Kalėdinė popietė Vilniaus Santaros klinikose

Kvepia šventėmis ir stebuklo laukimu.
Bendra veikla, kuri suartina, jaukus laikas drauge ir pašnekesiai – apie tai yra pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Deja, sunkiai sergantys vaikai ne visada turi galimybę puošti eglutę namuose, todėl magiškas akimirkas stengiamės atnešti herojams tiesiai į ligoninę. Praėjusią savaitę turėjome ypač jaukią popietę Vilniaus Santaros klinikose, kur atidarėme pačias tikriausias molinių rankdarbių dirbtuvėles. Visi onkohematologijos skyriuje gulintys vaikučiai ir jų tėvai mielai įsitraukė į veiklą ir gamino molinius žaisliukus, kurie vėliau papuoš Kalėdų eglę.
Norime šiltai padėkoti Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Rasai Gruodytei ir neformalaus ugdymo mokytojai Julitai Bačiulienei, kurios pasirūpino įtraukiančia edukacine veikla bei visomis reikiamomis priemonėmis užsiėmimui. Dėkojame, kad atvėrėte širdį gerumui ir pasidalijote magiškomis akimirkos.
Ačiū sakome Mokytoja Jurga už gražius darbus ir pagalbą vykdant mažus stebuklus tiems, kuriems jų dabar ypač reikia. Apkabiname ir vertiname Jūsų kuriamą bendrumą ir šypsenas.
Didelį ačiū tariame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Grill London už skanias vaišes mūsų mažiesiems pacientams. Juk po smagios veiklos reikia pasistiprinti! Esame dėkingi, kad palaikote mūsų veiklą ir nuolat dovanojate skanias akimirkas mūsų herojams.
Šiltai ir iš visos širdies dėkojame žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Dalį Jūsų aukų (731,47 Eur) skyrėme šventinio renginuko išlaidoms padengti bei herojų dovanoms vaikams nupirkti. Ačiū Jums, kad atveriate širdis gerumui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.