Kalėdinė akcija „Vaikai – vaikams“

Gražiausioms metų šventėms artėjant taip gera susitikti, bendrauti ir dalintis šiluma, rūpesčiu ir su meile pagamintomis dovanėlėmis!
Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas, drauge su ilgamečiais fondo bendruomenės nariais Darjuš Lavrinovič ir Kšištof Lavrinovič lankėsi Jono Basanavičiaus progimnazijoje ir susitiko su šaunia ir jau labai šventiškai nusiteikusia mokyklos bendruomene! Mokyklos bendruomenė mus pakvietė dalyvauti „Vaikai – vaikams“ kalėdinėje akcijoje, kai mokiniai, sudėdami šilčiausius linkėjimus mūsų mažiesiems pacientams, gamino nykštukus. Šie su didžiuliu rūpesčiu pagaminti nykštukai pasieks herojus per šventes. Dėkojame visai Jono Basanavičiaus mokyklos bendruomenei už atvertas širdis gerumui ir šilumą, kurią siunčiate stipriesiems kovotojams.

Šiltas ir pats didžiausias ačiū mūsų fondo palaikytojams – broliams Darjušui ir Kšištofui, kurie geranoriškai prisideda prie visų iniciatyvų. Dėkojame Jums, kad atradote laiko susitikti su mokiniais ir atsakyti į pačius įvairiausius jų klausimus bei pabendrauti. Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad visada esate šalia.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokyklos bendruomenei tariame nuoširdų ačiū už prasmingą ir Kalėdomis kvepiančią gerumo akciją, kuri dovanos mūsų herojams nepaprastai daug šypsenų ir džiugesio. Dėkojame Jums, kad ugdote savo mokinius dalintis gerumu ir padėti tiems, kuriems dabar reikia mūsų rūpesčio, paramos ir spalvingų linkėjimų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Izabelės gimtadienio šventė

Princesiškas Izabelės gimtadienis – su daug staigmenų, jautrumo ir pačiu didžiausiu tikėjimu, jog įvyks stebuklas. Norime šiltai padėkoti visiems, prisidėjusiems prie herojės Izabelės penktojo gimtadienio šventės savo gerumu: Iš visos širdies dėkojame fondo bendruomenės nariui, visada atrandančiam laiko prasmingai veiklai – Donatui Montvydui Donny Montell. Ačiū Jums, kad nustebinote jubiliatę ir atvykote į magišką jos gimimo dienos šventę. Dėkojame už žodžius, kurie nuguls kiekvieno širdyje – ,,viskas bus gerai” Dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariams Višta Puode, kurie visada ištiesia pagalbos…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Einu, bėgu – būsiu sveikas! – kasmetinė sporto šventė Kupiškyje

Dalyvavome jau tradicija tapusiame sporto renginyje ,,Einu, bėgu – būsiu sveikas”, kurį organizuoja Kupiškio Povilo Matulio progimnazija. Norime tarti šiltą ačiū progimnazijos bendruomenei už malonų priėmimą ir jausmą, jog visada esame labai laukiami! Nepaprastai gera prisidėti prie sveiką bei aktyvų gyvenimą skatinančių iniciatyvų. Didžiausią ačiū sakome fondo bendruomenės nariams ir BC Wolves atstovams LavTwins! Visada pozityvūs ir pasiruošę prisijungti prie mums svarbių iniciatyvų Darjus Lavrinovic ir Ksistof Lavrinovic šį kartą atvyko į Kupiškio Povilo Matulio progimnaziją. Broliai ne tik aktyviai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI grįžta! Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į ilgai lauktą krepšinio šventę jau sausio 13 dieną Vilniuje, Savanorių sporto arenoje! Kviečiame registruoti savo komandas ir dalyvauti, o tuos, kurie nežais – labai kviečiame ateiti palaikyti mažus ir didelius krepšininkus. Pažadame, jog staigmenų, dovanų ir geros nuotaikos tikrai nestigs. Registracija: https://docs.google.com/…/1yHVA59HXgKcXaCIXvYW…/edit Visas pergales krepšinio aikštelėje skirsime mūsų mažiesiems pacientams, tad ir dalyvio mokestis keliauja tiems, kuriems mūsų pagalbos ir palaikymo reikia dabar, šiandien.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.