Kakavos popietė

Gražiausios metų šventės artėja… Pamažu širdis užlieja šiluma, noras dar daugiau laiko leisti su tais, kurie mums rūpi. Tai laikas, kai patys jaukiausi pokalbiai vyksta prie kakavos puodelio.
Turėjome labai jaukią popietę Kauno klinikose su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais. Norėjome atnešti žiemiškai stebuklingą nuotaiką ir pabendrauti. Pabūti čia ir dabar – kai paspaudus aparato mygtuką į puodelį lėtai teka saldi kakava, o vėliau – maži ar didesni pirščiukai ant grietinėlės gali užberti pačių spalvingiausių pabarstukų. Mėgautis akimirka ir buvimu šalia…

Iš visos širdies dėkojame Astai Kukarėnei – nuostabiai Kalėdinei fėjai, kuri su mumis susisiekė ir pasiūlė suorganizuoti kakava kvepiančią popietę bei pradžiuginti herojus – juk artėja šventės! Esame nepaprastai dėkingi už Jūsų pastangas, rūpestį ir dėmesį mūsų kovotojams.

Šiltas ačiū Eglei, Liepos mamytei, kuri šią popietę puikiai atliko baristos užduotis ir padėjo ruošti kakavas herojams. Ačiū už Jūsų šilumą ir įkvėpimą.

Artėjant Kalėdoms nepamirškime – tai, kas svarbiausia – visai čia pat, visai šalia. Pamatykime, apkabinkime ir skirkime laiko pokalbiui. Arba tiesiog kartu išgerkime kakavos..

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.