Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“.
Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į laukus ir regime danguje pačias ryškiausias žvaigždes…
Vaikų gynimo dieną fondo bendruomenės nariai Stelauto surengs aukcioną, kurio metu šis bendras visų herojų ir tėvelių bei dailininkės Justinos kūrinys atsidurs tarp kitų piešinių, kuriuos mūsų mažieji pacientai kūrė su meile. Aukciono metu gauti pinigai bus paaukoti fondo globojamiems sergantiems vaikams. Norime nuoširdžiai padėkoti įmonei už tokią gražią iniciatyvą, norą dalintis ir bendrystę, kurią pajutome būdami drauge!
Dėkojame dailininkei Justinai Ramonienei, prisidėjusiai prie šios popietės ir bendro paveikslo sukūrimo. Gera žinoti, kad palaikote prasmingus darbus ir esate jų dalimi.
Ačiū sakome picerijai POP, įsikūrusiai Kaune, V. Lašo g., kurie iškepė labai gardžias picas. Keletą jų padovanojo, o visoms likusioms suteikė didelę nuolaidą, dėkojame Jums!
Linkėjimai ir padėkos keliauja Angolo Italiano Kaunas kolektyvui, kurie ir vėl pasirūpino, jog popietė būtų saldi ir kvepianti tikrais itališkais gelato!
Dėkojame visiems mūsų fondo veiklą palaikantiems žmonėms, dalyvavusiems labdaringame GALA renginyje ,,Stebuklų šalyje” ir aukojusiems tam, jog mūsų herojų veiduose kuo dažniau šviestų šypsena. Dalį Jūsų aukų (66,19 Eur) skyrėme šios popietės išlaidoms padengti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kviečiame į renginį visai šeimai – ĖJIMAS

3…2…1 aktyvus pavasaris įgauna pagreitį ! Džiaugiamės, kad jau gegužės 19 dieną, kitą sekmadienį, susitiksime aktyvumą skatinančiame renginyje visai šeimai ĖJIMAS ! Kviečiame eiti pasirinktą distanciją (5 km, 10 km ir 25 km) už mūsų fondo herojus ir taip įprasminti nužygiuotus kilometrus. Renginys nemokamas, tačiau registracijos metu galite aukoti mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams ir prisidėti prie jų šypsenų Palapinėje bus smagi žaidimų zona, kuri, net neabejojame, patiks visiems mažiesiems žygeiviams, kurią mums įrengs Cornholio_lt. Pažadame ir dar daugiau…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.