Edukacinė popietė apie magišką bičių gyvenimą

Bzzzz! Kartu su pavasariškais orais atskrido ir bitutės, aplankydamos mūsų herojus, gydomus Vilniaus Santaros klinikose bei Kauno klinikose. Visiems mažiesiems pacientams buvo atskleistas įdomus, kerintis ir ypatingai kvapnus bitučių pasaulis, supažindinant su bičių produktais – pikiu, bičių duonele, įvairių rūšių medumi.
Jauki, kvapni ir išskirtinė popietė tiek Vilniaus, tiek Kauno onkohematologijos skyriuose prabėgo tiesiog nepastebimai, tad nuoširdų ir patį šilčiausią ačiū norime tarti Kauno kolegijos medicinos fakulteto katedros lektorei Laurai Bauman, kuri pasidalijo sukauptomis žiniomis apie bitučių pasaulį. Dėkojame Jums, kad skyrėte laiko ir suteikėte herojams galimybę sužinoti daug naujo ir įdomaus!
Apie saldžią popietę herojai pagalvos ir prisimins kas kartą, kai atvers dovanų krepšelį, paruoštą lektorės kiekvienam. Ten nugulė medus, kuris suteiks saldžių akimirkų, bei rankų darbo natūralaus vaško žvakė, kuri skleidžia ypatingą aromatą.
Nuoširdžią padėką tariame herojaus Tito mamai Nomedai Teiten už gardžius ir su meile gamintus pyragėlius, kuriais smaguriavome.
Didžiulį ačiū sakome fondo bendruomenės nariams Valiutos keitykla – Top Exchange , kurie pasirūpino vaikų dovanėlėmis! Džiaugiamės, kad esate šalia ir kuriate tokias akimirkas, kurios mažųjų pacientų dienas nuspalvina šviesesnėmis spalvomis.
Šiltą padėką tariame visiems žmonėms, aukojusiems praėjusių metų labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūsų širdžių gerumas šį kartą virto smagia ir įdomia edukacine popiete vaikams. Dalį Jūsų aukų (930,57 Eur) skyrėme šių renginukų Vilniuje ir Kaune įgyvendinimui. Apkabiname visus kartu ir kiekvieną atskirai už Jūsų šilumą mūsų herojams.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.