Kalėdinė akcija „Vaikai – vaikams“

Gražiausioms metų šventėms artėjant taip gera susitikti, bendrauti ir dalintis šiluma, rūpesčiu ir su meile pagamintomis dovanėlėmis!
Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas, drauge su ilgamečiais fondo bendruomenės nariais Darjuš Lavrinovič ir Kšištof Lavrinovič lankėsi Jono Basanavičiaus progimnazijoje ir susitiko su šaunia ir jau labai šventiškai nusiteikusia mokyklos bendruomene! Mokyklos bendruomenė mus pakvietė dalyvauti „Vaikai – vaikams“ kalėdinėje akcijoje, kai mokiniai, sudėdami šilčiausius linkėjimus mūsų mažiesiems pacientams, gamino nykštukus. Šie su didžiuliu rūpesčiu pagaminti nykštukai pasieks herojus per šventes. Dėkojame visai Jono Basanavičiaus mokyklos bendruomenei už atvertas širdis gerumui ir šilumą, kurią siunčiate stipriesiems kovotojams.

Šiltas ir pats didžiausias ačiū mūsų fondo palaikytojams – broliams Darjušui ir Kšištofui, kurie geranoriškai prisideda prie visų iniciatyvų. Dėkojame Jums, kad atradote laiko susitikti su mokiniais ir atsakyti į pačius įvairiausius jų klausimus bei pabendrauti. Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad visada esate šalia.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokyklos bendruomenei tariame nuoširdų ačiū už prasmingą ir Kalėdomis kvepiančią gerumo akciją, kuri dovanos mūsų herojams nepaprastai daug šypsenų ir džiugesio. Dėkojame Jums, kad ugdote savo mokinius dalintis gerumu ir padėti tiems, kuriems dabar reikia mūsų rūpesčio, paramos ir spalvingų linkėjimų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.