Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis!
Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas.
Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į smagią veiklą įtraukė visus, mažus ir didelius, taip pat pasirūpino, kad muzikos skambesys užburtų ir pripildytų teigiamų emocijų. Dėkojame Jums, kad skyrėte laiką mūsų mažiesiems pacientams ir pasidalijote pozityvia energija bei žiniomis!
Šiltai dėkojame Sumanus Pasaulis už pasirūpinimą mažųjų pacientų dovanėlėmis ir visada suteikiamas specialias kainas mūsų pirkinių krepšeliui.
Saldų ir didžiulį kaip tikri amerikietiški sausainiai ačiū sakome mūsų herojaus Tito tėveliams ir paryžietiškai desertinei Amelie By Café Montmartre , kurie iškepė nuostabaus skonio sausainius su šokolado gabaliukais. Jūsų dėka po muzikalios popietės užkandžiavome laaaabai skaniai!
Nuoširdų ačiū sakome visiems žmonėms, dalyvavusiems ir aukojusiems labdaringo vakaro Nidoje metu. Dalį Jūsų aukų 632,35 Eur skyrėme šios popietės įgyvendinimui ir herojų dovanėlių nupirkimui. Džiaugiamės, kad su Jūsų pagalba kiekvienas sergantis mažylis yra nudžiuginamas. Siunčiame padėką ir ilgamečiui fondo bendruomenės nariui ir rėmėjui Dariui Bivainiui , kurio noras skleisti gerumo bangą virto gražiu ir prasmingu ,,Dovanoju Tau jūrą” labdaros renginiu.
 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vizitas pas herojus Kauno klinikose

Tos dienos, kai į onkohematologijos skyrių ateina herojų mylimas fondo steigėjas Rimantas – prabėga lyg akimirka. Tiek visiems mažiesiems pacientams, tiek jų tėveliams, rodos, išnyksta palatos, procedūrų kabinetai ir skyrių jungiančios sienos – viskas pavirsta į vieną didžiulę žaidimų aikštelę. Jokiomis nuotraukomis ar vaizdo įrašais, net ir labai norint, nepavyktų perteikti emocijų, kurios užplūsta vaikus, sulaukus dovanėlių, dėmesio ir beribės šilumos. Koridoriai kaip mat virto dviračių ir paspirtukų trasomis, tad fondo komanda juokavo, kad netrukus Kauno klinikose, vaikų onkohematologijos skyriuje,…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.