Jauki popietė pas mažuosius pacientus Santaros klinikose

Popietės, kai galime laiką leisti kartu su mūsų herojais – pačios brangiausios, dovanojančios tiek daug šviesių akimirkų visiems aplink, o vaikams – šypsenas ir geras emocijas! Lankėmės Vilniaus Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje ir drauge su Raudonos nosys Gydytojai klounai atnešėme daug spalvų ir juoko.
Norime tarti patį šilčiausią ačiū Raudonos nosys Gydytojai klounai už šypsenas vaikų veiduose ir džiugesio ašaras tėvelių akyse, kai galime bent trumpam į šoną patraukti sunkias akimirkas. Dėkojame nuostabiems klounams, kurie prisijungė prie jaukios popietės ir kūrė džiaugsmą.
Mažiesiems pacientams, su kuriais dėl izoliacijos ir sunkios būklės susitikti negalėjome – perdavėme dovanėles per ligoninės personalą, o tie, su kuriais turėjome galimybę pasišnekučiuoti ir pašėlioti – dovanas įteikėme jų palatose. Daug džiaugsmo vaikų veiduose, išpakavus spalvingas dėliones ir įvairiausius žaidimus, kurie ilgas dienas ligoninėje pavers smagesnėmis. Iš visos širdies norime padėkoti žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir tokiu būdu prisidėjusiems prie herojų šypsenų. Jūsų paaukotos sumos dalį – 761,19 Eur ¬– skyrėme mažųjų pacientų dovanoms nupirkti. Dėkojame visiems, kurie yra šalia ir padeda kurti džiaugsmą!
Už įamžintas akimirkas dėkojame Justina Alenovičiūtė-Milevska

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.