Kakavos popietė

Gražiausios metų šventės artėja… Pamažu širdis užlieja šiluma, noras dar daugiau laiko leisti su tais, kurie mums rūpi. Tai laikas, kai patys jaukiausi pokalbiai vyksta prie kakavos puodelio.
Turėjome labai jaukią popietę Kauno klinikose su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais. Norėjome atnešti žiemiškai stebuklingą nuotaiką ir pabendrauti. Pabūti čia ir dabar – kai paspaudus aparato mygtuką į puodelį lėtai teka saldi kakava, o vėliau – maži ar didesni pirščiukai ant grietinėlės gali užberti pačių spalvingiausių pabarstukų. Mėgautis akimirka ir buvimu šalia…

Iš visos širdies dėkojame Astai Kukarėnei – nuostabiai Kalėdinei fėjai, kuri su mumis susisiekė ir pasiūlė suorganizuoti kakava kvepiančią popietę bei pradžiuginti herojus – juk artėja šventės! Esame nepaprastai dėkingi už Jūsų pastangas, rūpestį ir dėmesį mūsų kovotojams.

Šiltas ačiū Eglei, Liepos mamytei, kuri šią popietę puikiai atliko baristos užduotis ir padėjo ruošti kakavas herojams. Ačiū už Jūsų šilumą ir įkvėpimą.

Artėjant Kalėdoms nepamirškime – tai, kas svarbiausia – visai čia pat, visai šalia. Pamatykime, apkabinkime ir skirkime laiko pokalbiui. Arba tiesiog kartu išgerkime kakavos..

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Izabelės gimtadienio šventė

Princesiškas Izabelės gimtadienis – su daug staigmenų, jautrumo ir pačiu didžiausiu tikėjimu, jog įvyks stebuklas. Norime šiltai padėkoti visiems, prisidėjusiems prie herojės Izabelės penktojo gimtadienio šventės savo gerumu: Iš visos širdies dėkojame fondo bendruomenės nariui, visada atrandančiam laiko prasmingai veiklai – Donatui Montvydui Donny Montell. Ačiū Jums, kad nustebinote jubiliatę ir atvykote į magišką jos gimimo dienos šventę. Dėkojame už žodžius, kurie nuguls kiekvieno širdyje – ,,viskas bus gerai” Dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariams Višta Puode, kurie visada ištiesia pagalbos…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Einu, bėgu – būsiu sveikas! – kasmetinė sporto šventė Kupiškyje

Dalyvavome jau tradicija tapusiame sporto renginyje ,,Einu, bėgu – būsiu sveikas”, kurį organizuoja Kupiškio Povilo Matulio progimnazija. Norime tarti šiltą ačiū progimnazijos bendruomenei už malonų priėmimą ir jausmą, jog visada esame labai laukiami! Nepaprastai gera prisidėti prie sveiką bei aktyvų gyvenimą skatinančių iniciatyvų. Didžiausią ačiū sakome fondo bendruomenės nariams ir BC Wolves atstovams LavTwins! Visada pozityvūs ir pasiruošę prisijungti prie mums svarbių iniciatyvų Darjus Lavrinovic ir Ksistof Lavrinovic šį kartą atvyko į Kupiškio Povilo Matulio progimnaziją. Broliai ne tik aktyviai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI grįžta! Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į ilgai lauktą krepšinio šventę jau sausio 13 dieną Vilniuje, Savanorių sporto arenoje! Kviečiame registruoti savo komandas ir dalyvauti, o tuos, kurie nežais – labai kviečiame ateiti palaikyti mažus ir didelius krepšininkus. Pažadame, jog staigmenų, dovanų ir geros nuotaikos tikrai nestigs. Registracija: https://docs.google.com/…/1yHVA59HXgKcXaCIXvYW…/edit Visas pergales krepšinio aikštelėje skirsime mūsų mažiesiems pacientams, tad ir dalyvio mokestis keliauja tiems, kuriems mūsų pagalbos ir palaikymo reikia dabar, šiandien.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.