herojus. Juk saldžios akimirkos pačios šventiškiausios, tiesa?… ❄️Ačiū sakome ERGO už praktiškas dovanas vaikams ir Jūsų prisidėjimą prie labdaringos veiklos. Gera žinoti, kad visada esate pasiruošę padėti. ❄️Nuoširdus ačiū Prabylantis Džiaugsmas komandai, kurie sukūrė gražias apyrankes, o kiekvienoje iš jų – pats nuoširdžiausias linkėjimas herojui, užkoduotas Morzės abecėle. Esame kupini dėkingumo už Jūsų šilumą ir atsidavimą. ❄️Dėkojame įmonei (https://www.angroup.lt/) už burbulines augaliniu pagrindu pagamintas arbatas!

❄️Didelis ačiū Lietuvos Bingo už padovanotus stalo žaidimus vaikams. Juk geriausios dovanos tos, kurios suburia artimuosius, tiesa?.. ❄️Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės ilgametei savanorei Žydrūnei Kaukėnienei ir jos mokiniams, kurie gamino šventinius atvirukus, o kiekviename jų nugulė patys nuoširdžiausi linkėjimai sunkiai sergantiems vaikams. ❄️Garsus ačiū mūsų fondo draugams Omniva Lietuva, be kurių pagalbos nebūtume radę tiek kalėdinių nykštukų, galinčių pristatyti dovanas mūsų herojams. Dėkojame, kad kasdien esate šalia ir prisidedate prie gražių darbų, kurie padeda vaikams augti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.