Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais.
Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant pagaliuko, kurie, sužinojome, gaminami įdėjus oro į karamelės masę.
Pakaitinamas cukrus šiek tiek atvėsinamas, o tada į karamelę įdedama oro – būtent tuo momentu įvyksta tikrasis stebuklas, kai iš geltonos masės gauname baltą karamelės masę. Tada eilė mūsų kūrybai – galime maišyti įvairias spalvas ir jas „įpinti“ į masę, tačiau svarbiausia užduotimi lieka dirbti labai sparčiai, nes karamelė kaip mat stingsta!
Sunku žodžiais nupasakoti, kiek daug gerų emocijų per šią popietę patyrė mūsų mažieji pacientai! Visiems iki vieno vaikams tai buvo pirmas kartas gaminant tikruosius karamelės saldainius ir, žinoma, juk šie saldainiai dabar patys skaniausi kadanors ragauti!
Norime iš visos širdies padėkoti Dianai iš „Dianos_saldainiai“ už pasidalinimą patirtimi, šiluma ir galimybę prisiliesti prie saldaus ir labiausiai vaikystę primenančio skonio. Diana gamina saldainius jau 42 metus, o patirtį ji perėmė iš mamos bei močiutės. Taigi, sužinojome pačias įmantriausias gaminimo paslaptis.
Nuoširdų ačiū sakome visiems žmonėms, dalyvavusiems labdaringame vakare, organizuotame Nidoje ir pasidalinusiems savo gerumu ir aukomis tam, kad tokios popietės galėtų vykti. Dalį renginio metu paaukotų lėšų (358,48 Eur) skyrėme herojų dovanoms nupirkti, kurias jie gavo po šios saldžios edukacijos. Dėkojame, kad esate kartu ir teikiate galimybę dovanoti šviesias emocijas sunkiai sergantiems vaikams.
 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kauno klinikose vyko edukacinė programa ,,Tylos ir garso išradėjai”

Tiksint paskutinėms pavasario dienoms, norime pakviesti Jus visus į muzikos pasaulį Mūsų herojai Kauno klinikose turėjo galimybę patirti edukacinę programą ,,Tylos ir garso išradėjai”, kurios metu pažino ritmus, prisilietė prie įvairios muzikos stilistikos, pažino ir išbandė įvairius erdvinius ir perkusinius instrumentus. Muzika, ritmas, skambesys – tai galimybė skatinti kūrybiškumą, atsipalaiduoti, o smagiausia edukacijos dalis – kiekvienas herojus vienai popietei tapo atlikėju! Už pasidalinimą žiniomis, energija ir pačiomis įdomiausiomis muzikos pasaulio paslaptimis, dėkojame Rasmai Kanienei. Jūsų energija, charizma ir patys šilčiausi…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.