Kalėdinė popietė Vilniaus Santaros klinikose

Kvepia šventėmis ir stebuklo laukimu.
Bendra veikla, kuri suartina, jaukus laikas drauge ir pašnekesiai – apie tai yra pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Deja, sunkiai sergantys vaikai ne visada turi galimybę puošti eglutę namuose, todėl magiškas akimirkas stengiamės atnešti herojams tiesiai į ligoninę. Praėjusią savaitę turėjome ypač jaukią popietę Vilniaus Santaros klinikose, kur atidarėme pačias tikriausias molinių rankdarbių dirbtuvėles. Visi onkohematologijos skyriuje gulintys vaikučiai ir jų tėvai mielai įsitraukė į veiklą ir gamino molinius žaisliukus, kurie vėliau papuoš Kalėdų eglę.
Norime šiltai padėkoti Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Rasai Gruodytei ir neformalaus ugdymo mokytojai Julitai Bačiulienei, kurios pasirūpino įtraukiančia edukacine veikla bei visomis reikiamomis priemonėmis užsiėmimui. Dėkojame, kad atvėrėte širdį gerumui ir pasidalijote magiškomis akimirkos.
Ačiū sakome Mokytoja Jurga už gražius darbus ir pagalbą vykdant mažus stebuklus tiems, kuriems jų dabar ypač reikia. Apkabiname ir vertiname Jūsų kuriamą bendrumą ir šypsenas.
Didelį ačiū tariame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Grill London už skanias vaišes mūsų mažiesiems pacientams. Juk po smagios veiklos reikia pasistiprinti! Esame dėkingi, kad palaikote mūsų veiklą ir nuolat dovanojate skanias akimirkas mūsų herojams.
Šiltai ir iš visos širdies dėkojame žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Dalį Jūsų aukų (731,47 Eur) skyrėme šventinio renginuko išlaidoms padengti bei herojų dovanoms vaikams nupirkti. Ačiū Jums, kad atveriate širdis gerumui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Vakar buvo nuostabi diena, su daug šypsenų, laimėjimų ir geros nuotaikos – labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Esame labai laimingi, jog pirmą kartą, su didžiuliu profesionalų palaikymu ir prisidėjimu toks renginys įvyko, subūręs visus, norinčius prisidėti prie mūsų herojų pergalių. Didžiausią ačiū sakome Agnei Jarušauskaitei ir Lietuvos moterų biliardo lyga, kurių idėja surengti labdaringą pulo turnyrą virto realybe. Dėkojame Jums, kad atvėrėte širdis gerumui, įtraukdami gausią savo bendruomenę ir visiems norintiems suteikėte galimybę pažinti šio sporto subtilybes. Šiltai dėkojame…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kalėdinė popietė Vilniaus Santaros klinikose

Gražiausių metų švenčių šurmulys jau praėjo, tačiau mūsų mažųjų pacientų gyvenimai ligoninėse ir toliau verda. Norėdami suteikti šviesių emocijų pakvietėme herojus į Kauno klinikų virtuvėlę – į smagią edukaciją, kurios metu kiekvienas gamino picą-krokodilą! Tik įsivaizduokite, kiek skirtingų, unikalių ir su meile gamintų picų-krokodilų netrukus radosi ant stalo! Vaikai į picos vidų dėjo įvairiausius ingredientus – kai kurie į „krokodilo“ vidų prikimšo daug sūrio, kiti nepagailėjo ir kumpio ar grybukų. Pačios skaniausios picos juk tos, kurias gaminame patys… Kol herojai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Su trenksmu, pergalės šūksniais ir dauuug gerų emocijų prabėgo labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Šilčiausias ačiū visiems dalyviams, kurie atidavė daug jėgų krepšinio aikštelėje – jūs nuostabūs! Visi kartu sukūrėme pačią tikriausią sporto šventę, kurią palydėjo pergalės ir nuostabios mūsų fondo draugų dovanos. Pirmą kartą šalia krepšinio kovų įnirtingai dėl pergalių kovojo ir tinklinio atstovai – džiaugiamės, jog prasmingas tikslas ir gera nuotaika sujungė mus visus Iš visos širdies dėkojame savanoriams, kurie padėjo sukoordinuoti renginį, jam pasiruošti, surūšiuoti…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.